Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria z komisarzem Forstem

    (10 produktów)

   Widmo Brockenu. Seria z komisarzem Forstem. Tom 8

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   31,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Seria z komisarzem Forstem, Deniwelacja. Tom 4

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   34,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Przewieszenie. Komisarz Forst. Tom 2

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   31,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Trawers. Komisarz Frost. Tom 3

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   27,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   26,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Ekspozycja. Seria z komisarzem Forstem T.1

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   31,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Trawers. Komisarz Forst. Tom 3 wyd. 3

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   31,19 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Zerwa. Komisarz Forst. Tom 5

   (okładka miękka)

   Komisarz Forst

   30,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Zerwa. Komisarz Forst. Tom 5. Audiobook. CD MP3

   (okładka etui kartonowe)

   Komisarz Forst

   23,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Deniwelacja. Mroczna strona. Komisarz Forst. Tom 4. Audiobook

   (okładka etui kartonowe)

   Mroczna strona, Komisarz Forst

   22,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Komisarz Forst

   Trzymająca w napięciu seria z Komisarzem Forstem mistrza polskiego kryminału!

   W Zakopanem dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Każda z nich jest równie bestialska i mrozi krew w żyłach. Wśród mieszkańców wzrasta niepokój. W obliczu czającego się w pobliżu zagrożenia nikt nie czuje się bezpieczny.

   Śledztwo obejmuje komisarz Wiktor Forst. Ekscentryczny stróż prawa nie cieszy się dobrą opinią wśród współpracowników. Nie sposób jednak odmówić mu zaangażowania. Gdy w dziwnych okolicznościach zostaje odsunięty od sprawy, postanawia szukać sprawiedliwości na własną rękę. Nieoczekiwana pomoc przychodzi od dziennikarki Olgi Szrebskiej, która oferuje mu wsparcie w poszukiwaniach sprawcy.

   Remigiusz Mróz jak zwykle dostarcza czytelnikom emocji na najwyższym poziomie. Kim jest okrutny morderca, który w brutalny sposób zabija swoje ofiary i nie zostawia przy tym żadnych śladów? Rozwikłanie mrocznej łamigłówki nie będzie łatwe. Cała historia zawiera się w sześciu tomach, pełnych szokujących i niespodziewanych zwrotów akcji, od których nie sposób się oderwać!

   • "Ekspozycja" - turyści odkrywają na Giewoncie męskie zwłoki powieszone na krzyżu. Sprawca makabrycznej zbrodni nie zostawił żadnych śladów. Komisarz Forst, zostaje odsunięty od sprawy, jednak z pomocą Olgi Szrebskiej rozpoczyna prywatne śledztwo. Poszukiwania prowadzą do odkrycia wielu dawno zapomnianych tajemnic.

   • "Przewieszenie" - na górskich szlakach zaczynają ginąć turyści. Szybko okazuje się, że to, co początkowo wydawało się serią tragicznych wypadków, w rzeczywistości jest dziełem człowieka, który nie cofnie się przed niczym. Komisarz Forst znajduje powiązanie między tymi zabójstwami i niedawno prowadzoną sprawą. Ktoś za wszelką cenę próbuje utrudnić mu dojście do prawdy...

   • "Trawers" - morderca zwany "Bestią z Giewontu" nadal pozostaje bezkarny. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Komisarz Wiktor Forst nie jest jednak w stanie ścigać zabójcy, ponieważ sam zostaje oskarżony. Prokurator Dominika Wadryś-Hansen doprowadza do zamknięcia policjanta w zakładzie karnym. Forst będzie musiał zmierzyć się z więzienną rzeczywistością i zaadaptować do nowych warunków.

   • "Deniwelacja" - topniejący śnieg odsłania zwłoki grupy kobiet. Nie znaleziono żadnych powiązań między ofiarami ani śladów wskazujących na zabójstwo. Jednak, kiedy w tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć kolejne kobiety, wszystko wskazuje na to, że seryjny morderca powrócił.

   • "Zerwa" - kiedy na Rysach zostaje odnalezione ciało starszego mężczyzny koszmar powraca. Wycięta na skórze łacińska sentencja oraz moneta w ustach są niczym makabryczna wiadomość. Bestia powróciła, by znów siać spustoszenie. Tymczasem Wiktor Forst budzi się w szpitalu i usiłuje przypomnieć sobie ostatnie wydarzenia. Czasu na rozwiązanie zagadki jest coraz mniej.

   • "Halny" - Iwo Eliasz od trzech lat przebywa za kratami. Spokój, który zapanował po jego zniknięciu zostaje jednak gwałtownie przerwany odnalezieniem zmasakrowanych kobiecych zwłok. W ustach zamordowanej spoczywa moneta. Czyżby seryjny morderca miał gorliwego naśladowcę?

   • "Przepaść" - kobieta z Warszawy zaginęła podczas wycieczki górskiej, co prowadzi do intensywnych poszukiwań w malowniczych Tatrach Zachodnich. Forst stara się odkryć, co się stało z zaginioną dziewczyną, jednocześnie odkrywając powiązania z wcześniejszymi sprawami kryminalnymi.

   • "Widomo Brockenu" - po wypadku na Zawracie, który pozbawił go zdolności chodzenia i biegania po górach, Forst próbuje odnaleźć spokój w Krakowie. Jednak zagadkowe wydarzenia w Tatrach, w tym nieustępliwe pożary i tajemnicze zjawiska, zmuszają go do powrotu do miejsca, które jest źródłem jego najgłębszych koszmarów.

   Ładowanie...