Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Hulda Regehr Clark

 (5 produktów)

Kuracja życia metodą dr Clark

(okładka miękka)

5/5
39,99 54,90 zł −27%
Wysyłka 2 dni robocze

Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark

(okładka miękka)

5/5
24,89 35,60 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych

5/5
37,59 64,00 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Podręcznik Rife'a. Katalog częstotliwości pasożytów 2013

(okładka miękka)

5/5
36,99 63,00 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Hulda Regehr Clark

Hulda Regehr Clark to kanadyjska ekspertka w dziedzinie naturoterapii oraz zwolenniczka medycyny niekonwencjonalnej. Zasłynęła jako autorka książek, takich jak „Kuracja życia metodą dr Clark” czy „Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”. Żyła w latach 1928-2008.

Urodziła się w Rosthern w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Ukończyła biologię na Uniwersytecie Saskatchewan, a następnie studiowała na Uniwersytecie McGill w Montrealu oraz Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zgłębiła wiedzę z zakresu biofizyki i fizjologii komórki. Studiowała także naturoterapię. W latach 50. uzyskała tytuł doktora fizjologii.

Po zakończeniu edukacji brała udział w rządowym programie, jednak zrezygnowała z niego, aby móc prowadzić własną praktykę. W roku 1985 stworzyła technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała, którą opisała w swojej bestsellerowej książce „Kuracja życia metodą dr Clark”.

Przez całą karierę podkreślała, jak bardzo szkodliwe dla człowieka są toksyny. Uważała, że pasożyty wywołujące infekcje i zanieczyszczenie środowiska to jedyne przyczyny ludzkich chorób. Przekonywała do spożywania produktów pozbawionych chemikaliów, picia wody oraz dbania o higienę. Mimo że niektóre z jej szczegółowych założeń uchodziły w kręgach farmaceutycznych za kontrowersyjne, do dziś publikacje autorki cieszą się szerokim uznaniem.

Książki autorstwa Huldy Clark:
Kuracja życia metodą dr Clark;
Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark;
Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych.

Ładowanie...