Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Komisarz Forst

 (3 produktów)

Halny. Komisarz Forst. Tom 6

(okładka miękka)

5/5
27,19 42,90 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Deniwelacja. Mroczna strona. Komisarz Forst. Tom 4. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

22,29 37,91 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Zerwa. Komisarz Forst. Tom 5. Audiobook. CD MP3

(okładka etui kartonowe)

23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Komisarz Forst

Trzymająca w napięciu seria, mistrza polskiego kryminału!

W Zakopanem dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Każda z nich jest równie bestialska i mrozi krew w żyłach. Wśród mieszkańców wzrasta niepokój. W obliczu czającego się w pobliżu zagrożenia nikt nie czuje się bezpieczny.

Śledztwo obejmuje komisarz Wiktor Forst. Ekscentryczny stróż prawa nie cieszy się dobrą opinią wśród współpracowników. Nie sposób jednak odmówić mu zaangażowania. Gdy w dziwnych okolicznościach zostaje odsunięty od sprawy, postanawia szukać sprawiedliwości na własną rękę. Nieoczekiwana pomoc przychodzi od dziennikarki Olgi Szrebskiej, która oferuje mu wsparcie w poszukiwaniach sprawcy.

Remigiusz Mróz jak zwykle dostarcza czytelnikom emocji na najwyższym poziomie. Kim jest okrutny morderca, który w brutalny sposób zabija swoje ofiary i nie zostawia przy tym żadnych śladów? Rozwikłanie mrocznej łamigłówki nie będzie łatwe. Cała historia zawiera się w sześciu tomach, pełnych szokujących i niespodziewanych zwrotów akcji, od których nie sposób się oderwać!

  • "Ekspozycja" - turyści odkrywają na Giewoncie męskie zwłoki powieszone na krzyżu. Sprawca makabrycznej zbrodni nie zostawił żadnych śladów. Komisarz Forst, zostaje odsunięty od sprawy, jednak z pomocą Olgi Szrebskiej rozpoczyna prywatne śledztwo. Poszukiwania prowadzą do odkrycia wielu dawno zapomnianych tajemnic.

  • "Przewieszenie" - na górskich szlakach zaczynają ginąć turyści. Szybko okazuje się, że to, co początkowo wydawało się serią tragicznych wypadków, w rzeczywistości jest dziełem człowieka, który nie cofnie się przed niczym. Komisarz Forst znajduje powiązanie między tymi zabójstwami i niedawno prowadzoną sprawą. Ktoś za wszelką cenę próbuje utrudnić mu dojście do prawdy...

  • "Trawers" - morderca zwany "Bestią z Giewontu" nadal pozostaje bezkarny. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Komisarz Wiktor Forst nie jest jednak w stanie ścigać zabójcy, ponieważ sam zostaje oskarżony. Prokurator Dominika Wadryś-Hansen doprowadza do zamknięcia policjanta w zakładzie karnym. Forst będzie musiał zmierzyć się z więzienną rzeczywistością i zaadaptować do nowych warunków.

  • "Deniwelacja" - topniejący śnieg odsłania zwłoki grupy kobiet. Nie znaleziono żadnych powiązań między ofiarami ani śladów wskazujących na zabójstwo. Jednak, kiedy w tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć kolejne kobiety, wszystko wskazuje na to, że seryjny morderca powrócił.

  • "Zerwa" - kiedy na Rysach zostaje odnalezione ciało starszego mężczyzny koszmar powraca. Wycięta na skórze łacińska sentencja oraz moneta w ustach są niczym makabryczna wiadomość. Bestia powróciła, by znów siać spustoszenie. Tymczasem Wiktor Forst budzi się w szpitalu i usiłuje przypomnieć sobie ostatnie wydarzenia. Czasu na rozwiązanie zagadki jest coraz mniej.

  • "Halny" - Iwo Eliasz od trzech lat przebywa za kratami. Spokój, który zapanował po jego zniknięciu zostaje jednak gwałtownie przerwany odnalezieniem zmasakrowanych kobiecych zwłok. W ustach zamordowanej spoczywa moneta. Czyżby seryjny morderca miał gorliwego naśladowcę?

Ładowanie...