Xi

Kategorie

    • Zestaw małego chemika (35)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zestaw małego chemika

   (35 produktów)

  Kategoria "Zestaw małego chemika" obejmuje różnorodne mini zestawy chemiczne dla dzieci, oferując edukację chemiczną poprzez zabawę - od serii Funiversity, która wyjaśnia reakcje chemiczne poprzez eksperymenty, po zestawy I'm a genius, skupiające się na różnych stopniach trudności, prezentujące reakcje chemiczne w sposobie dostosowanym do wieku. Te zestawy nie tylko bawią, ale też uczą, umożliwiając dzieciom zrozumienie trudnych koncepcji chemicznych w przystępny sposób.

  Eksperymenty dla malucha

  60,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Mechaniczna ręka robota 4M

  79,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  110 eksperymentów Clementoni

  102,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Shock! Pianko-żel multisensoryczny 200 ml. Ice

  26,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Laboratorium Slime

  81,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Mikroskop dziecięcy biały

  35,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kolorowa nauka. Mały Geniusz

  67,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  SHOCK! Multisensoryczny pianko-żel Neutralny

  22,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Hodowanie kryształów SPINOZAUR

  50,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Mikroskop dziecięcy żółty

  35,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Zestaw do hodowania kryształów ANKYLOZAUR

  33,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Laboratorium Mechaniki. Łazik marsjański

  96,69 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Inteligentna chemia

  71,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw zielona nauka I'm a genius 304-PL84302

  131,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Ocal naszą planetę. I'm a genius

  114,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  I'm a Genius. 150 chemicznych doświadczeń

  98,69 
  Wysyłka 2 dni robocze

  I'm a Genius Nauka x4 PL80472

  76,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Zestaw małego chemika

  Pośród zabawek edukacyjnych zdecydowany prym wiodą zestawy dla najmłodszych naukowców. Chemia od zawsze wzbudzała duże zainteresowanie, lecz wiedza wprowadzana w starszych klasach szkoły podstawowej nie zawsze jest klarowna i nierzadko ciężko ją przełożyć na faktyczne procesy zachodzące w świecie pierwiastków i substancji chemicznych. Dlatego też oferta obejmuje szeroki wachlarz zestawów dla młodych chemików.

  Mały chemik dla dzieci

  Dużą popularnością cieszy się seria Funiversity, która jak sama nazwa wskazuje uczy i serwuje sporą dawkę praktyki poprzez zabawę. Polimery, promieniowanie ultrafioletowe czy sztuczny śnieg nie będą dłużej stanowiły tajemnicy dla dziecka, bowiem po przeprowadzeniu eksperymentów jasne stanie się, jakie dokładnie reakcje w nich zaszły. Seria Funiversity to nie tylko zwykłe zabawki, każdy zestaw zawiera: szczegółową instrukcję wykonania eksperymentu, wyjaśnienie zachodzących reakcji i poruszanego zagadnienia oraz produkty potrzebne do przeprowadzenia eksperymentu. Zabawki przeznaczone są dla naukowców powyżej szóstego roku życia i oczywiście wszystkie należy przeprowadzać pod nadzorem osoby dorosłej, który będzie pełnił funkcję chemicznego przewodnika.

  Chemia dla najmłodszych

  Inną serią, która nie schodzi z list bestsellerów jest I'm a genius, pośród jej oferty znajdują się zestawy chemiczne o różnym stopniu trudności. Oferta obejmuje zarówno obszerne zestawy: 150 lub 300 eksperymentów chemicznych jak i mniejsze zestawy skupiające się szerzej na kilku głównych reakcjach. Magia kryształów, Eksperymenty z brokatem czy Perfumy i kwiaty będą kładły nacisk na materiał, na którym się pracuje. Jego możliwości chemiczne i fizyczne oraz reakcje, które możemy przeprowadzić z jego udziałem oraz oczywiście efekt tych prac.

  Dla młodego chemika

  Młodzi naukowcy z pewnością docenią także zestawy, które w konstrukcji będą przypominały laboratoria chemiczne, przykładem takiego wydawnictwa jest Wielkie labolatorium chemiczne, dzięki któremu przeprowadzisz aż 180 eksperymentów. Każdy jeden został dodatkowo przedstawiony jako seria obrazków oraz został wyposażony w dokładną instrukcję, co pozwoli zrozumieć reakcje, które w nim zaszły. Ciekawą propozycją jest również Recykling Fabryka Gadżetów, dzięki temu zestawowi najmłodsi dowiedzą się, w jaki sposób powstaje papier i jak można stworzyć kartkę wykorzystując stare gazety lub niepotrzebne dokumenty, czyli w sposób wyłącznie recyklingowy.

  Nauka chemii poprzez zabawę

  Zestawy dla młodych chemików są świetnym przykładem zabawki, która zachęca najmłodszych do poszerzania wiedzy i pogłębiania zainteresowań. Niezrozumiałe wcześniej reakcje są tłumaczone w sposób klarowny, dopasowany do wieku. Zestawy dla dzieci wprowadzą trudny temat chemii w lekki i pełen zabawy sposób, starszym dzieciom z pewnością pomogą w zrozumieniu zagadnień poruszanych w szkole. Eksperymenty przeprowadzane w domu pozwolą rodzicom aktywnie zaangażować się zarówno w naukę, jak i zabawę. Przeplatanie rozrywki z trudnymi informacjami z zakresu chemii sprawi, że w przyszłości dziecko zupełnie inaczej podejdzie do nauki chemii, która nie będzie miała przed nim tajemnic.

  Ładowanie...