Xi
cofnij do Interaktywne

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Pieski interaktywne

 (0 produktów)

Pieski interaktywne to doskonała alternatywa dla prawdziwych pupili. Te urocze pluszaki przypominają żywe zwierzęta, poruszają się, wydają dźwięki i reagują na interakcje dziecka. To idealni towarzysze zabaw, rozwijające empatię i umiejętności opieki nad zwierzętami. Odkryj naszą różnorodną ofertę piesków interaktywnych i znajdź idealnego towarzysza zabaw dla Twojego dziecka!

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Piesek interaktywny jako zamiennik prawdziwego pupila?

Na pewnym etapie życia każde dziecko prosi rodziców o domowego pupila. Wiele maluchów marzy o szczeniaku, kocie, chomiku, czy śwince morskiej, które jawią im się jako doskonali towarzysze zabaw. Niestety, najczęściej bywa tak, że rodzice nie podzielają tej euforii i muszą wyszukiwać najróżniejsze argumenty, aby uświadomić swoje pociechy, że jest to o wiele bardziej problematyczne niż maluch przypuszcza. Przede wszystkim zwierzak to nie zabawka, którą można odłożyć w kąt, kiedy się znudzi. To żywe stworzenie, które wymaga czasu i uwagi, dzięki czemu na dzieci (a w konsekwencji i na rodziców) spada wiele obowiązków jak karmienie, czy wychodzenie na spacery. Jak zatem przekonać kilkulatka, że sprowadzenie do domu psa nie jest najlepszym pomysłem? Stosują alternatywne rozwiązanie, w postaci zabawki, która będzie stanowiła substytut zwierzaka domowego. Piesek interaktywny dla małego dziecka może zatem stanowić idealne rozwiązanie.

Pies interaktywny - najlepszy przyjaciel kilkulatka

Pieski zabawki interaktywne mają wiele najróżniejszych wariantów. Można do woli przebierać w wielu rasach - na przykład w pięknych pudlach, a nawet zapewnić dziecku całą hodowlę! Co ciekawe, dla małego dziecka zabawka interaktywna piesek może do złudzenia przypominać żywe zwierzątko. Dzięki pluszakowi dziecko ma poczucie, jak gdyby miało pod opieką prawdziwego pieska, co sprawia, że uczy się opieki nad pupilem i wykształca w sobie miłość i empatię wobec czworonogów. Niektóre z prezentowanych w asortymencie psiaków poruszają się i szczekają, co da maluchowi jeszcze więcej radości. Dodatkowo istnieją również zabawki, które są zdalnie sterowane - na przykład za pomocą pilota umieszczonego w smyczy, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się jak na spacerze z prawdziwym psem!

Pieski interaktywne dla dzieci poniżej roku życia

Sporą uwagą cieszą się również interaktywne pluszaki dla niemowląt i dzieci, które dopiero uczą się chodzić i mówić. Wiele z prezentowanych zabawek wykonuje różne ruchy oraz wydaje dźwięki, przyciągające uwagę maluszka, rozwijając jego spostrzegawczość i kreatywność. W ofercie są również pluszaki, które śpiewają piosenki, opowiadają bajki lub uczą literek. Wbudowane melodyjki, wierszyki, czy szumy mogą być puszczane przed snem, stanowiąc tym samym pomoc w zasypianiu.

Najlepszy przyjaciel Twojego malucha

Maskotka interaktywna może być doskonałym towarzyszem zabaw. Szeroka oferta sprawi, że dziecko na pewno znajdzie ulubionego pluszaka, z którym nie będzie chciało się rozstać. Być może będzie to Animagic Tilly Terier, który porusza się, radośnie macha ogonkiem a nawet szczeka! Wystarczy, że maluch poklepie go po łebku, a piesek będzie chodził. Miękkie w dotyku futerko, aż prosi się o pogłaskanie, czy przytulenie. W zestawie znajduje się również smycz i buda. Wśród interaktywnych piesków chodzących na smyczy znajduje się między innymi: pudel, bernardyn, a nawet akita. Oprócz ras, maluch może przebierać również w kolorach zwierzaków. Jeżeli spacery i głaskanie mogą okazać się niewystarczające, dziecko może z powodzeniem bawić się w weterynarza. W roli lekarza, który leczy chore zwierzątka bez wątpienia pomoże maluchowi zabawka Cry Pets u weterynarza - pluszak, którego wielkie oczy napełniają się łzami rozczuli nie tylko dzieci, ale również dorosłych - pomoże również uwrażliwić dzieci na to, że czworonogi również mają uczucia, z którymi należy się liczyć. W zestawie znajduje się również butelka do karmienia, strzykawka i stetoskop.

Ładowanie...