Xi
cofnij do Lalki

Kategorie

   • L.O.L. Surprise (36)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki L.O.L. Surprise

   (36 produktów)

  Jeśli marzysz o kolekcjonowaniu lalkowych perełek "lol omg", to znalazłeś/aś się w idealnym miejscu! W kategorii L.O.L. Surprise OMG w Tantis.pl czeka na Ciebie unikalna kolekcja lalek z serii "lol surprise omg". Każda z tych lalek to prawdziwa ikona stylu - od niesamowitych fryzur po dodatki, które zachwycą każdego. Przenieś się do świata lalkowych marzeń z lalkami lol omg już dzisiaj!

  L.O.L. Surprise mini notatnik zestaw

  10,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LOL Surprise 3-in-1 Party Cruiser

  148,49 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LOL Surprise Pets Asst

  623,79 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalki LOL Surprise

  Serię LOL Surprise od innych lalek odróżnia spójny design oraz element zaskoczenia, który za każdym razem towarzyszy zakupowi zabawki z tego cyklu. Dodatkowo, podgrupa lalek czyli edycja OMG obejmuje lalki w rewelacyjnych i szałowych stylizacjach. Wszystkie młode adeptki świata mody będą zachwycone tymi zabawkowymi postaciami.

  Lalki LOL OMG - zalety

  Wszystkie lalki umożliwiają najmłodszym wielogodzinną zabawę polegającą na niewinnym naśladowaniu życia dorosłych. Dzieci dostrzegają w życiu rodziców wiele fascynujących aspektów, które dla nich są nadal poza zasięgiem. Jednak to właśnie lalki umożliwiają im, chociaż w świecie wyobraźni, toczyć inne, dorosłe życie. Seria LOL charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz cyklami, które zawsze są utrzymane w jednej, konkretnej tematyce.

  Laleczki LOL OMG

  Cykl OMG wyróżniają przede wszystkim stroje lalek. Ta seria poświęcona jest modowym trendom i bardzo charakterystycznym, momentami nawet krzykliwym stylizacjom, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych. Oferta sklepu obejmuje kilka modeli, w tym: Moonlight B.B., Winter Wonderland Icy Gurl oraz Winter Wonderland Camp Cutie. Lalki wyróżniają wyraziste rysy, świetnie wystylizowane fryzury oraz zimowe, niebanalne stroje. Jeden zestaw obejmuje dużą lalkę LOL o wysokości 24 cm i ponadto 20 niespodzianek, w tym buty, ubrania i inne akcesoria. Warte podkreślenia jest, że opakowanie lalki LOL staje się garderobą do przebierania dla laleczki.

  LOL OMG lalki i akcesoria

  Szeroki wachlarz dostępnych modeli obejmuje także zestawy które składają się z jednej dużej lalki oraz jej młodszej siostry. Seria OMG to właśnie modne, odważne, zwariowane, większe siostry znanych laleczek LOL Surprise, a towarzyszą im właśnie ich młodsze siostrzyczki. LOL Surprise OMG mają wspaniałe stroje i akcesoria modowe, które spakowano w pudełeczka, a ich absolutnie przepięknie wystylizowane fryzury i makijaże, zachwycają kolorystyką i oryginalnością. Stworzony świat lalek można uzupełnić świetnymi dodatkami, których styl jest spójny z całą serią zabawek. Pośród nich znaleźć można samochód - LOL Surprise OMG duży Glamper w kolorystyce srebrno-różowej - wersja z roku 2021. Jest to zabawka 4 w 1 i może służyć jako samochód, dom, pas startowy lub nawet podświetlany basen. Oprócz efektów świecących LOL Surprise OMG Glamper wydaje dźwięki. Ponadto zawiera aż 55 niespodzianek do rozpakowania, warto podkreślić, że ta uniwersalna zabawka pasuje do wszystkich lalek LOL.

  LOL Surprise OMG

  Oferta sklepu obejmuje także inne, rozbudowane dodatki, które świetnie uzupełnią posiadaną serię lalek, a w tym samoloty oraz walizeczki z akcesoriami. Samoloty podobnie jak Glamper posiadają wiele funkcji, są zabawkami typu 4 w 1 pełnią rolę: samolotu, pojazdu, studia nagraniowego oraz kabiny mieszkalnej. Świetnie sprawdzą się jako pakiet z charakterystycznymi lalkami OMG, które wyglądem przypominają gwiazdy filmu lub muzyki. Takie wyjątkowo postacie zasługują także na wyjątkowe środki transportu oraz pełną szafę niebanalnych strojów. Warto podkreślić, że kupując zabawki z serii LOL Surprise, bez względu na to, czy jest to sama lalka, czy cały zestaw, akcesoria, czy pojazd, zawsze obecny jest element zaskoczenia. Bowiem poza zawartością, która zaprezentowana jest przez producenta na opakowaniu, reszta stanowi niespodziankę. Nieznanych dodatków w pakiecie może być kilka, natomiast artykuły takie jak: LOL Surprise OMG Remix Plane, LOL Surprise OMG Glamper, LOL Surprise OMG New Plane zawierają od 24 do nawet 55 niespodzianek, czyli dodatkowych strojów, gadżetów, przedmiotów, którymi można uzupełnić fascynujący świat laleczek LOL.

  Ładowanie...