Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bridgertonowie

 (9 produktów)
?

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4

(okładka miękka)

Bridgertonowie

29,99 
Wysyłka dzisiaj

Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1

(okładka etui kartonowe)

Bridgertonowie

20,59 
Wysyłka dzisiaj

Propozycja dżentelmena. Bridgertonowie. Tom 3. Audiobook

(okładka pudełko)

Bridgertonowie

22,29 
Wysyłka dzisiaj

Propozycja dżentelmena. Bridgertonowie. Tom 3

(okładka miękka)

Bridgertonowie

34,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Ktoś mnie pokochał. Bridgertonowie. Tom 2. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

Bridgertonowie

22,29 
Wysyłka dzisiaj

Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5

(okładka miękka)

Bridgertonowie

31,69 
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena. Bridgertonowie. Tom 1-2

(okładka miękka)

Bridgertonowie

70,08 
Wysyłka 3 dni robocze

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie Kieszonkowe

(okładka miękka)

Bridgertonowie

10,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Ktoś mnie pokochał. Bridgertonowie. Tom 2

Bridgertonowie

35,69 
Wysyłka 3 dni robocze

Bridgertonowie

Zapraszamy na elitarne londyńskie salony, gdzie pośród szelestu wytwornych sukien i muzyki do tańca, da się usłyszeć całkiem interesujące plotki. Rozpoczyna się kolejny sezon, podczas którego piękne panny i zamożni kawalerowie będą zawierać małżeńskie sojusze. Wśród najznamienitszych rodów są także i oni - Bridgertonowie!

Julia Quinn bardzo często jest nazywana współczesną Jane Austen. Cykl romansów historycznych o rodzinie Bridgertonów cieszy się ogromną popularności i zajmuje czołowe miejsca na listach bestsellerów. Każda część opisuje uczuciowe perypetie jednego z ośmiorga rodzeństwa. Pierwszy tom doczekał się już serialowej ekranizacji i jest rozchwytywany na serwisie Netflix.

Daphne Bridgerton jest zjawiskowo piękna, jej subtelność i nieskazitelne maniery zachwyciły królową do tego stopnia, że bez wahania ogłosiła ją najbardziej pożądaną panną sezonu. Dzięki temu droga do zamążpójścia wydaje się szybka i bezproblemowa. Jednak choć dziewczyna powinna wręcz przebierać w zalotnikach, na horyzoncie nie pojawia się nikt, kto miałby zamiar poprosić ją o rękę. Tymczasem w mieście pojawia się najbardziej wyczekiwany kawaler! Książę Hastings nie ma jednak zamiaru szukać sobie żony. Aby opędzić się od naprzykrzających mu się matek, postawia złożyć Daphne interesującą propozycję, na której skorzystają oboje.

Anthony Bridgerton do niedawna nie chciał słyszeć o małżeństwie. Kroniki plotkarskie rozpisywały się o tym łamaczu niewieścich serc i nadały mu tytuł amanta. Jednak najstarszy syn wicehrabiego postanawia w końcu się ustatkować. Gdy jednak wybiera odpowiednią kandydatkę, na drodze staje mu jej nieznośna siostra.

Podczas jednego z balów Benedict Bridgerton tańczył z dziewczyną jak ze snów. Kiedy jednak wybija północ dziewczyna znika w tajemniczych okolicznościach niczym baśniowy Kopciuszek. Młody Lord nie może wyrzucić jej ze swojej głowy i nie spocznie, dopóki nie odkryje tożsamości swojej wybranki.

Colin Bridgerton powraca do Londynu. Czeka go ogromne zaskoczenie, gdyż jego dawna przyjaciółka Penelopa Featherington z dziewczynki stała się kobietą. Dziewczyna od zawsze darzyła go potajemnym uczuciem, które nareszcie ma szansę być odwzajemnione. Jednak na jaw wychodzi tajemnica, która może zaszkodzić im obojgu.

Eloise Bridgerton jest pewna siebie i przebojowa, a inteligencją przewyższa większość mężczyzn, których spotkała na swojej drodze. Właśnie z tego powodu w wieku 28 lat jest już uznawana za starą pannę. Kiedy jej korespondencyjny przyjaciel sir Phillip Crane postanawia listownie poprosić ją o rękę, dziewczyna wie, że za nic w świecie nie poślubi mężczyzny, którego nigdy nie spotkała. Jednak gdy pewnego dnia znika z wyprawionej uczty, sprawy nabierają zupełnie niespodziewanego obrotu.

Michael Stirling to lekkoduch i uwodziciel. Jednak, kiedy po raz pierwszy widzi Franceskę Bridgerton, zakochuje się w niej bez pamięci. Problem w tym, że młoda dama wkrótce wychodzi za mąż za innego...

Hiacynta Bridgerton jest piękna, delikatna i inteligentna niczym jej najstarsza siostra. Gareth St. Clair doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jednak gdy prosi ją o przetłumaczenie pewnego dokumentu nie ma wobec niej innych zamiarów. Sytuacja jednak bardzo szybko się zmienia.

Najmłodszy z rodu Bridgertonów Gregory zakochuje się bez wzajemności. Czy rezolutna przyjaciółka pomoże mu w zdobycia serca ukochanej, czy też odda mu własne?

Przekonaj się, kogo miłosne perypetie zaprowadzą wprost przed ołtarz, a kto odejdzie z niczym.

Ładowanie...