Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Atlas świata. Czytaj z Albikiem

Czytaj z Albikiem to seria książek, gier i puzzli z sympatycznym bohaterem w roli głównej, w towarzystwie którego dzieci poznają świat i różne jego aspekty. Wydawnictwo Albi stworzyło cały system edukacyjny do stosowania przez rodziców, nauczycieli, pedagogów i terapeutów. Do obsługi produktów wymagane jest użycie specjalnego elektronicznego pióra Albik - kupuje się je tylko raz i działa ono z wszCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Albi
 • Serie: Czytaj z Albikiem
 • Data premiery: 2015-12-29
 • Okładka: całokartonowa
 • Liczba stron: 16
 • Wymiary: 270 x 230
Polecamy inne produkty z serii "Czytaj z Albikiem" Zobacz wszystkie

Czytaj z Albikiem to seria książek, gier i puzzli z sympatycznym bohaterem w roli głównej, w towarzystwie którego dzieci poznają świat i różne jego aspekty. Wydawnictwo Albi stworzyło cały system edukacyjny do stosowania przez rodziców, nauczycieli, pedagogów i terapeutów. Do obsługi produktów wymagane jest użycie specjalnego elektronicznego pióra Albik - kupuje się je tylko raz i działa ono z wszystkim książkami z serii. Do dyspozycji odbiorców jest także całkowicie darmowego oprogramowanie. Mówiące pióro można nabyć osobno lub w zestawie z daną książką. To nietuzinkowe, innowacyjne narzędzie pozwala dzieciom poznawać ciekawostki, słuchać dźwięków, odczytywać informacje oraz grać w proponowane gry i quizy. Poszczególne zestawy przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, a także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać - elektroniczne pióro pomoże im w nauce oraz dostarczy mnóstwa zabawy i cennych korzyści edukacyjnych zarazem.

Czym jest zestaw "Atlas świata"?

Zestaw "Wesoła nauka" przygotowana w ramach serii Czytaj z Albikiem to produkt pozwalający dzieciom w niezwykły sposób odkryć piękno naszej planety, poznać wszystkie kontynenty i oceany świata, dowiedzieć się, jak nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchać wielu ciekawostek o nich. Niezbędne do korzystania z zestawu mówiące pióro stanowi świetne wsparcie na każdym etapie edukacji - pozwala w atrakcyjny sposób zdobywać wiedzę o świecie oraz utrwalać ją dzięki przygotowanym przez specjalistów testom i quizom. Specjalna technologia pozwala korzystać z książek dzieciom na różnym stopniu zaawansowania - dzięki niej mogą same "czytać" daną bajkę, a jednocześnie w ramach zabawy uczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. A wszystkie te umiejętności ćwiczyć następnie dzięki różnym propozycjom gier edukacyjnych.

"Atlas świata" - opinie

"Atlas świata" to doskonałe, innowacyjne narzędzie, które udowadnia, że nauka geografii wcale nie musi być trudna i nudna. Produkt został wzbogacony o zabawne odgłosy, dialogi czy piosenki. Proste, ciekawe i świetnie przemyślane quizy pozwalają z kolei utrwalać zdobywaną wiedzę, a przy tym samodzielnie lub w towarzystwie bawić się i, co najważniejsze, chętnie wracać do nauki. W książce "Atlas świata" zakodowano blisko 1800 nagrań z atrakcyjnie, solidnie opracowaną wiedzą o świecie. Czytaj z Albikiem to z całą pewnością narzędzie edukacyjne, jakiego jeszcze nie było! Uwaga: książka działa tylko z inteaktywnym, elektronicznym piórem, który sprzedawany jest oddzielnie i który można używać razem ze wszystkimi produktami serii Czytaj z Albikiem!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2890225
Tytuł
Atlas świata. Czytaj z Albikiem
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
16
Data premiery
2015-12-29
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
270 x 230
Okładka
okładka całokartonowa
Długość
230
Głębokość
270
Wysokość
230
Cena detaliczna
93,49 zł
Nasza cena
82,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł
2890225
Ładowanie...