Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zabawki do majsterkowania

   (468 produktów)

  W kategorii "Zabawki do majsterkowania" oferujemy różnorodne zestawy dla małych majsterkowiczów, pozwalające dzieciom na odtwarzanie codziennych prac domowych. Nasza oferta zawiera zabawki naśladujące prawdziwe narzędzia, takie jak wiertarki, młotki czy piły. Zestawy małego majsterkowicza stanowią fascynującą i rozwijającą rozrywkę, która sprawdzi się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek.

  Klocki przestrzenne 128 elementów

  (okładka folia)

  17,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw narzędzi w skrzynce

  62,01 
  Wysyłka dzisiaj

  Szlifierka tarczowa. Zabawka

  23,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Auto robot Dźwig

  23,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Eko piramidka z kółek

  44,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Laboratorium mechaniki. Lamborghini

  164,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Mały Konstruktor. Koparka Diggy

  21,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Plus-Plus Tuba. Samolot 100el

  23,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw budowlańca

  68,60 
  Wysyłka dzisiaj

  Mały konstruktor. Fred & Stinky. Traktor i rozrzutnik obornika

  (okładka miękka)

  74,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Waffle Mini Pastel 140 elementów

  (okładka blister)

  77,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Klocki Midi Waffle 44 elementy

  84,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw narzędzi z pasem

  29,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Mały konstruktor Helios helikopter 8+

  (okładka miękka)

  16,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Plus-Plus Tuba - Panda 100el.

  23,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw lekarza w walizce. Drewniany

  78,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Klocki magnetyczne. Magformers

  57,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw małego majsterkowicza

  Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i ciężko ukryć, że często jest to ich ulubiona zabawa. Czasami dzięki naśladowaniu możemy odkryć u dziecka jego pierwsze talenty i pasje. Dlatego też w ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment zestawów małego majsterkowicza. Konstrukcje geometryczne, pojazdy, budowle i narzędzia nie tylko przyciągają uwagę najmłodszych, ale także pozwalają im rozwinąć zdolności manualne i zmysł przestrzenny.

  Zabawki do majsterkowania

  Asortyment obejmuje zabawki dla dzieci przypominające najróżniejsze narzędzia wykorzystywane do prac przez dorosłych: wiertarki, młotki, piły, narzędzia ogrodnicze. Jakąkolwiek czynność Wasza pociecha będzie chciała naśladować, te niewielkie przedmioty sprawią, że najmłodsi będą mogli poczuć się naprawdę zaangażowani we wszystkie domowe czynności. Poza pojedynczymi przyrządami, dostępne są także całe zestawy, niektóre odwzorowują nawet skrzynki z narzędziami.

  Majsterkowanie a zestawy konstrukcyjne

  W ofercie dostępne są również zabawki konstrukcyjne niewymagające dodatkowych narzędzi. Najmłodsi - od kilkulatków do nastolatków, będą mogli wybrać zestaw dopasowany do indywidualnych predyspozycji i zainteresowań. Mogą to być tory dla samochodzików, kulek, pojazdy lub budynki zbudowane z różnorodnych elementów. Wachlarz propozycji obejmuje zestawy wykonane z różnych materiałów: drewna, metalu, plastiku czy pianki. W zależności od wieku pociechy, można dobrać bezpieczny zestaw spełniający wymagania nawet dla najmłodszych.

  Zabawki do majsterkowania dla chłopca i dziewczynki

  Majsterkować, tworzyć, budować i burzyć lubią wszystkie dzieci i u wszystkich te czynności rozwijają nowe umiejętności. Z jednej strony trenują zręczność, z drugiej ćwiczą umysł i koordynację wzrokowo-ruchową. Kiedy najmłodsi wychodzą poza ramy instrukcji składania elementów świetnie pracuje wyobraźnia. Natomiast szukanie nowych, nieszablonowych rozwiązań może służyć także prezentacji praw fizyki, czasem również matematyki. Co ważne, zabawki przypominające prawdziwe narzędzia pozwalają także zaangażować się dziecku w prace domowe i wspierają w oswojeniu się z domowymi obowiązkami.

  Ładowanie...