Xi
cofnij do Klocki

Kategorie

   • Klocki drewniane (219)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki drewniane dla dzieci

   (219 produktów)

  Klocki drewniane to ekologiczna alternatywa dla zabawek z tworzyw sztucznych. Nie tylko bawią, ale rozwijają zdolności manualne Twojego dziecka i zachęcają do twórczej zabawy. Drewniane klocki to obowiązkowe wyposażenie dziecięcych kącików zabaw!

  Nawlekane samochodziki

  35,13 
  Wysyłka dzisiaj

  Ciężarówka z dźwigiem

  66,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Zegar do nauki godzin

  (okładka folia)

  17,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Nawlekane księżniczki

  35,13 
  Wysyłka dzisiaj

  Nawlekane rybki

  37,00 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Dienesa. Do rozwoju logicznego myślenia

  (okładka pudełko)

  147,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Układanka drewniana. Farma

  18,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Zabawka drewniana - Centrum recyklingu

  75,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Memo dotykowe w woreczku

  152,69 
  Wysyłka dzisiaj

  CUBIKA. Nawlekane skrzaty

  30,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki drewniane. Naturalne. Ekologiczne

  67,11 
  Wysyłka dzisiaj

  Układanka drewniana alfabet

  (okładka folia)

  38,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniany pociąg Eichhorn

  64,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki 9 elementowe. Mix

  (okładka twarda)

  13,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Koparka drewniana

  32,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Piramida drewniana

  15,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Literki. Układanka drewniana

  18,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki sześcienne. Zwierzaki

  17,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki GEO. Zabawy twórcze

  (okładka pudełko)

  116,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki drewniane kolor, 76 elementów

  57,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Patyczki do nauki liczenia 72el

  16,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Balansujący osiołek

  44,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Betoniarka drewniana

  32,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Układanka drewniana Żyrafa. 10 elementów

  24,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Klocki drewniane kolorowe 53 elementów

  31,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Układanka sześcienna. Zwierzęta wiejskie

  (okładka folia)

  34,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Labirynt logiczny

  86,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Paleta - Klocki zapasowe do zestawu kontrolnego

  (okładka karton)

  18,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki z obrazkami. 12 elementów

  (okładka twarda)

  14,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki drewniane - ekologiczna alternatywa dla zabawek z tworzyw sztucznych

  Wychowywanie dzieci w duchu ekologicznym zyskuje coraz większą popularność. Dbając o planetę dorośli wybierają ekologiczne przedmioty wielokrotnego użytku i zwracają uwagę na to w jaki sposób zostały wyprodukowane nabywane przez nich produkty. Zauważają też potrzebę rozmowy z dziećmi o ekologii. Chcą przekazywać dzieciom filozofię zero waste i pokazywać im jak ważny jest szacunek wobec natury. Starają się dawać młodemu pokoleniu dobry przykład i tym samym wykształcać u najmłodszych od pierwszych lat życia proekologiczne nawyki. Ekologiczni rodzice świadomie rezygnują z kolorowych zabawek z tworzyw sztucznych i coraz chętniej nabywają dla swoich pociech drewniane klocki i zabawki, przyjazne środowisku naturalnemu. To ciekawa alternatywa dla wszechobecnego w produktach dziecięcych plastiku, który zalewa naszą planetę i stanowi realne zagrożenie dla świat roślin i zwierząt.

  Drewniane klocki i zabawki - najlepszy wybór dla dzieci w każdym wieku

  Producenci zabawek drewnianych prześcigają się w tworzeniu interesujących i coraz to bardziej wymyślnych propozycji. Współczesne drewniane zabawki dla dzieci są estetyczne, stylowe i niebanalne. Dzieci mają do wyboru mnóstwo wzorów i kolorów. Ciekawy design przykuwa dziecięcą uwagę i zachęca najmłodszych do swobodnej zabawy. Zabawki mają olbrzymi potencjał edukacyjny, a korzystanie z nich jest proste i intuicyjne. Pobudzają dziecięcą kreatywność. W ofercie naszego sklepu znajdują się ekologiczne zabawki dla dzieci w każdym wieku. Dla niemowląt polecamy stymulujące rozwój grzechotki, sortery, pchacze, przebijanki i figurki zwierząt. Dzieciom w wieku przedszkolnym spodobają się klocki drewniane, figurki, różnego typu układanki logiczne, domki dla lalek, kuchnie z wyposażeniem i tory dla samochodów. Starsze dzieci z pewnością polubią gry, drewniane produkty sportowe oraz stylowe instrumenty muzyczne. Wszystkie dostępne zabawki cechuje najwyższa jakość wykonania. Są trwałe i pomalowane nietoksycznymi farbami. Drewno jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, więc rodzice mogą być pewni, że dzieciom w czasie zabawy nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie polecamy produkty czołowych producentów : Hape, Plan Toys, Goki, Trefl, Melissa & Doug, IWOOD itd.

  Drewniane zabawki dla niemowląt - wsparcie harmonijnego rozwoju dziecka

  W przeciwieństwie do plastikowych odpowiedników klocki drewniane edukacyjne zapewniają maluszkom odpowiednią ilość bodźców i gwarantują prawidłową stymulację wrażliwego układu nerwowego najmłodszych. Niemowlęta nie są narażone na hałas i ostre światło. Mogą spokojnie odkrywać możliwości zabawek w swoim własnym tempie i każdego dnia wymyślać nowe rozwiązania. Podczas takiej samodzielnej zabawy nic nie ogranicza pomysłowości maluszków. Dzieci same mobilizują się do aktywności umysłowej i ruchowej. Brak gotowych rozwiązań uczy cierpliwości i myślenia przyczynowo-skutkowego. Zabawki z drewna dają najmłodszym dużo frajdy i cieszą się dużo większym zainteresowaniem dzieci niż produkty świecące i grające, które bardzo szybko się nudzą.

  Klocki drewniane dla dzieci - absolutny must-have w dziecięcym kąciku zabaw

  Klocki drewniane to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych produktów w kategorii zabawek drewnianych. Zestawy klocków różnią się od siebie kształtem, motywem przewodnim i wymiarami. Jednak wszystkie propozycje łączy wspólny mianownik: pozytywnie wpływają na dziecięcą sprawność manualną, wspierając rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Są nieocenioną pomocą dydaktyczną w przedszkolu i w pierwszych klasach szkoły podstawowej, a także podczas terapii zaburzeń sensorycznych. Klocki drewniane dla dzieci nie posiadają wypustek do łączenia, więc zawsze do siebie pasują. Dzięki temu produkty można dowolnie mieszać i budować coraz to bardziej skomplikowane konstrukcje.

  Ładowanie...