Xi

Posłuchaj, pokaż, odpowiedz. Część 1

POSŁUCHAJ. POKAŻ. ODPOWIEDZ - część 1Zestaw ćwiczeń usprawniających koncentrację słuchową oraz rozumienie słyszanego tekstu dla osób z afazją, dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, specyficznymi zaburzeniami języka.Proponowana pomoc zawiera 36 kolorowych kart i 3 czarno-białe z podpisami. Na każdej karcie znajdują się 4 zdjęcia ilustrujące daną czynność przedstawioną w różnych kontekstach sytuacyjnycCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Harmonia
 • Data premiery: 2013-12-11
 • Okładka: teczka
 • Liczba stron: 22
 • Wymiary: 29
POSŁUCHAJ. POKAŻ. ODPOWIEDZ - część 1Zestaw ćwiczeń usprawniających koncentrację słuchową oraz rozumienie słyszanego tekstu dla osób z afazją, dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, specyficznymi zaburzeniami języka.Proponowana pomoc zawiera 36 kolorowych kart i 3 czarno-białe z podpisami. Na każdej karcie znajdują się 4 zdjęcia ilustrujące daną czynność przedstawioną w różnych kontekstach sytuacyjnych lub znaczeniowych (np. mycie twarzy, mycie naczyń, mycie zębów, mycie okien). Zadaniem osoby ćwiczącej jest wskazanie odpowiedniego zdjęcia, odpowiedź na pytania zadane przez terapeutę oraz dopasowanie podpisu do fotografii.Materiał służy do ćwiczenia nie tylko rozumienia wypowiedzi i pytań, ale także wytwarzania wypowiedzi i układania zdań. Dopasowywanie etykiet do zdjęć usprawnia umiejętność czytania, co przydatne jest u pacjentów z afazją, a także u starszych dzieci mających problem z wypowiadaniem się zdaniami, a potrafiących czytać.Z kart pracy mogą korzystać zarówno terapeuci, jak i rodzice dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, specyficznymi zaburzeniami językowymi, afazją dziecięcą. Karty mogą być także wykorzystywane w terapii osób z afazją i problemami w rozumieniu mowy.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
388271
Tytuł
Posłuchaj, pokaż, odpowiedz. Część 1
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
22
Data premiery
2013-12-11
Rok wydania
2013
Wymiary produktu [mm]
29
Okładka
teczka
Waga Produktu [kg]
0.45
Długość
295
Głębokość
210
Wysokość
17
Nasza cena
24,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
4 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Weronika P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-20
  Pozycję kupiłam niedawno... i trochę w ciemno. Jednak już po pierwszym rzucie okiem na zawartość wiedziałam, że był to dobry zakup. W najbliższym czasie na pewno kupię drugą część. Zestaw zawiera 36 kart pracy. Każda z nich jest zrobiona na tej samej zasadzie. Zawiera 4 obrazki, na których pokazana jest dana czynność, ale w innych kontekstach sytuacyjnych np. pani zamyka oczy/ pani zamyka drzwi/pani zamyka pudełko/pani zamyka kłódkę. Do każdej karty pracy jest zamieszona instrukcja wraz ze zdaniami opisującymi obrazki oraz pytaniami i poleceniami, które można zadać dziecku. Tak więc nawet rodzic może bez problemu korzystać z tej pozycji wraz ze swoim dzieckiem. Ćwiczenie z każdą kartą pracy dzieli się na 3 etapy - ćwiczenie rozumienia mowy, tworzenie wypowiedzi i układanie zdań oraz (dla starszych dzieci) dopasowywanie opisów i tym samym ćwiczenie czytania. Pomoc kupiłam z myślą o chłopcu z opóźnionym rozwojem mowy, dla którego prowadzę terapię logopedyczną. Dziś zaczęliśmy pracować z tymi kartami pracy i już wiem, że materiału starczy nam na jeszcze długo! Obrazki to realne zdjęcia. Zdecydowanie preferuję taką wersję od rysowanych ilustracji. Dodatkowo zdjęcia są bardzo jasne i przejrzyste. Dziecko od razu wie o co chodzi i co autor miał na myśli bez moich podpowiedzi. Karty pracy wydrukowane są na twardym kartonowym papierze, tak więc sądzę, że starczą mi na długie lata pracy bez konieczności laminowania. Jest to pomoc, którą mogę naprawdę szczerze polecić każdemu rodzicowi i terapeucie. Za taką cenę WARTO!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


388271
Ładowanie...