Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza (Cal Newport) - tantis.pl
Xi

Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza

Cal Newport

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Studio Emka
Liczba stron: 236

SUPER CENA

Cena detaliczna: 39,90 zł

26,54 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 22,55 zł

Opis

Książka "Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś nas rozprasza" Cala Newporta poświęcona jest zagadnieniom związanym z umiejętnością koncentracji na trudnym poznawczo zadaniu bez rozpraszania uwagi. Autor pomaga znaleźć sposób na szybsze przyswajanie specjalistycznej wiedzy i osiąganie korzystniejszych wyników w krótszym czasie.

"Praca głęboka" dotyka temat jednej z najcenniejszych predyspozycji w gospodarce, która jednocześnie staje się coraz rzadsza. Większość ludzi zatraciła zdolność koncentracji i traci czas na gorączkowym e-mailowaniu i udzielaniu się w mediach społecznościowych. Jednocześnie takie zjawiska, jak automatyzacja i outsourcing zasadniczo zmieniły warunki naszej pracy. Opanowanie "pracy głębokiej" okazuje się być tymczasem lepszą alternatywą, która przynieść niezwykłe rezultaty.

"Praca głęboka" jest pozycją o tyle interesującą, że Cal Newport zamiast argumentować, że to rozproszenie uwagi jest złe, celebruje potęgę jej przeciwieństwa. Swoją książkę dzieli na dwie części. Najpierw dowodzi, że w prawie w każdym zawodzie kultywowanie etyki "pracy głębokiej" przynosi ogromne korzyści. Następnie prezentuje rygorystyczny schemat treningowy - przedstawia go jako serię czterech zasad, które mają na celu zmianę umysłu i nawyków tak, aby wspierać tę drogocenną umiejętność.

Na czym polega sztuka "pracy głębokiej"? Cal Newport pokazuje, że można szybko się uczyć i równie szybko tworzyć wartościowe rzeczy dzięki intensywnej koncentracji i uwolnieniu się od wszystkiego, co rozprasza naszą uwagę. Dowodzi przy tym, że należy rozwijać zdolność wytężonego skupiania uwagi i proponuje konkretne, natychmiastowe działania, które możemy wykorzystać zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu codziennym.

Cal Newport jest cenionym autor i znanym profesorem informatyki, który w swojej książce łączy krytykę współczesnej kultury z praktycznym doradztwem. "Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś nas rozprasza" w równym stopniu łączy dowody naukowe z czystą pasją do osiągania jak najlepszych rezultatów.

To bezcenny poradnik dla wszystkich, którzy chcą odzyskać swoje siły umysłowe, przestać tracić czas i osiągać sukcesy bez dodatkowego, zbędnego wysiłku. "Praca głęboka" to książka pełna cennych wskazówek, skutecznych ćwiczeń i przydatnych spostrzeżeń.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 761241
Tytuł Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza
Autor Cal Newport
Wydawnictwo Studio Emka
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 236
Data premiery 2018-03-12
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 21
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.29
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 26,54 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Karol C.

Klient zweryfikowany

5/5
| 21-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jedna z najlepszych pozycji z zakresu rozwoju osobistego (a czytałem większość bestsellerów, które nie były warte zakupu). Motywująca do działania. Jeżeli miałbym wybrać jedną książkę z tzw. "personal development" to wybrałbym właśnie tę pozycję.

Aleksandra M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 20-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka „Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza” to moje najnowsze odkrycie i zarazem nieocenione źródło wiedzy. Książka fantastyczna pod chyba każdym możliwym względem. Fajnie napisana, świetnym językiem i poza tym, ze motywuje do zmian, daje fajnego kopa  energetycznego, to jeszcze zawiera od groma ćwiczeń, która pomagają w koncentracji. Wypróbowałam już ponad połowę tych zaproponowanych przez autora i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Irena G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka „Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza” podzielona jest na dwie części, aj od razu przeszła do drugiej czyli to pakietu ćwiczeń, a dopiero potem wróciłam do pierwszej w której opisane są zalety bycia skoncentrowanym człowiekiem. To tak w skrócie. Książka jest w moi mniemaniu genialna i nie ma co się dziwić, ze to światowy bestseller. Zgadzam się z tymi wszystkimi opiniami pozytywnymi w 100% i polecam wszystkim bardzo mocno. Takich pozycji jak ta to obecnie ze świeczką szukać.

Marika C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
Po pozycje Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie w którym ciągle coś nas rozprasza” sięgnęłam za sprawą tych wszystkich dobrych opinii, jakie krążą w Internecie i nie żałuję. Książka jest genialna pod chyba każdym możliwym względem. Fajnie napisana, ciekawa, z mnóstwem cennych informacji. Ponadto zawiera ciekawostki  i ćwiczenia, które pomogą Ci się skoncentrować, reasumując, polecam, polecam i jeszcze raz polecam, z całego serducha, wszystkim, bardzo mocno J

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...