Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kotki interaktywne

 (10 produktów)

Bianca. Kotek interaktywny

316,79 417,49 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Kot pluszowy na smyczy na bat. 61431 HH POLAND

88,49 91,51 zł −3%
Wysyłka 24 godziny

Emotion Pets - kotek

96,39 155,45 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Przytulanka Kotek miauczek 000685 AN01

58,99 78,10 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Emotion Pets - szary piesek

101,79 155,45 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Kotek Miaumiau

113,99 125,76 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Kotki interaktywne dla dzieci

W tej kategorii znajduje się oferta znakomitych produktów interaktywnych, rozwijających wiele podstawowych umiejętności dziecka. Jeżeli szukasz maskotki, która może nie tylko ukołysać do snu, ale również nauczyć czegoś nowego, warto sprawdzić prezentowane kotki interaktywne. Wesołe i miękkie w dotyku zwierzątko z pewnością zostanie przyjacielem niejednego małego odkrywcy, dodatkowo zachęcając go do poznawania otoczenia. Dziecięcą wyobraźnię rozbudzisz z łatwością dzięki wielu funkcjom interaktywnego produktu. Zobacz, ile potrafi ta niezwykła maskotka! Kot zachowuje się prawie jak prawdziwy, a nawet wydaje dźwięki. W tej kategorii znajdziesz kotki oraz pieski interaktywne i antystresowe maskotki wykonane z bardzo miękkiego materiału.

Kotek zabawka interaktywna z różnymi funkcjami

Kotek interaktywny jest znakomitym sposobem na naukę nowych umiejętności. Emotion Pets to wyjątkowy kot, którego po prostu chce się przytulić. Wspiera rozwój emocjonalny dzieci i uczy opieki nad prawdziwymi zwierzętami. Dzięki prezentowanemu produktowi dziecko może odgrywać weterynarza, a także karmić zwierzątko. Specjalne akcesoria pomagają w zdiagnozowaniu choroby oraz uspokojeniu maskotki. Ponadto ułatwiają wizytę u lekarza, przygotowując na różne badania. Warto sprawdzić również wersję tego produktu w formie sympatycznego pieska! To świetna propozycja dla rodziców, którzy nie chcą na razie dawać dzieciom pod opiekę prawdziwego psa lub kota. Co powiesz na zwierzątko interaktywne, odtwarzające piosenki i tańczące? Ten produkt daje szansę, by rozwijać zainteresowanie muzyką od najmłodszych lat.

Produkty interaktywne wspierające rozwój dziecka

Kotek interaktywny ma wiele ciekawych funkcji, ułatwiających dziecięcy rozwój. Wspiera ćwiczenie umiejętności manualnych, a także rozbudza wyobraźnię. Ponadto pomaga dzieciom w zrozumieniu potrzeb zwierząt. Dzięki interaktywnemu produktowi łatwo wytłumaczysz dziecku, jakiej opieki wymaga, co je i gdzie śpi prawdziwy kot. Ponadto niektóre pozycje uczą nowych słów lub rozróżniania kolorów. To bardzo uniwersalne produkty, ułatwiające odkrywanie kształtów oraz dźwięków otaczającego dzieci świata. Świetnie pobudzają zmysły, zachęcając do badania otoczenia. Z pewnością kotek interaktywny sprawdzi się jako jedna z pierwszych zabawek przeznaczonych dla najmłodszego dziecka.

Interaktywne maskotki dla małego dziecka

Produkty interaktywne to znakomita odmiana od tradycyjnej maskotki. Dziecko nie tylko może przytulić interaktywnego kotka, ale także nauczyć się przy tym nowych umiejętności. Pieski i kotki interaktywne poruszają łapkami, wydają odgłosy oraz potrafią chodzić. Łatwo zainteresują dziecko i zachęcą, by wypróbować dodatkowe funkcje. Ciekawą propozycją jest również domek kota SMOBY. Dwupoziomowa chatka zawiera wiele dodatków, a nawet salon fryzjerski dla kotów! Umieszczony w niej interaktywny kotek z miękkiego materiału wydaje różne dźwięki. W pudełku znajdziecie też wiele zabawkowych akcesoriów do opieki nad zwierzętami, dzięki którym dzieci będą mogły odpowiednio dbać o mieszkańca domku. To świetna propozycja dla osób szukających złożonych produktów z wieloma elementami. W tej niezwykłej kategorii znajdziecie wiele ciekawych pozycji, zapewniających znakomite uzupełnienie kolekcji maskotek i rewelacyjną ozdobę dziecięcego pokoju.

Ładowanie...