Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

PUS. Zestaw kontrolny

praca zbiorowa

Zestaw składa się z zamykanego pudełka, w którym umieszczono dwanaście ponumerowanych klocków. Jest związany z książkami z serii PUS, ponieważ numery na klockach odpowiadają określonym zadaniom umieszczonym w książce. Po wykonaniu zadania można porównać wzór ułożony z klocków Zestawu Kontrolnego z tym, który znajduje się na odpowiedniej stronie książki. Dzięki temu sprawdza się poprawność wybranycCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "PUS" Zobacz wszystkie

Zestaw składa się z zamykanego pudełka, w którym umieszczono dwanaście ponumerowanych klocków. Jest związany z książkami z serii PUS, ponieważ numery na klockach odpowiadają określonym zadaniom umieszczonym w książce. Po wykonaniu zadania można porównać wzór ułożony z klocków Zestawu Kontrolnego z tym, który znajduje się na odpowiedniej stronie książki. Dzięki temu sprawdza się poprawność wybranych odpowiedzi. Zestaw Kontrolny można zastosować podczas wykonywania różnych zadań książek z serii, których poziom dopasowuje się do wieku dziecka. Praktyczne pudełko łatwo zamknąć, a także jest na tyle nieduże, że można je zabrać ze sobą niemal wszędzie. Istnieje możliwość uzupełnienia brakujących klocków, jeżeli gdzieś się zgubią.

System Edukacji "Pomyśl – Ułóż – Sprawdź" łączy w sobie naukę, zabawę i samokontrolę. Sprawdza się w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, rozwijając aktywność poznawczą dziecka i umiejętność samokształcenia. Jego zadaniem jest również rozwijanie wytrwałości. Może być używany w domu, przedszkolu oraz w szkole, również podczas ćwiczeń grupowych. System obejmuje ponad 130 różnych książek, które zawierają zadania zróżnicowane pod względem trudności. Pomagają one w ćwiczeniu czytania, rozumienia czytanego tekstu, matematyki, a także logicznego myślenia. Po pewnym czasie dziecko będzie mogło samodzielnie wybierać ulubione tematy lub zadania, rozwijając w ten sposób potrzebę samodzielnego poszukiwania wiedzy.

Wydawnictwo Epidexis działa już od ponad dwudziestu lat. Oferuje systemy edukacji, pomoce dydaktyczne i terapeutyczne, a także liczne zabawki edukacyjne, przeznaczone głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym i osób wymagających specjalnych potrzeb edukacyjnych. Wydawnictwo skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości oferty, która pomaga rozwijać spostrzegawczość, koncentrację, a także twórcze oraz logiczne myślenie. Ważne miejsce w jego ofercie zajmują zabawki drewniane, wykonywane w całości w Polsce z polskich materiałów. Zostały one docenione przez nauczycieli i terapeutów. Wydawnictwo wspiera dzieci w poznawaniu świata już od najmłodszych lat.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
797816
Tytuł
PUS. Zestaw kontrolny
Autor
praca zbiorowa
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Data premiery
2008-07-11
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
10
Waga Produktu [kg]
0.15
Długość
250
Głębokość
100
Wysokość
8
Cena detaliczna
49,90 zł
Nasza cena
44,79 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
34 recenzji
 • 5
  31
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Hanna G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-30
  Super!!! To taka mądra zabawa, a jednocześnie samokontrola. Warto kupić i odpowiednie do wieku książeczki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
 • Ewa K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-12
  Super baza do nauki i zabawy już dla przedszkolaków! Różnorodność zadań.
 • Jerzy N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-01
  Produkt jest bardzo ciekawy i interesujący , Polecam ...
 • Paulina K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-07
  Fenomenalna baza zarówno do zajęć w domu, jak i w terapii czy zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych. Pomoc ponadczasowa, stymulująca jednocześnie kilka kluczowych w rozwoju psychofizycznym dziecka umiejętności. Można wykorzystać, żeby rozwijać: koordynację oko-ręka, rozpoznawanie i nazywanie cyfr i liczb, umiejętność przeliczania do 12, koncentrację uwagi, dominację ręki. Konkretne umiejętności ćwiczy się już z wybranymi książeczkami, których jest do wyboru, do koloru - dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i młodzieży - z zakresu logopedii, języka polskiego, matematyki, wiedzy ogólnej, myślenia logicznego... Można mnożyć i mnożyć.
  Zestaw kontrolny PUS to doskonała inwestycja w rozwój dziecka. Uważam, że to świetny pomysł na edukacyjny prezent, z którego dziecko niewątpliwie skorzysta, a na pewno z którego będzie ucieszone. Korzystam już od kilku lat w gabinecie terapeutycznym, ale obdarowuję nim wszystkie dzieci w rodzinie i każde jest zachwycone.
 • Maria W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-13
  Zgodny z oczekiwaniem. Przydatny do pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym.
 • Olga G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-22
  Bardzo pomocne narzędzie do pracy z dziećmi. Dzieci bardzo chętnie wykonują proponowane zadania. Polecam.
 • Beata M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-18
  Produkt dobrze wykonany, poręczny - można go zabrać w podróż. Polecam do wszystkich zeszytów edukacyjnych PUS
 • Magdalena J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-10-01
  Bardzo pomocne narzędzie do pracy z dzieckiem. Dzieci bardzo chętnie wykonują ćwiczenia. Szeroki wybór ćwiczeń.
 • Aneta G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  „Zestaw kontrolny PUS”, ok jakość, służy już drugiemu dziecku bez specjalnego uszczerbku. Ćwiczenia są różne , to zależy ju z od stopnia zaawansowania ucznia i potrzeb, można przebierać.
 • Aleksandra B. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-05-06
  Moje dziecko jakoś jest niechętne żeby rozwiązywać te zadania. Zrobiło kilka, zweryfikowało z zestawem PUS i na tym się skończyło. Niemniej, ja osobiście uważam że są super rozwijające i bardzo kreatywne. U nas się nie sprawdziły, ale może innemu dziecku przypadną do gustu. Po cichu liczę też, że syn będzie chciał jeszcze do nich wrócić.
 • Iza M. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-29
  Książki wraz z zestawem PUS poleciła mi koleżanka z pracy. Mówiła, że bardzo korzystnie wpływają na rozwój dziecka no i uważam, ze nie sposób się z nią nie zgodzić. Jedyny mój zarzut to szata graficzna, mogłaby być nieco bardziej atrakcyjna dla dziecka. Tak po za tym to super sprawa. Szkoda, że nie wiedziałam o tym przy pierwszym dziecku.
 • Halina A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-28
  Zestaw do wykorzystania wspólnie z ćwiczeniami, bardzo pomocna rzecz w nauce, sama chciałabym mieć cos takiego jako dziecko, bo nauka od rauz jest przyjemniejsza, a nie tylko sucha teoria!!
 • Karolina E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Najbardziej rozwijająca zabawa jaką znam. W zasadzie to taka nauka poprzez zabawę. Dziecko rozwiązuje różne łamigłówki, z przeróżnych dziedzin, a następnie samodzielnie sprawdza poprawność jego wykonania. Moim zdaniem najbardziej kreatywne są zadania z języka angielskiego. Są niesamowicie skuteczne!
 • Violetta F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Ten, kto raz zakupił materiały PUS wie że są bdb, polecam
 • Hanna Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Zestaw kontrolny PUS wraz z książeczkami towarzyszy nam od początku. Uważam, ze to zdecydowanie najlepsza zabawa jaka powstała. Połączenie w zasadzie zabawy z nauką, choć dziecko często tego nie dostrzega. Poziom trudności poszczególnych zabaw rośnie wraz z wiekiem naszego malucha. Czego chcieć więcej?
 • Jola I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-09
  Ta prosta zabawa uczy nasze dziecko wszystkiego. I to dosłownie. Z zestawem kontrolnym PUS nasze pociechy poznają literki, cyferki, liczenie, a nawet podstawy języka angielskiego. Czego chcieć więcej> Uważam, że ta gra jest fenomenalna, to takie nasze odkrycie roku. Na pewno będziemy zaopatrzać się w kolejne książeczki.
 • Michal Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-04
  Super zestaw kontrolmy, dobrze wykonany, prosty i trwały. PUS to jakość za nienajgorszą cenę.
 • Bernadeta P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Bardzo lubię wszelkie pozycje edukacyjne, które jednocześnie bawią i uczą. Zestaw kontrolny PUS wraz z książeczkami poleciła nam przedszkolanka. Ta zabawa towarzyszy nam od początku. Dziecko jest już w wieku szkolnym dalej się bawimy. Wraz z wiekiem rośnie poziom trudności łamigłówek. Muszę przyznać, że bardzo przemyślane. Polecam.
 • Kornelia M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Korzystamy z książeczek PUS i zestawy kontrolnego od dobrych kilku miesięcy. Dziecko jest zachwycone zadaniami. Poziom trudności zawsze dostosowany jest do wieku malucha. Im dziecko jest starsze tym zadania są trudniejsze. Muszę przyznać, ze czasem i mi rozwiązanie sprawiało kłopot. Świetne połączenie zabawy z nauką. Polecam.
 • Marianna A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-23
  Bardzo lubimy ćwiczyć w domu, a ten zestaw jest świetny, bo – jak to się mowi rośnie razme z dzieckiem w zależności od zastosowanych razem z nimi ćwiczeń.
 • Sonia E. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-03-18
  Zestaw kontrolny PUS działa w połączeniu z książeczkami. Pudełko z klockami jest tak jakby kluczem odpowiedzi. Dziecko samodzielnie może kontrolować na bieżąco wyniki swojej pracy i dokonywać ewentualnej korekty. Ktoś, kto to opracował jest naprawdę geniuszem. Jedyny minus to cena. Jest naprawdę wygórowana. W końcu to kilka kawałków plastiku.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 4. marca, poniedziałek
0,00 zł
797816
Ładowanie...