Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Paulina Pawłowska

   (3 produktów)

  Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych

  Paulina Pawłowska

  (okładka pudełko)

  44,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kłębki emocji. Gra karciana wspierająca rozwój

  Paulina Pawłowska

  (okładka pudełko)

  56,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Teczka psychologa dziecięcego

  Paulina Pawłowska

  (okładka miękka)

  33,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Paulina Pawłowska

  Paulina Pawłowska jest psychologiem, a także nauczycielką. Specjalizuje się w psychologii dziecięcej i młodzieżowej oraz psychologii starości. Ukończyła studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie. Następnie zdobyła uprawnienia pedagogiczne. Obecnie prowadzi terapię psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz pisze książki i tworzy materiały edukacyjne. Jest autorką "Ilustrowanych kart do nauki zachowań społecznych". Ponadto dzieli się swoją szeroką wiedzą z dużą grupą odbiorców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Paulina Pawłowska zdobyła szerokie doświadczenie jako psycholog. Pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w kilku przedszkolach, w szkole podstawowej i w liceum oraz prowadziła warsztaty grupowe dla dzieci i młodzieży. Udziela również konsultacji telefonicznych, a nawet online. Ponadto organizuje szkolenia psychologiczne dla osób pracujących z dziećmi. Paulina Pawłowska przede wszystkim wspiera w wychowywaniu dziecka, pomaga młodzieży w trudnej sytuacji oraz uczy poprawnej komunikacji w rodzinie. Ilustrowane materiały terapeutyczne tej autorki są przeznaczone jednocześnie dla terapeutów, psychologów, psychiatrów, pedagogów i rodziców. To świetne propozycje przede wszystkim dla początkującego psychologa.

  "Ilustrowane karty do nauki zachowań społeczenych" - karty z ilustracjami, pomagające w nauce nawiązywania dobrych relacji międzyludzkich, które opracowała Paulina Pawłowska. Dzięki tym materiałom można ćwiczyć z dzieckiem różne umiejętności społeczne. Zbiór jest przeznaczony dla odbiorców w wieku 7-14 lat. Zawiera ciekawe zadania i pytania, a proste rysunki ułatwiają zrozumienie wszystkich przekazywanych informacji.

  Ładowanie...