Xi
 » Hulda Regehr Clark

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Hulda Regehr Clark

   (2 produktów)

  Kuracja życia metodą dr Clark

  Hulda Regehr Clark

  (okładka miękka)

  43,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark

  Hulda Regehr Clark

  (okładka miękka)

  26,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Hulda Regehr Clark

  Hulda Regehr Clark to kanadyjska ekspertka w dziedzinie naturoterapii oraz zwolenniczka medycyny niekonwencjonalnej. Zasłynęła jako autorka książek, takich jak „Kuracja życia metodą dr Clark” czy „Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”. Żyła w latach 1928-2008.

  Urodziła się w Rosthern w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Ukończyła biologię na Uniwersytecie Saskatchewan, a następnie studiowała na Uniwersytecie McGill w Montrealu oraz Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zgłębiła wiedzę z zakresu biofizyki i fizjologii komórki. Studiowała także naturoterapię. W latach 50. uzyskała tytuł doktora fizjologii.

  Po zakończeniu edukacji brała udział w rządowym programie, jednak zrezygnowała z niego, aby móc prowadzić własną praktykę. W roku 1985 stworzyła technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała, którą opisała w swojej bestsellerowej książce „Kuracja życia metodą dr Clark”.

  Przez całą karierę podkreślała, jak bardzo szkodliwe dla człowieka są toksyny. Uważała, że pasożyty wywołujące infekcje i zanieczyszczenie środowiska to jedyne przyczyny ludzkich chorób. Przekonywała do spożywania produktów pozbawionych chemikaliów, picia wody oraz dbania o higienę. Mimo że niektóre z jej szczegółowych założeń uchodziły w kręgach farmaceutycznych za kontrowersyjne, do dziś publikacje autorki cieszą się szerokim uznaniem.

  Książki autorstwa Huldy Clark:
  Kuracja życia metodą dr Clark;
  Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark;
  Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych.

  Ładowanie...