Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Interaktywne

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Misie interaktywne

 (0 produktów)

Kategoria "Misie interaktywne" to prawdziwa gratka dla małych odkrywców! Oferujemy pluszowe zabawki, które wciągną dzieci w fascynujący świat interaktywnej zabawy. Te sympatyczne misie potrafią wydawać dźwięki, tańczyć, uczyć kolorów i kształtów, a nawet grać muzykę.

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Pluszaki nowej generacji: misie interaktywne

Pluszowe maskotki to klasyka wśród dziecięcych zabawek. Chętnie obdarowujemy nimi nasze dzieci, bo mamy gwarancję pozytywnych reakcji, a uśmiech na twarzy naszej pociechy to pewnik.

Misie interaktywne to coś więcej niż zwykły pluszak. Angażują dziecko w dużo większym stopniu, rozwijają zmysł słuchu i pomagają rozwijać u malucha inteligencję i wrażliwość muzyczną.

W tej kategorii znajdziesz duży wybór interaktywnych pluszowych zabawek. Wśród wielu sympatycznych wzorów z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla dziecka w każdym wieku.

Interaktywne misie: co potrafią?

Interaktywne zabawki mogą oferować nawet kilkanaście różnych funkcji i trybów działania. Mogą wydawać dźwięki, wykonywać określone sekwencje ruchów i odtwarzać krótkie utwory muzyczne. Niektóre zabawki mają funkcję zdalnego sterowania oraz funkcje typowo edukacyjne.

Misie interaktywne dla dziewczynki: najpopularniejsze wzory

Dziewczynki pokochają sympatycznego różowego pudla Beanie Boos Camilla oraz najbardziej zajętą mamę w królestwie zwierząt: Kangurzycę Josie FurReal. Mamy także pluszową syrenkę, jednorożca z cekinów oraz zestaw kapci z pluszowymi zwierzakami (panda, tygrysek, jednorożec).

Mamy także coś dla fanów Psiego Patrolu: Teeny Tys Psi Patrol - Zuma jest wprost stworzony do przytulania.

Zastanawiacie się nad powiększeniem waszej rodziny i przyjęciem na pokład psa? Dzięki pluszowemu odpowiednikowi czworonoga sprawdzicie dziecięcy zapał w opiece nad psim przyjacielem. Do wyboru: Golden, Husky, Wilczur i Mops.

Dziewczynki lubiące niespodzianki ucieszy Lumo Stars Surprise Egg Mouse Maisy, czyli jajka niespodzianki z pluszakmi w środku.

Misie interaktywne dla niemowląt: najpopularniejszy wzór

Raczkujący Miś Tuptuś podbije serce każdego malucha. Szybkość raczkowania dostosowuje do odtwarzanej melodii. Posiada regulację głośności i przycisk wł./wył. Uczy dziecko nazw kolorów i kształtów i zachęca dziecko do aktywności werbalnej i powtarzania zdań. Idealny dla dziewczynek raczkujących i stawiających pierwsze kroki - dziecko po prostu może podążać za raczkującym Misiem.

Misie interaktywne dla dzieci: jak wybrać odpowiedni model?

Odpowiedzialność przy wyborze zabawek to podstawa. Odpowiadamy w końcu za bezpieczeństwo malucha i zależy nam na tym, by zabawka po prostu mu się spodobała. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by prezent był trafiony.

  • wielkość misia - zabawkę dobieraj do wieku malucha; zbyt dużym misiem trudno się bawić i nim manewrować. Sprawdzaj dokładnie opis producenta; tam znajdują się szczegółowe dane dotyczące zabawki: wymiary, skład surowcowy oraz przedział wiekowy, dla którego zabawka jest dedykowana.

  • materiał, dodatki i wykończenia - mogą stwarzać zagrożenie dla malucha, dlatego tak ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta w kwestii wieku użytkownika.

  • stopień skomplikowania przycisków - dla mniejszego dziecka wybierz model z mniejszą ilością możliwości; postaw na misia grającego lub tańczącego. Starszym dzieciom nie żałuj stymulowania różnych zmysłów.

  • głośność zabawki - to właściwie czynnik, który należy wziąć pod uwagę ze względu na rodziców i domowników. Dźwięki wydawane przez zabawkę, zwłaszcza gdy zabawa trwa długo, mogą drażnić i irytować.

Ładowanie...