Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Maskotki

Kategorie

   • Zwierzątka (706)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Pluszaki zwierzątka

   (706 produktów)

  Pluszowe zwierzątka to idealne towarzystwo dla dzieci i dorosłych. Miękkie, przyjemne w dotyku maskotki zwierzątka pomagają w tworzeniu więzi emocjonalnych. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne pluszaki-zwierzątka, popularne serie i dodatki, które dostarczą radości każdego dnia. Odkryj urok pluszowych przyjaciół!

  Maskotka Pusheen z donutem

  54,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen siedzący

  105,57 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen z pizzą

  119,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Pusheen z kanapką lodową

  115,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Pusheen w czapeczce i szaliku

  131,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pusheen z tortem

  119,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen party, mały

  54,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen jednorożec, mały

  54,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen syrenka 17 cm

  73,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Pusheen jednorożec

  129,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen 30 cm

  105,58 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen siedzący

  48,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Maskotka Pusheen jednorożec

  119,87 
  Wysyłka dzisiaj

  Cobi. Little Live Pets. Świnka morska

  375,75 
  Wysyłka dzisiaj

  Pusheen. Maskotka jednorożec biały

  115,45 
  Wysyłka dzisiaj

  Kot Pusheen classic soft, 10x14cm

  56,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Babies Silas. Leniwiec 15cm

  28,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Tremor. Cekinowy Dinozaur 24cm

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Tai-Pan

  (okładka twarda)

  37,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Ty Puffies. Tabitha. Żółty kot

  17,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Beanie Boss Oakie. Szop szary 15 cm

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Ty Puffies Prince. Niebieski Husky

  17,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kot rudy 20cm

  (okładka folia)

  56,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wiewiórka

  70,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pluszowe zwierzątka

  Miniaturowe, puchate zwierzątka to zdecydowanie najbardziej popularna i ulubiona spośród wszystkich grupa zabawek. Każdy miał kiedyś swoją ulubioną przytulankę, a nierzadko przez wzgląd na sentyment nigdy się jej nie pozbył i przekazał kolejnemu pokoleniu. Należy jednak podkreślić, że maskotki nie służą jedynie do zabawy. W bardzo dużym stopniu wpływają one także na zdolności poznawcze maluchów, dzięki pluszakom najmłodsi wykształcają jedne z pierwszych więzi emocjonalnych. Młodsze dzieci z pewnością najwięcej uwagi poświęcą maskotkom działającym na różne zmysły; kolorowym, szeleszczącym, o zróżnicowanej strukturze. Starsze natomiast docenią raczej wierne odwzorowania postaci z bajek lub zwierząt.

  Pluszaki-zwierzęta a edukacja

  Swoją serię maskotek-zwierząt oferuję zarówno powszechnie znane wydawnictwo National Geographic, jak i fundacja WWF. Zabawki wiernie odwzorowują zwierzęta, zazwyczaj dzikie, które rzadko pojawiają się jako bohaterowie bajek, czytanek i mogą być zupełną nowością dla malucha. Pośród nich znajdziemy: dziobaka, fenka, kukanga, wyraka i pandę rudą. WWF natomiast w ofercie ma również serię pluszaków-zwierząt, którą obejmuje swoim patronatem. Reprezentują one grupę zwierząt zagrożonych lub tych, których miejsca bytowania są zagrożone działalnością człowieka, kilka z nich znamy z naszych lasów: rysia, wilka, jeża i lisa. Zabawki te łączą w sobie i zabawę i naukę w kwestiach szczególnie ważnych dla naszego środowiska.

  Najpopularniejsze pluszaki

  Bardzo dużą część aktualnej oferty stanowią maskotki Ty Inc. - to bardzo charakterystyczne, nieduże i okrągłe maskotki, które spośród innych wyróżniają także nietypowa kolorystyka i nieproporcjonalnie duże i urocze oczy. Producent oferuje kilka serii, które zazwyczaj różnią się kształtem, lecz w swoim asortymencie ma także pluszowe breloki, zawieszki czy nawet maseczki i kapcie - wszystkie bazujące na wizerunkach pluszowych zwierzaków.

  Maskotki - serie

  Asortyment sklepu obejmuje także pluszaki w formie pacynek, które umożliwią odgrywanie scen w domowym teatrzyku. Ponadto w ofercie nie zabraknie maskotek, które nie schodzą z list bestsellerów w ostatnich latach, między innymi z serii Pusheen i Smoczusiów czyli kolekcji 6 małych smoków, z których każdy posiada magiczny kryształ reprezentujący inną moc. Niezwykłą popularnością cieszą się również maskotki gniotki, które efektywnie pomagają w pozbyciu się napięcia i negatywnych emocji. Dzięki solidnemu wykonaniu można je zgniatać i przytulać do woli, uzewnętrzniając tym samym uczucia w dobrych i gorszych momentach.

  Ładowanie...