Xi

Zasada Trójek

Czy znasz już niezwykłe miejsce, którym jest "Zasada Trójek"? Fantastyczne miasto pełne zaskakujących postaci i magicznych zdolności ciągnie się w nieskończoność w dowolnym kierunku. Niesamowitym miejscom towarzyszą tu bardzo dziwne istoty, a Nigdzie, Dom Szczęścia lub Przytułek Nieśmiertelnych dostarczają wielu wyjątkowych przygód! Jeżeli planujesz wycieczkę do tego nietypowego miasta, koniecznieCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Kultura Gniewu
 • Data premiery: 2022-03-03
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 192
 • Wymiary: 299 x 214
Polecamy podobne produkty

Czy znasz już niezwykłe miejsce, którym jest "Zasada Trójek"? Fantastyczne miasto pełne zaskakujących postaci i magicznych zdolności ciągnie się w nieskończoność w dowolnym kierunku. Niesamowitym miejscom towarzyszą tu bardzo dziwne istoty, a Nigdzie, Dom Szczęścia lub Przytułek Nieśmiertelnych dostarczają wielu wyjątkowych przygód! Jeżeli planujesz wycieczkę do tego nietypowego miasta, koniecznie musisz zasięgnąć rady Imperatorki Turystyki. Na szczęście mieszkają tu także Rubin oraz Honor. Z tymi wspaniałymi postaciami każda przygoda zaprezentowana przez Tomasza Spella będzie wyjątkowa!

Rubin i Honor to zmęczeni bohaterowie, których poczucie stagnacji oraz porażki pcha w niebezpieczne miejsca. Pewnego dnia po prostu postanawiają rzucić wszystko i ruszyć na wyjątkową wyprawę. Nie jest to jednak tak proste, jak można się spodziewać. Rubin zostanie wciągnięty w magiczny pojedynek, a jego przeciwnikiem będzie... przyjaciółka z dzieciństwa! Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze pewna tajemnicza istota, która pojawia się w głowie Rubina. Jak tu walczyć, a także myśleć o zadaniu? Bohaterowie muszą przezwyciężyć przeciwności losu oraz poradzić sobie z absurdalnymi wyzwaniami, by ruszyć na swoją wyprawę!

"Zasada Trójek" to dzieło Tomasza Spella, który zasłynął znakomitymi komiksami. Niesamowity styl artysty docenili miłośnicy sztuki komiksowej w całej Polsce. Szczegółowe ilustracje z wyrazistymi elementami, utrzymane w absurdalnym stylu, zachwycają czytelników i zachęcają do przygody niezwykłym świecie, który ciężko porównać do innych miejsc. Piękne wizualnie opowieści zawierają wiele żartobliwych zwrotów akcji oraz wymyślnych postaci. Autor rozpoczyna wyjątkową grę z czytelnikiem, korzystając z niezwykłej siły swojej wspaniałej wyobraźni.

Tomasz "Spell" Grządziela mieszka w Krakowie. To twórca znany również odbiorcom komiksu internetowego i miłośnikom popularnych magazynów komiksowych. Obecnie jest cenionym oraz rozpoznawalnym autorem. Co ciekawe, jeden z jego komiksów można było podziwiać nawet jako sztukę teatralną w Teatrze Śląskim w Katowicach. Współpracuje z ważnymi wydawcami komiksów i uznanymi twórcami komiksowymi, a w swoich komiksach porusza problemy współczesnego świata. Webkomiks "The Great Filter" tego artysty opowiada o katastrofie klimatycznej.

Znajdź więcej komiksów ciekawych twórców w kategorii "Komiksy".

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3229280
Tytuł
Zasada Trójek
Wydawnictwo
Liczba stron
192
Data premiery
2022-03-03
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
299 x 214
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.78
Długość
210
Głębokość
297
Wysokość
17
Nasza cena
58,69 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
4,3/5
4 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Piotr Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-26
  „Zasada Trójek” to opowieść o podążaniu za marzeniami utrzymana w stylistyce fantasy. Niby jest to typowa historia od zera do bohatera, ale zamiast skończyć się w momencie zakończenia questa, czytelnik ma okazję przyjrzeć się bliżej samemu procesowi stawania się lepszym. Bo tak naprawdę jest to historia o motywacji. Tego jak wpływa na nasze życie. Jak potrafi pomagać nam osiągać cele, ale również jak niszczycielska czasem jest. Przyznam szczerze, zrobiło mi się nawet kilka razy przykro podczas lektury. Co tylko potwierdza moje przeczucie, że jest to bardzo dobra pozycja. W końcu o to chodzi w sztuce, aby rezonowała z odbiorcą. Świetne jest również zakończenie, ze swoim dość nietypowym i trochę ukrytym morałem.

  Warto również wspomnieć o stronie graficznej, która jest przepiękna. Kreska mocno przypomina tą z „Alieen” Lewisa Trondheima, ale tak bardziej na sterydach. W omawianym komiksie znacznie więcej dzieje się na kadrach. Autor nie boi się wielkich paneli pełnych drugiego i trzeciego planu. Z mnóstwem przedziwnych postaci i niesamowitych miejscówek. Są tutaj również moje ulubione całostronicowe kadry, po których wędrują główni bohaterowie, a czytelnik widzi upływ czasu. Rzadko mam takie wrażenie podczas lektury, ale ten komiks zasługuje na jak największe wydanie i super, że Kultura gniewu wydała go w taki sposób.

  Nie wiem czy jest to najlepszy komiks roku, albo przynajmniej najlepszy polski album jak sugeruje wiele recenzji. Jednak pewien jestem, że jest to świetny komiks, który serdecznie polecam. Wygląda obłędnie, zapewnia rozrywkę, a na końcu zostawia pole do interpretacji.
 • Michal Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-04-21
  Opowieść skrojona na miarę Spirited Away, choć tematyka zaskakująco poważna. Fabularnie ciut wyboiście, wizualnie mocno ilustratorsko, więc narracyjność czasami się gubi (a mam wyrobione oko), ale rozmach i złożoność świata przedstawionego (z jego kosmogonia włącznie) w połączeniu ze świetnie skonstruowanymi postaciami i wiarygodnością ich psychologii czyni ten tytuł mocnym pretendentem do tytułu komiksu roku.
 • Michał L. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2022-03-16
  W NIESKOŃCZONYM MIEŚCIE

  Tomasz Spell wraca z nowym komiksem. Komiksem utrzymanym w tonacji i klimacie ostatnich jego dokonań. A zatem tak dobrze, jak to było w albumie „Przygody Stasia i Złej Nogi”, ale o wiele lepiej, niż we „Wszechksiędze”. Czyli fani autora i lekkiej, prostej fantastyki w kolorowym wydaniu będą zadowoleni.

  W nieskończonej pustce zawsze były, są i będą bóstwa. Trzy bóstwa. Tak mówią. Pierwsze z nich w pustce stworzyło ciągnące się w nieskończoność miasto, drugie zapełniło je niezliczonymi istotami nieskończonymi, a trzecie obdarzyło istoty tym, czego im brakowało – skończonością – i od tej chwili rodziły się, umierały i miały zarówno swój początek, jak i koniec. Bóstwa chciały też skończoność przypisać miastu, które ich stworzenia nazwały Zasadą Trójek, jednak najpierw wypróbowały tę ideę na sobie i… zniknęły.
  Ale zostało miasto. Miasto niezwykłe, gdzie znaleźć można wszystko. A Rubin i Honor znajdują najczęściej rozczarowanie. Dlatego decydują się wyruszyć gdzieś daleko, zanim to jednak nastąpi Rubin musi zmierzyć się w ostatniej walce i…

  Pamiętacie „Przygody Stasia i złej nogi”? Były komiksem lekkim, ale wzruszającym, podejmującym trudny temat choroby dziecka. Przepuszczony co prawda przez krzywe zwierciadło fantastyki, ale przez to nie tak zwyczajny. „Wszechksięga” i kolejne podobne projekty już takie nie były. Nie zaskakiwały, a każdy z nich był produktem czysto rzemieślniczym, stricte rozrywkowym, choć tej rozrywki nie zawsze dostawałem tyle ile bym chciał i na takim poziomie, na jaki liczyłem. Czytało się je szybko i czasem przyjemnie, miały swój klimat, niemniej o ich treści zapominałem dość szybko i nie czułem potrzeby wracania.

  Dobrze więc, że z „Zasadą Trójek” jest lepiej. Fabuła albumu jest nieskomplikowana, typowa, ale ciekawa, humor całkiem udany, akcja szybka i bynajmniej nienużąca, a postacie wyraziste, choć potraktowane dość schematycznie. Udana jest także szata graficzna, czystsza, kolorowa, prosta, mocno cartoonowa, ale nadal przyjemna dla oka. Typowa dla Spella, typowa dla komiksu dziecięcego, ale przyjemna właśnie. A całość wieńczy dobre wydanie.

  Dla kogo to komiks? Jak wspominałem dla fanów autora i takich klimatów. Rzecz skierowana do młodszego czytelnika, chociaż czasem odnoszę wrażenie, że autor chciał wyjść tym albumem poza tego typu ramy, więc może należałoby powiedzieć, że to powieść graficzna dla dużych dzieci także, a może przede wszystkim. Zachwytów nie ma, rozczarowania też, jest za to całkiem niezła zabawa, którą przeczytałem z przyjemnością.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł
3229280
Ładowanie...