Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 3-5  » Bajki, opowiadania, wiersze

Zobacz, jak wyglądają przygotowania do świąt w domu rodziny Pętelków! "Rodzina Pętelków czeka na święta" to 24 krótkie opowiadania, tematycznie związane z okresem świątecznym. W środku kolorowej książeczki dla dzieci znajdziecie sprawdzone pomysły na wspólne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Przygotowania świąteczne z rodziną Pętelków z pewnością będą wyjątkowe! Dzięki tej ilustrowanej książce dziecko dowie się wielu rzeczy o nadchodzących świętach. To świetny sposób na wprowadzenie w domu świątecznego nastroju!

Razem z Jadzią dzieci upieką pierniczki, a ze Stasiem przygotują wspaniałą świąteczną girlandę. Opowieści o lubianych bohaterach mogą stać się dobrą okazją do wyjaśnienia dziecku, na czym polegają różne zwyczaje świąteczne. Mały Szczepcio będzie słuchał ciekawej opowieści o pewnym elfie, która z pewnością rozbudzi wyobraźnię wielu dzieci. Dzięki twórczości Barbary Supeł oczekiwania na święta będą upłyną w miłym nastroju, a czytelnicy złapią chwilę oddechu od przedświątecznych zajęć.

"Rodzina Pętelków czeka na święta" to dobra okazja, by porozmawiać z dzieckiem o tradycji. Krótkie opowiadania nawiązują do różnych zwyczajów świątecznych, a dzięki nim można odpowiedzieć na wiele pytań, jakie dzieci często zadają przed świętami. Pełne kolorów ilustracje zachęcają do odkrycia wszystkich przygód bohaterów. To świetny sposób, by zachęcić malucha do czytania, a przy tym dostarczyć mu książeczkę z wartościową treścią. Rodzina Pętelków już od lat zachwyca dzieci, a opowieści o tych bohaterach są chętnie wybierane przez rodziców z całej Polski.

Książki o Jadzi Pętelce i jej rodzinie charakteryzują się niesłabnącą popularnością w całej Polsce. Wesołe przygody bohaterów przekazują dzieciom wiele wskazówek oraz pomagają w codziennych sytuacjach. Ułatwiają odkrywanie świata i uczą różnych umiejętności. Autorka stawia również na naukę otwartości oraz empatii. Dzięki tym opowieściom mały czytelnik przypomina sobie, że trzeba szanować innych ludzi i pomagać potrzebującym osobom. Teraz Jadzia Pętelka podpowiada, jak przygotować się na nadejście świąt!

Barbara Supeł to znana autorka literatury dziecięcej, która od lat dostarcza polskim czytelnikom kolejne przygody Jadzi Pętelki. Kolorowe książeczki autorstwa tej pisarki pomagają dziecku w odkrywaniu otoczenia oraz poznawania świata emocji. Są polecane zwłaszcza dzieciom w wieku przedszkolnym. Dużą popularność zyskują również książki o bracie Jadzi, Stasiu Pętelce.

W kategorii "Książki dla dzieci" znajdziesz różne przygody rodziny Pętelków!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3288158
Ładowanie...