Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Paulina Pawłowska

 (1 produktów)
?

Teczka psychologa dziecięcego

Paulina Pawłowska

(okładka miękka)

33,99 
Wysyłka 24 godziny

Paulina Pawłowska

Paulina Pawłowska jest psychologiem, a także nauczycielką. Specjalizuje się w psychologii dziecięcej i młodzieżowej oraz psychologii starości. Ukończyła studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie. Następnie zdobyła uprawnienia pedagogiczne. Obecnie prowadzi terapię psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz pisze książki i tworzy materiały edukacyjne. Jest autorką "Ilustrowanych kart do nauki zachowań społecznych". Ponadto dzieli się swoją szeroką wiedzą z dużą grupą odbiorców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Paulina Pawłowska zdobyła szerokie doświadczenie jako psycholog. Pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w kilku przedszkolach, w szkole podstawowej i w liceum oraz prowadziła warsztaty grupowe dla dzieci i młodzieży. Udziela również konsultacji telefonicznych, a nawet online. Ponadto organizuje szkolenia psychologiczne dla osób pracujących z dziećmi. Paulina Pawłowska przede wszystkim wspiera w wychowywaniu dziecka, pomaga młodzieży w trudnej sytuacji oraz uczy poprawnej komunikacji w rodzinie. Ilustrowane materiały terapeutyczne tej autorki są przeznaczone jednocześnie dla terapeutów, psychologów, psychiatrów, pedagogów i rodziców. To świetne propozycje przede wszystkim dla początkującego psychologa.

"Ilustrowane karty do nauki zachowań społeczenych" - karty z ilustracjami, pomagające w nauce nawiązywania dobrych relacji międzyludzkich, które opracowała Paulina Pawłowska. Dzięki tym materiałom można ćwiczyć z dzieckiem różne umiejętności społeczne. Zbiór jest przeznaczony dla odbiorców w wieku 7-14 lat. Zawiera ciekawe zadania i pytania, a proste rysunki ułatwiają zrozumienie wszystkich przekazywanych informacji.

Ładowanie...