Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz
Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na mieszkanie w centrum Warszawy, dobry samochód i markowe ciuchy.
Kiedy z rodzinnej Drzewicy, z której wyjechała jako nastolatka, przychodzi zaproszenie na ślub jej kuzynki, uznaje, że jest już dość silna, by zmierzyć się z traumą z przeszłości, od której uciekła do stolicy. Ten nieoczekiwany powrót do przeszłości okaże się dla niej początkiem czegoś nowego. Czegoś, na co czekała przez całe życie.
Właśnie tak! pozornie wydaje się być słodką historią pełną serduszek. Jednak w rzeczywistości to niezwykle wzruszająca powieść.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Katarzyna S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Rewelacyjna książka. Lekka i przyjemna, a przy tym interesująca. Bardzo wciągająca fabuła, relację głównych bohaterów rozwijały się w interesujący sposób, co nie pozwoliło odłożyć powieści przed jej zakończeniem. Książka jest wspaniała na długie jesienne wieczory, przy kubku pysznej, gorącej herbaty.
Z ręką na sercu polecam zakupić kontynuację historii Stefci. Jest to na prawdę świetna historia :)

Dostawa

786707
Ładowanie...