Xi
 » Wydawnictwo AlterMed

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo AlterMed

   (6 produktów)

  Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie

  (okładka miękka)

  43,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych

  (okładka miękka)

  55,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wylecz się z raka. Tom 1

  (okładka miękka)

  34,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Wszystko można wyleczyć. Tom 2

  (okładka miękka)

  33,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kapilaroterapia.

  (okładka miękka)

  13,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Dysbakterioza

  (okładka miękka)

  18,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wydawnictwo AlterMed

  Wydawnictwo AlterMed jest elementem składowym przychodni o tej samej nazwie prężnie działającej w Katowicach. Prezesem Zarządu lecznicy jest Jadwiga Maria Kwiatkowska.

  Książki Wydawnictwa AlterMed to książki poświęcone profilaktyce zdrowotnej. Są to publikacje z zakresu medycyny - klasycznej, naturalnej oraz energetycznej. Są to sprawdzone metody lecznicze, zebrane i opracowane przez specjalistów w swoich dziedzinach.

  Pośród najpopularniejszych tytułów można znaleźć:

  • Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych autorstwa Huldy Regehr Clark naturopatki i kontrowersyjnej propagatorki medycyny niekonwencjonalnej, która uważa, że choroba będąca przyczyną największej śmiertelności ludzi wynika z zanieczyszczeń oraz pasożytów.

  • Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie autorstwa Borysa Bołotowa naukowca-akademika, specjalisty w dziedzinie biologii, fizyki i chemii z 40-letnim doświadczeniem zawodowym. Otrzymał miano "czarodzieja" poprzez komórkowe odmładzanie organizmu - u jego pacjenta w pół roku zostały zregenerowane odmrożenia wysokiego stopnia.

  • Wszystko można wyleczyć! autorstwa Jewgienij Lebiediew

  • Kapilaroterapia autorstwa Daniela Rose'a zwolennika holistycznego leczenia, gdyż należy zwalczać przyczyny, a nie objawy, a każda dysfunkcja organizmu odbija się na całym układzie.

  • Metoda Nishi. Porady wschodu dla ludzi zachodu również autorstwa Daniela Rose'a, który odwołuje się do technik wschodnik, gdyż stamtąd pochodzą długowieczni mieszkańcy świata.

  Wszyscy autorzy współpracujący z wydawnictwem AlterMed odwołują się do naturalnych sposobów dbania o zdrowie, poprzez ruch, zdrowe odżywianie - pełnowartościowe i wspierające układ odpornościowy. Autorzy publikacji starają się zwalczać onkologiczną tezę, że nowotwory są nieuleczalne - przedstawiają liczne sposoby leczenia choroby.

  AlterMed prezentuje szereg rozwiązań dla tych, którzy we własnym zakresie chcą zadbać o siebie i zapobiegać różnym dolegliwościom XXI wieku, które są coraz częstsze i niejednokrotnie doprowadzają do śmierci.


  Ładowanie...