Xi
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® DUPLO (48)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® DUPLO

   (48 produktów)

  LEGO® DUPLO. Wóz strażacki. 10969

  117,79 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO DUPLO Disney. Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie. 10941

  (okładka pudełko)

  138,19 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® DUPLO®. Pociąg parowy. 10874

  324,29 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® DUPLO® Town. Budowa. 10990

  (okładka pudełko)

  283,68 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Duplo zaprasza do zabawy!

  Klocki LEGO Duplo są gwarantem radośnie spędzonego czasu. Piękne kolory, różnorodna tematyk zestawów, rozwijanie umiejętności manualnych dziecka to główne zalety klocków, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród całych rodzin. Z chęcią bawią się nimi zarówno dwulatki jak i starsze przedszkolaki. Również dla rodziców klocki Duplo nie są nudne! Zestawy można łączyć, rozbudowywać. W miarę upływu czasu nasza domowa kolekcja ma szansę się powiększać i w związku z tym zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca. Możemy tworzyć rozmaite scenki - na farmie, na budowie lub w kosmosie. Kreatywność jest ograniczona tylko indywidualną wyobraźnią. Dziecko przy okazji świetnej zabawy ma szansę nauczyć się liczyć („Pociąg z cyferkami") lub rozwijać swoją kreatywność, konstruując dowolne dzieła („Pudełko z serduszkiem" lub „Pudełko z klockami. Deluxe").

  LEGO® Duplo zestawy - bogactwo różnorodności

  Ta kategoria jest obowiązkowa do przejrzenia, gdy potrzebujemy wybrać prezent dla małego dziecka. Klocki Duplo zdecydowanie spodobają się solenizantowi, a nas - obdarowujących - pozostawią z przekonaniem, że zabawka ma charakter edukacyjny więc czas s pędzony w jej towarzystwie z pewnością nie będzie stracony. Figurkom z poszczególnych zestawów można nadawać imiona, mogą się one nawzajem odwiedzać, Jedni pracują na budowie, inni prowadzą gospodarstwo rolnicze, a jeszcze inni spędzają urlop na campingu. Tematyczna różnorodność zestawów jest imponująca! Zestawy różnią się też rozmiarem. W tej kategorii znajdziemy takie zupełnie małe (na przykład „Motocykl policyjny") oraz bardzo duże, z mnóstwem elementów do skonstruowania (na przykład „Duże wesołe miasteczko").

  LEGO® Duplo dla dziewczynki

  Klocki nie są domeną chłopców. Dziewczynki równie chętnie sięgają po Duplo i mają w czym wybierać:

  • „Creative Play. Jednorożec" - rozwijanie zdolności konstrukcyjnych oraz szansa na poznawanie kształtów i kolorów w jednym! Tu do zbudowania: tęcza, jednorożec, dwie gwiazdki i dwa wagoniki;

  • „Dom i kawiarnia Myszki Minnie" - która dziewczynka nie chciałaby poczuć magii Disneya w towarzystwie Minnie i Daisy?

  • „Zamek z Krainy Lodu" - świetna zabawa gwarantowana, a możliwość podświetlenia zamku wielobarwnym, świecącym klockiem stanowi dodatkową atrakcję.

  LEGO® Duplo dla chłopca

  Każdy mały chłopiec uwielbia LEGO Duplo. W tej kategorii znajdziemy sporo zestawów, które z pewnością przypadną do gustu małym przedstawicielom płci męskiej:

  Jak dobrze mieć Duplo!

  Zestawy LEGO Duplo są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by małe rączki bez problemu mogły chwycić klocki. Stopień trudności dostosowany jest do wieku napisanego na pudełku każdego zestawu. Zabawa klockami ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija wyobraźnię. Wchodzenie w rolę strażaka czy ulubionego bohatera - do czego zachęcają konkretne zestawy - daje nie tylko ogromna frajdę, ale ma także szereg edukacyjnych zalet. Dzieci rozwijają swoje językowe umiejętności a także oswajają rozmaite sytuacje w bezpiecznej atmosferze, za pomocą zabawy. Warto bawić się klockami Duplo wspólnie z naszymi pociechami i wspierać w ten sposób ich wszechstronny rozwój.

  Ładowanie...