Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Minecraft

 (8 produktów)

LEGO® Minecraft™. Dom w grzybie. 21179

95,89
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Minecraft™. Siedlisko lisów. 21178

86,09 89,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Minecraft™. Punkt handlowy. 21167

97,69
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Minecraft™. Walka ze strażnikami. 21180

96,29 99,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Minecraft™. Teren szkoleniowy. 21183

265,49 279,99 zł −5%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Minecraft™. Dom w kształcie świni. 21170

212,39 229,99 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Minecraft

Od debiutu gry Minecraft na rynku minęło już 10 lat. Początkowo gra została w wydana w wersji testowej i miało to miejsce już w 2009 roku, dwa lata później została wydana globalnie - dedykowana komputerom osobistym. Do dziś nie słabnie jej popularność, a graczy nieustannie przybywa. Gra nie posiada jednego głównego celu, najważniejsze jest w niej przetrwanie gracza. Fabuła polega głównie na budowaniu i niszczeniu oraz eksplorowaniu świata gry. W zasadzie jedynym ograniczeniem w kreowaniu nowych lokalizacji, okoliczności i zasobów jest wyłącznie wyobraźnia gracza. Prosta grafika jest cechą charakterystyczną Minecrafta i jedną z głównych jego zalet, za którą pokochały go miliony graczy. LEGO® inspirowane grą zadebiutowało w 2012 roku, jako ważna inicjatywa fanów gry, rok później - przy tworzeniu jednych z pierwszych zestawów, aktywnie uczestniczyli najwięksi fani wydawnictwa.

Zestawy LEGO® Minecraft

Dostępne w ofercie zestawy LEGO® zabiorą Cię do fascynującego świata bohaterów gry Minecraft. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na prosty, nieskomplikowany zestaw, czy na duży, złożony w wielu elementów - świat, który zbudujesz będzie wyjątkowy i zapewni wielogodzinną zabawę. Asortyment obejmuje zestawy przeznaczone dla użytkowników od siódmego lub ósmego roku życia. Pośród nich znajdują się klocki, z których możemy odtworzyć ciekawe scenki sytuacyjne, wielkie bitwy lub pasjonujące misje. Wszystko zależy od wyobraźni, bowiem poza ułożeniem klocków zgodnie z instrukcją możemy, jak zawsze w przypadku LEGO® tworzyć dowolne połączenia i budować innowacyjne światy.

Najpopularniejsze klocki - Minecraft LEGO

Wachlarz dostępnych zestawów obejmuje proste komplety, które tworzą niewielkie lokalizacje. Można je dołączyć do istniejących już zestawów i stworzyć jedną, dużą wioskę z własną infrastrukturą. Do takich pakietów należą między innymi: rafa koralowa, pasieka, żłobek dla pand, opuszczona kopalnia czy punkt handlowy. Większe zestawy pozwolą na zaaranżowanie bitwy lub całej misji, oczywiście podobnie jak w przypadku mniejszych pakietów, klocki można łączyć z innymi. Większe serie to: Przygoda na statku pirackim, Kopalnia Creeperów czy Najazd złosadników - charakteryzuje je mnogość elementów i złożona struktura budowli, niemniej, efekt końcowy jest fantastyczny. Duże zestawy pozwalają na stworzenie bardzo rozbudowanej scenerii, która zachwyci każdego fana gry i przeniesie go do świata, który choć jest mu dobrze znany, tym razem został zbudowany w realu.

Klocki Minecraft

Klocki LEGO® stanowią rewelacyjną alternatywę także dla graczy, którzy na co dzień poświęcają grze stanowczo za dużo czasu. Układanie klocków jest świetną formą spędzania czasu w świecie Minecrafta, jednak nie męczy oczu tak, jak robi to gra przy monitorze czy na telefonie. Należy pamiętać, że układanie klocków, bez względu na wiek, pobudza kreatywność, ćwiczy i rozwija naszą cierpliwość oraz koncentrację, a także stanowi trening dla naszych umiejętności rozwiązywania problemów. Klocki także uspokajają, wyciszają, koncentrują naszą uwagę na jednej, podstawowej czynności. Zestawy inspirowane grą Minecraft są świetną propozycją dla fanów gry w każdym wieku. Młodszym zagwarantują długie godziny kreatywnej zabaw, starszym natomiast relaks w czystej postaci. Czynności budowania, niszczenia, kreowania, opracowywania nowych koncepcji czy łączenie zasobów będą tak samo wciągające i w przypadku gry i w przypadku układania klocków LEGO®. Największe atuty tej popularnej gry komputerowej zostały w komplecie przeniesione do świata klocków, dzięki czemu gwarantują równie świetną rozrywkę.

Ładowanie...