Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dorota Bentkowska

 (1 produktów)

Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży

(okładka miękka)

5/5
33,58 39,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Dorota Bentkowska

Dorota Bentkowska jest psychologiem dziecięcym i trenerem TUS. Trening Umiejętności Społecznych to zajęcia, których celem jest rozwój społecznych kompetencji takich jak rozpoznawanie i reagowanie na swoje i cudze emocje, dobra komunikacja czy współpraca w grupie. Dorota Bentkowska wierzy, że dobra terapia musi opierać się na relacji. W taki też sposób pracuje ze swoimi podopiecznymi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Terapia TUS wymaga od trenera niezwykłego zaangażowania, elastyczności i kreatywności. Efekty jednak są imponujące i stanowią źródło dużej radości - zarówno dla uczestników, jak i prowadzących.

Dorota Bentkowska wspólnie z Joanną Węglarz napisała książkę „Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży", która jest obowiązkową pozycją dla wszystkich specjalistów pracujących z młodymi ludźmi. Autorki udzielają wielu praktycznych wskazówek dotyczących treningu TUS - w jaki sposób się do niego przygotować i co robić, gdy pojawią się trudności.

Obie psycholożki są autorkami sklepu Pomoce TUS.

Dorota Bentkowska pisze też artykuły, szkoli specjalistów oraz prowadzi wykłady na różnych konferencjach naukowych. W swojej codziennej pracy z dziećmi wykorzystuje swoją bogatą wiedzę oraz doświadczenie.

Ładowanie...