Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

    • Wiedza o społeczeństwie (2)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do wiedzy o społeczeństwie - klasa 4 - liceum i technikum

    (2 produktów)

   Tanie podręczniki do WOS - klasa 4 liceum i technikum

   Wiedza o społeczeństwie jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów maturalnych, a w 4 klasie liceum cała nauka tego przedmiotu podporządkowana jest właśnie przygotowaniom do egzaminu dojrzałości. 

   Uczniowie zdają sobie sprawę z jego znaczenia i sumiennie przykładają się do nauki. Dobry wynik na maturze z wiedzy o społeczeństwie może dać bowiem przepustkę na studia prawnicze i administracyjne, zdają go także przyszli studenci politologii, socjologii czy stosunków międzynarodowych. Wybór WOS-u nierzadko wynika również z prywatnych zainteresowań: obserwacja mechanizmów rządzących funkcjonowaniem społeczeństw i zachodzących w nich zmian jest pasjonującym hobby, szczególnie interesującym dla ciekawych świata nastolatków.


   Podręczniki i repetytoria maturalne do WOS-u

   Podstawą solidnego ugruntowania wiedzy jest oczywiście dobry podręcznik do WOS dla 4 klasy technikum i liceum, niezbędny zarówno w codziennej pracy na lekcjach, jak i w maturalnych powtórkach. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, oferujemy szeroki wybór podręczników KOSS i WOS w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym, w tym najpopularniejszych serii: “W centrum uwagi” wydawnictwa Nowa Era czy “Wiedza o społeczeństwie” Operonu. Podręczniki renomowanych wydawców wyróżniają się czytelnym opracowaniem graficznych i dużą liczbą materiałów źródłowych, a zawarte w nich informacje są w 100% zgodne ze stanem faktycznym - od treści aktów prawnych po przebieg światowych granic.

   Praktycznym uzupełnieniem treści podręczników do WOS-u są zestawy maturalnych kart pracy, umożliwiające sprawdzenie stanu swojej wiedzy i odnalezienie zagadnień, którym przed egzaminem należy poświęcić więcej czasu. Ćwiczenia zawarte w kartach pracy odzwierciedlają formę oficjalnych zadań maturalnych, co dodatkowo pomaga w przygotowaniach: zapoznanie z warunkami egzaminacyjnymi wzmocni Twoją pewność siebie, a trening rozwiązywania testów o konkretnej formie pomoże w sprawnym wypełnieniu arkusza egzaminacyjnego.


   Ładowanie...