Pradawna tajemnica Kwiatu Życia. Tom 1 (Drunvalo Melchizedek) - tantis.pl
Xi

Pradawna tajemnica Kwiatu Życia. Tom 1

Drunvalo Melchizedek

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Grupa Centrum
Liczba stron: 256

Kup w zestawie:

Pradawna tajemnica Kwiatu Życia. Tom 1
5/5
42,39 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
84,78 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 69,00 zł

42,39 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 41,35 zł

Opis

"Pradawna tajemnica Kwiatu Życia. Tom 1" to książka autorstwa Drunvalo Melchizedeka, oferująca alternatywne spojrzenie na historię ludzkiej cywilizacji i duchowości.

Tytułowym Kwiatem Życia jest według autora unikalny, geometryczny wzór stworzenia, zawarty w każdym żywym istnieniu. Jest on przekonany, że kiedyś wiedza na ten temat była powszechna, jednak ludzkość z bardzo wysokiego stanu świadomości stopniowo osunęła się w ciemność, powoli zapominając o tajemnicy stworzenia. Informacje na ten temat jednak przetrwały, nie tylko w formie tekstów wyżłobionych na starożytnych tablicach, ale także zapisane w każdej komórce ciała każdego żywego stworzenia. Melchizedek jest przeświadczony, że to właśnie teraz nadszedł czas, by ludzkość przypomniała sobie o swoich korzeniach i na powrót odkryła tajemnicę Kwiatu Życia.

Wśród tematów poruszanych w książce znajdziemy kwestie związane z zapomnianą przeszłością ludzkości. Melchizedek tłumaczy, w jaki sposób upadek Atlantydy zmienił naszą rzeczywistość, a także jaką rolę w ewolucji ludzkiej świadomości odegrał starożytny Egipt. Autor analizuje również znaczenie kształtu i struktury, w odniesieniu między innymi do do geometrii ciała ludzkiego. Odwołuje się również do takich pojęć jak kanon Leonarda da Vinci, złota spirala czy ciąg Fibonacciego. Wizja Melchizedeka to unikalne połączenie dziedzin takich jak geometria, historia starożytna i duchowość, które w "Pradawnej tajemnicy Kwiatu Życia. Tom 1" splatają się w jedną całość. Kontynuacja idei i koncepcji poruszanych w tomie pierwszym, zawarta jest w drugiej części tego dzieła.

Drunvalo Melchizedek to amerykański nauczyciel i autor książek, reprezentujący duchowość typu New Age. Studiował na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, jednak w jego własnej ocenie najważniejsze życiowe nauki przyswoił dopiero po zakończeniu okresu formalnej edukacji. Wszystko zaczęło się, kiedy podczas medytacji udało mu się przejść w odmienny stan świadomości, w którym poznał dwóch swoich przewodników z innego wymiaru. Dzięki ich wskazówkom w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat uczył się od ponad osiemdziesięciu duchowych nauczycieli, którzy przekazali mu wiedzę na tematy duchowości, a także rozmaitych techniki medytacji. Do tej pory napisał sześć książek i nagrał jedną płytę ze swoimi medytacjami.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 123076
Tytuł Pradawna tajemnica Kwiatu Życia. Tom 1
Autor Drunvalo Melchizedek
Wydawnictwo Grupa Centrum
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 256
Data premiery 2006-01-01
Rok wydania 2006
Wymiary produktu [mm] 25
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.53
Cena detaliczna 69,00 zł
Nasza cena 42,39 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Alina K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 30-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka odpowiada na pytania, które od jakiegoś czasu sobie zadawałam. Poszerza wiedzę na temat historii od początku, a właściwie to można powiedzieć, że czasami "rozsadza mózg". Do czytania tej książki i innych tego autora, trzeba mieć otwarty umysł i być gotowym. Myślę, że aby pojąć o co chodzi i zrozumieć w pełni wiedzę przekazaną w tej książce nie wystarczy otwarty umysł. Potrzebne jest kilkukrotne przeczytanie tej książki, ale także uzupełnienie wiedzy z innych pozycji. No i najważniejsze, przemyślenie tego, co się czyta, połączenie wiedzy z różnych źródeł i wyciągnięcie własnych wniosków. Nie cała wiedza rezonuje z każdą osobą na daną chwilę. Dlatego warto co jakiś czas wracać i uzupełniać wiedzę, bo niekoniecznie na to samo zwrócisz uwagę dzisiaj i za 2 lata. Człowiek może się mylić i może zmienić zdanie. Książka ma nieco większy format niż przeciętne książki, przez co czyta się ją nieco gorzej w mojej opinii. Ten większy format książka zawdzięcza marginesowi, zazwyczaj pustemu. Na tych marginesach umieszczone są uaktualnienia, czyli zmiany lub nowe badania naukowe, które zostały przeprowadzone po wydaniu oryginału. Akurat te uaktualnienia czyta się dobrze, gdyż są krótkie, ale czasami zajmują więcej niż margines na jednej stronie i trzeba przewracać karty, aby doczytać do końca, a następnie wrócić do głównego tekstu. Jeśli lubisz robić notatki w czasie czytania, to ten margines, który w większości wypadków jest pusty możesz zapełnić własnymi notatkami i to akurat mi się podoba. Ze smutkiem przyznam, że po pierwszym przeczytaniu nie zrozumiałam wszystkiego i wiele rzeczy jest niejasne, ale na pewno do niej wrócę i liczę, że za drugim razem zrozumiem więcej, bo takie książki trzeba studiować.

Włodzimierz D.

Klient zweryfikowany

2/5
| 16-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Każdy z nas na etapie swojej drogi rozwoju fizycznego czy duchowego doznaje odkrycia tego, co jest w naszym wnętrzu. Jeżeli czujemy potrzebę napisania książki to piszemy – opisując to, co wiemy tego, co doznaliśmy i odkryliśmy na nowo. Jeżeli potrzebujemy działać fizycznie to działamy.
Czytając książkę każdy może jakieś wnioski sobie wyciągnąć i z niej coś zapamiętać. Każdy sposób na dostarczenie wiadomości dla siebie jest dobry ale wybór, co z tym zrobimy należy do nas. Ale trzeba pamiętać również, że to wszystko przez co przechodzimy zapisuje się w naszym otoczeniu - w naszym polu. Nawet te przelotne wiadomości. Ta nazwa jest od dość dawna znana. Osobiste doświadczenia przedstawiane w tej książce są doświadczeniami na poziomie Autora. Ja nie neguję tego co autor opisuje, ale w tym czasie istniały inne nazewnictwa które są pominięte. Trzeba również zdać sobie sprawę, że nie wszyscy mają ten sam poziom rozwoju duchowego czy świadomości. Niektóre osoby mają albo niższy albo wyższy poziom. Ale to nie znaczy, że jest to błędem tylko przebytym doświadczeniem będąc na odpowiednim poziomie osobistego rozwoju Duchowego.

Zofia K.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 13-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Naprawdę nie dziwię się tym wszystkim dobrym opiniom o tej książce i szczerze to już nie mogę doczekać się, kiedy będę miała chwilę wolnego czasu, by wziąć się za drugi tom. Polecam bardzo mocno.

Irena R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Pierwszy tom genialnej książki, która otwiera oczy i umysł. Pięknie napisana, wciąga czytelnika na całego. Bynajmniej na mnie tak to zadziałało. Polecam bardzo mocno.

Grzegorz K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 15-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Laktura na którą długo czekałem, wnosi dużo wiedzy na zrozumienie świata jaki nas otacza. Polecam dla miłosników wiedzy wyprzedzajacej, kogoś kto nie boi się śmiało rozumieć rzeczywistości mieć do niej stosunek naukowy i ezoteryczny.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...