Xi

Fergal się złości!

Poznajcie Fergala! To pewien mały smok, który często się złości. Nie lubi, jak ktoś mu rozkazuje i czasami jest bardzo rozgniewany. Smoczy gniew bywa naprawdę mocny! Czy jednak przystoi smokom takie zachowanie? Jak wpływa na znajomych oraz rodzinę? Czy Fergal poradzi sobie ze złością? Zobacz, co spotka (przeważnie) wesołego smoka!"Fergal się złości" to krótka książeczka dla najmłodszych czytelnikóCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Papilon
 • Data premiery: 2022-08-10
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 32
 • Wymiary: 268 x 257

Poznajcie Fergala! To pewien mały smok, który często się złości. Nie lubi, jak ktoś mu rozkazuje i czasami jest bardzo rozgniewany. Smoczy gniew bywa naprawdę mocny! Czy jednak przystoi smokom takie zachowanie? Jak wpływa na znajomych oraz rodzinę? Czy Fergal poradzi sobie ze złością? Zobacz, co spotka (przeważnie) wesołego smoka!

"Fergal się złości" to krótka książeczka dla najmłodszych czytelników, która pomaga w radzeniu sobie z emocjami. Bohater musi nauczyć się opanowania, a przy tym podrzuca wiele wskazówek przedszkolakom. Przed małym smokiem duże wyzwanie, ale na szczęście ma na to swoje sposoby. Czy przygasi ognistą krew? A może nic nie jest w stanie ostudzić jego zapału? Poznajcie wspaniałego bohatera o ognistym temperamencie, który rozśmiesza, wzrusza i uczy!

Przygody Fergala pomagają dzieciom odkryć świat emocji, rozpoznać i zrozumieć różne uczucia. Dzięki nim dziecko dowie się, do czego prowadzą niekontrolowane wybuchy złości oraz dlaczego często mają bardzo złe skutki. Ciepła opowieść o małym smoku to świetny sposób na wyjaśnienie małemu czytelnikowi, jak opanować gniew i nauczyć się dogadywać z innymi osobami. Przy pomocy wskazówek z opowieści dziecko ćwiczy komunikację z ludźmi oraz nawiązywanie dobrych relacji.

"Fergal się złości" to pierwsza opowieść o małym smoku autorstwa Roberta Starlinga. Pięknie ilustrowana książka z pewnością zachwyci wiele dzieci. Fantastycznie narysowane postacie wprost zachęcają do poznania całej przygody. Zobaczcie, jak świetnie prezentuje się smok Fergal! Twórczość o tym bohaterze w 2017 r. trafiła nawet na wystawę "Here be Dragons", zorganizowaną w Victoria Art Gallery w Bath. Książka o Fergalu została przetłumaczona na wiele języków, trafiając do dzieci z całego świata!

Robert Starling to rysownik i autor książek dla dzieci. Jego utwory pomagają dzieciom w zrozumieniu świata emocji oraz w nauce wyrażania uczuć. Autor organizuje również spotkania z czytelnikami, podczas których opowiada o swojej twórczości, a także prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci. Przygody Fergala doczekały się już kontynuacji. Artysta wciąż pracuje nad nowymi książkami dla najmłodszych dzieci.

W kategoriach "Książki dla dzieci" i "Literatura dziecięca" znajdziesz piękne książeczki dla najmłodszych czytelników!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3272579
Tytuł
Fergal się złości!
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
32
Data premiery
2022-08-10
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
268 x 257
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.43
Długość
250
Głębokość
260
Wysokość
257
Nasza cena
26,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marta Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-08-29
  Poznajcie Fergala - bohatera najnowszej książeczki pt. ,,Fergal się złości!" . To bardzo sympatyczny i fajny mały smok, który ma tylko jedną maluteńką wadę - bardzo łatwo i bardzo często się złości. Podobnie jak nasze przedszkolaki, miewa swoje humorki i wahania nastroju, nad którymi nie do końca potrafi panować. Fergal denerwuje się, gdy tata przerywa mu zabawę wołaniem na obiad. Jest również zły, gdy tata każe mu jeść warzywa. Następnie smoczek denerwuje się, gdy ma stać na bramce podczas gry na boisku. Wiele sytuacji, gdy Fergal popada w złość skutkuje tym, że przyjaciele zaczynają mieć go dosyć. Któregoś dnia nasz bohater żali się mamie, że nikt nie chce się z nim bawić... ,,Każdy czasem się złości. Ale trzeba znaleźć sposób, by ochłonąć" - radzi mu mama, po czym dodaje aby spróbował liczyć do dziesięciu. Gdy Fergal zaczyna stosować radę mamy zauważa, że jest lepiej.... Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych, która z pewnością pomoże wielu przedszkolakom radzić sobie ze swoimi emocjami. My dodajemy ją do listy świetnych książek o emocjach. A Wy?
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lipca, piątek
0,00 zł
3272579
Ładowanie...