Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Joanna Węglarz

 (2 produktów)

Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży

(okładka miękka)

5/5
33,58 39,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Mruczący kotek. Zajęcia relaksacyjne + 2CD

5/5
27,81 42,00 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Joanna Węglarz

Joanna Węglarz jest psychologiem ze specjalnością w psychologii klinicznej, trenerką, terapeutką, wykładowcą akademickim. Doskonale sprawdza się także jako lider: prowadzi własny biznes szkoleniowy, korzystając z autorskich programów szkoleniowych.

Joanna Węglarz ciągle doskonali swoje umiejętności na kursach, szkoleniach i branżowych konferencjach (m.in. w zakresie dysleksji rozwojowej, diagnostyki FASD czy terapii taktylnej). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i psychologię kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Studia podyplomowe z diagnozy i terapii neuropsychologicznej oraz organizacji i zarządzania oświatą pozwalają jej jeszcze lepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków zawodowych.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest współautorką 3 książek: "Mruczący kotek. Zajęcia relaksacyjne dla przedszkolaków", "Wspólna przygoda. Zestaw do prowadzenia umiejętności społecznych" oraz "Trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży". Książki mają wymiar praktyczny. To poradniki dla terapeutów, nauczycieli i rodziców, dzięki którym mogą stymulować rozwój kluczowych dla młodych osób umiejętności społecznych. Równie ważna jest umiejętność relaksu, wyciszenia i uspokojenia - Joanna Węglarz podpowiada, jak można bawić się z przedszkolakami i przy okazji pokazać im potencjał tkwiący w zabawie wymagającej statycznej aktywności.

Ładowanie...