Xi

Kategorie

    • Zestaw małego elektronika (9)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Zestaw małego elektronika

   (9 produktów)

  Efektowny zestaw małego elektronika to idealny prezent dla każdego ciekawego świata malucha! Oferujemy zabawki renomowanych producentów, zgodne z europejskimi normami jakości i bezpieczne dla dzieci, dzięki którym Twoja pociecha pozna podstawowe zasady działania elektryczności. Przystępne ceny i szybka dostawa w dowolnie wybrane miejsce - to kolejne atuty, dla których warto postawić na Tantis.pl.

  Mały Geniusz, Elektryczność

  81,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Wesołe laboratorium

  108,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Smartbee Club - zestaw Elektro

  125,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Smartbee Club - zestaw Elektrostatyka

  107,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Peggy Gears

  61,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw “mały elektronik” - edukacyjna zabawka dla dzieci

  Elektronika należy do najbardziej interesujących dziedzin nauki, dlatego warto zapoznawać z nią dzieci jak najwcześniej - tym bardziej, że urządzenia zasilane prądem należą do standardowych elementów wyposażenia domu, a nieumiejętne korzystanie z nich przez maluchy może być niebezpieczne. 

  Doświadczenia przeprowadzane z zestawem elektronika dla dzieci unaoczniają kilkulatkom działanie źródeł światła, dźwięku i ciepła, fal radiowych czy zasady budowy układów elektronicznych, ucząc jednocześnie zasad prawidłowego obchodzenia się z urządzeniami na prąd. W księgarni Tantis znajdziesz różnorodne zestawy, dostosowane do potrzeb młodszych i starszych dzieci; szeroki wybór dotyczy także cen, dlatego z zakupów będzie zadowolona zarówno Twoja pociecha, jak i Ty.

  Mały elektronik dla dzieci - jaki zestaw wybrać?

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty znanych producentów zabawek, obecnych na rynku od wielu lat. Asortyment Tantis.pl obejmuje zestawy mały elektronik z serii IM A Genius marki Lisciani, Sekrety Elektroniki marki Dromader, Laboratorium Elektroniki z serii Naukowa Zabawa od Clementoni, a także należący do programu #SmartDzieciaki zestaw Elektrostatyka SmartBee Club, nagrodzony tytułem Zabawka Roku 2020. 

  Zbiorcze zestawy małego elektronika umożliwiają dzieciom przeprowadzenie rozmaitych doświadczeń i budowy podstawowych obwodów elektrycznych, co pomaga im zarówno zrozumieć mechanizm ich działania, jak i ich zastosowanie w praktyce. Zabawki wyróżniają się efektowną formą i dużą liczbą interaktywnych funkcji: światła, efekty dźwiękowe, ruchome elementy przykuwają uwagę maluchów i zachęcają je do aktywnego korzystania z dostępnych materiałów.

  W naszym asortymencie czekają na Was także tematyczne zestawy małego elektronika, poświęcone węższym zagadnieniom lub odwzorowujące konkretne urządzenia. Stacja kosmiczna, księżycowy łazik, a może maszyna elektrostatyczna Wimshurst? Świat elektroniki jest wielki i ciekawy - warto poznać go jak najdokładniej!

  Ładowanie...