Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Lalki

Kategorie

   • Barbie (255)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki Barbie

   (255 produktów)

  Kategoria "Lalki Barbie" oferuje szeroki wybór kultowych lalek, które zdobyły popularność na całym świecie. Lalki Barbie prezentują różnorodne zawody, zainteresowania i style, co umożliwia dzieciom identyfikowanie się z różnymi postaciami oraz rozwijanie swoich pasji. Barbie dostępne są jako indywidualne lalki lub w różnorodnych zestawach, zawierających dodatkowe akcesoria, ubrania, mebelki, a nawet domki. Znajdź wymarzoną lalkę dla Twojego dziecka!

  Barbie Extra. Zestaw kreator stylu

  56,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Ubieranki naklejanki. Barbie

  (okładka miękka)

  15,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie zestaw kreatywny z naklejkami

  11,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Magic Malibu. Lalka filmowa

  90,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Dreamtopia Naklejam i koloruję

  (okładka miękka)

  12,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Barbie. Kariera. Pielęgniarka

  48,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Stacie Lalka filmowa HRM05

  47,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Barbie Fashonistas na wózku

  103,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Baletnica

  34,87 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Lalka Relaks HNC39

  104,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Weterynarz Barbie

  99,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie. Pracownia artystyczna

  76,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka Barbie Mix

  32,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Extra torebka nerka, zestaw

  30,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Chelsea. Weterynarz

  93,28 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Dreamtopia. Podkładki pod obiadki

  (okładka miękka)

  9,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Fashionistas. Modna przyjaciółka GYB00

  47,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie. Extra Moda

  118,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Dżokejka

  (okładka miękka)

  9,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie. Relaks w kafejce

  186,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Skipper Zestaw opieka nad owieczkami

  141,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Skipper zestaw opiekunka GRP40

  100,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Skipper zestaw opiekunka GRP41

  99,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Kwiaciarnia Lalka, zestaw

  79,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie. Lalka EXTRA MODA + akcesoria

  74,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Barbie Lunar New Year HRM57

  299,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Lalka Syrenka HRR03

  40,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie. Cutie Reveal Chelsea. Owieczka

  91,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Barbie Lalka The Movie HPJ96

  183,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Barbie

  Barbie zadebiutowała 9 marca 1959 na nowojorskich targach zabawek i od tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych. Świat Barbie to także jej chłopak Ken i jej przyjaciółki: Midge i Teresa. Kultowa lalka ma również trzy młodsze siostry o imionach: Skipper, Stacie i Chelsea. Pomimo wielu lat na rynku zabawek nadal jest jedną z najbardziej pożądanych i do tej pory nie doczekała się konkurencji, która mogłaby jej odebrać miejsce na podium. Warte podkreślenia jest, że producent Barbie - firma Mattel na bieżąco odświeża ofertę i dodaje do niej postaci znane z bajek, filmów czy świata popkultury. Lalki Barbie przybierają różne role, dzięki czemu są dopasowane do współczesnego świata i pozwalają dzieciom na zabawę, która w jak największym stopniu może stanowić odwzorowanie świata dorosłych. Takie właśnie było założenie projektantów pierwszych lalek - miały one pozwolić dzieciom na zabawę, która polegała głównie na naśladowaniu rodziców, a ciężko było odgrywać takie sceny wyłącznie przy pomocy maskotek czy lalek przypominających niemowlęta.

  Lalki Barbie - zestawy

  Szeroka oferta sklepu obejmuje lalki powiązane z różnymi zainteresowaniami, zawodami, a także konkretnymi sytuacjami. W związku z czym dostępne są między innymi wersje takie jak: nauczycielka, przedszkolanka, fryzjerka, trenerka piłki nożnej czy ponadczasowa syrenka i pani młoda. Ken również dostępny jest w wersji piłkarza czy opiekuna dzieci. Różne role odgrywają także "siostry" Barbie, czyli Chelsea, Skipper oraz Stacie. Szeroki wachlarz dostępnych modeli pozwala na wykreowanie niezwykle rozległego świata, w którym lalki mogą odgrywać najróżniejsze role. Warto także wspomnieć, że w asortymencie dostępne są również akcesoria dla lalek, w tym całe zestawy, które ułatwią skonstruowanie scenografii dedykowanej ulubionej postaci. Mnogość dostępnych opcji pozwala na wyposażenie Barbie w stroje, pojazdy, meble czy nawet peruki.

  Barbie - lalki dla wszystkich dzieci

  Idąc z duchem czasu, w myśl walki z wykluczeniem i brakiem tolerancji firma Mattel przygotowała ofertę lalek, która w przeciwieństwie do starszych modeli, nie oddaje idealnie zbudowanych postaci, bez żadnych niedoskonałości. Tematem tabu nie są już kształty, zainteresowania czy niepełnosprawność. Nasz oferta obejmuje więc Barbie w wersji puszystej, Kena, który porusza się na wózku inwalidzkim czy modele o różnych kolorach skóry. Marka kładzie duży nacisk na różnorodność, starając się przy tym odejść od utartych kanonów piękna, pokazując, że za jego wzór można wybrać dowolną postać. To bardzo ważne, żeby już od najmłodszych lat budować w dzieciach otwartość i świadomość różnic, a zabawki są świetnym gruntem, żeby takie wartości wprowadzać do wychowania. Świat Barbie w nowoczesnej formie daje możliwość wszechstronnej zabawy, podczas której ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia dziecka.

  Wytrzymałe i wielopokoleniowe lalki

  Lalki Barbie słyną ze swojej wytrzymałości i precyzyjnego wykonania, czym od zawsze wyróżniały się spośród innych zabawek, dlatego też te modele lalek są często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ułatwia to zbudowanie naprawdę rozległego, bajkowego świata, w którym występują różne wersje Barbie. Lalki marki Mattel podbiły świat także dzięki licznym ruchomym częściom, które jeszcze bardziej upodabniają je do ludzi - mogą przecież chodzić, siadać, ćwiczyć, itd. W ofercie dostępne są także Barbie z serii Made to move prezentujące postaci trenerek, sportsmenek czy miłośniczek fitnessu, te modele posiadają aż 22 stawy, co znacznie zwiększa ich zakres ruchów. Ta linia zwraca uwagę nie tylko swoim designem czy motoryką, lecz także stanowi świetną promocję zdrowego trybu życia i wielu różnych dyscyplin sportowych.

  Ładowanie...