Xi

Tuptaj starszaku + 2 CD

"Tuptaj, starszaku" to ostania odsłona tuptającej trylogii! Ta część dedykowana jest starszym przedszkolakom, a więc dzieciom w wieku 5-7 lat. Zasady korzystania z zestawu pozostają takie same, jak przy wcześniejszych częściach: "Tuptaj, maluszku" i "Tuptaj, średniaczku". Wydłużeniu uległ jednak czas wykonywania oraz stopień skomplikowania zabaw. Starsze dzieci są w stanie dłużej skupić uwagę i zaCzytaj więcej

"Tuptaj, starszaku" to ostania odsłona tuptającej trylogii!

Ta część dedykowana jest starszym przedszkolakom, a więc dzieciom w wieku 5-7 lat. Zasady korzystania z zestawu pozostają takie same, jak przy wcześniejszych częściach: "Tuptaj, maluszku" i "Tuptaj, średniaczku". Wydłużeniu uległ jednak czas wykonywania oraz stopień skomplikowania zabaw. Starsze dzieci są w stanie dłużej skupić uwagę i zapamiętać dłuższą sekwencję kroków, a jednocześnie potrzebują intensywniejszej stymulacji dźwiękowej i ruchowej. Ten zestaw wychodzi naprzeciw ich możliwościom.

Zestaw "Tuptaj, starszaku" zawiera dwie płyty CD z ćwiczeniami muzyczno-rytmicznymi. Jeśli uczysz w przedszkolu i szukasz inspiracji do stworzenia ciekawego scenariusza zajęć, ten zestaw Ci w tym pomoże. Znajdziesz tutaj nagrania audio już przeprowadzonych, sprawdzonych ćwiczeń. Wystarczy, że włożysz płytę do odtwarzacza, a z głośników popłyną wesołe dziecięce piosenki okraszone słowną instrukcją lektora, który wytłumaczy zasady zabawy. Tobie pozostanie jedynie nadzór nad wspaniałą zabawą.

 • Pierwsza płyta CD zawiera nagrane zajęcia, które podzielono w praktyczny sposób na cztery poziomy zaawansowania. Wraz z nimi stopniowo wzrasta intensywność, a także poziom skomplikowania zabaw.

 • Druga płyta CD zawiera te same zajęcia, ale bez słownej instrukcji lektora. Gdy dzieci już opanują poszczególne ćwiczenia, można już korzystać tylko z drugiej płyty. Dzieci nie będą się niecierpliwić, a zajęcia wciąż będą dla nich ciekawe i interesujące.

W zestawie znajdziesz także książeczkę, która jest instrukcją użycia zestawu dla nauczycieli i rodziców. Zawiera konspekty zajęć nagranych na płytę, słowa piosenek, do których tańczą dzieci i krótkie opisy zabaw, które doprecyzowują polecenia zarejestrowane na nagraniu.

Z zestawu można korzystać według własnego uznania: zaczynać od CD 1 i kolejno wykonywać wszystkie zabawy z każdego z poziomów lub włączać konkretne zabawy z instrukcjami od lektora. Możliwości tej publikacji wykorzystacie w pełni, nawet jeśli nie znacie wcześniejszych części tuptającego cyklu. Jeśli dzieci już dobrze poznają zasady wykonywania zabaw, możecie całkiem przerzucić się na CD 2.

Krakowskie wydawnictwo Bliżej Przedszkola oferuje książki wspierające rozwój dzieci w przedszkolu lub w pierwszych klasach szkoły. Publikacje, które wypuszczają w świat, powstają dzięki współpracy ze specjalistami zajmującymi się pedagogiką i dydaktykami. Pomagają w organizowaniu zajęć, a także specjalnych wydarzeń. Są źródłem nowoczesnej wiedzy, dzięki której pracownicy placówek edukacyjnych mogą się rozwijać oraz jeszcze lepiej opiekować dziećmi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2852123
Tytuł
Tuptaj starszaku + 2 CD
Rodzaj
materiały dla nauczyciela
Liczba stron
24
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
18
Okładka
okładka folia
Długość
185
Głębokość
135
Nasza cena
28,62 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
10 recenzji
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Grazyna G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-08-30
  Super pomoc dydaktyczna przy przygotowaniu zajęć z rytmiki dla przedszkolaka.
 • Bożena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-04-19
  Bardzo ciekawe nagrania dla przedszkolaków do wykorzystania na różnorodnych zajęciach. Polecam.
 • Nikola Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-19
  "Tuptaj starszaku" to kontynuacja zabaw z serii "tuptaj". Wcześniej korzystałam z nich już u nas w domu i bez zwątpienia przyznam, ze są one ciekawe i zajmują dziecko na dość długo. Ja korzystam potem już głównie z drugiej płyty jak córeczki nauczą się zasad. Zazwyczaj chcą grać w coś konkretnego także cieszę się, ze płyta ma opcje wybory danej gry. Jest też podręcznik dla rodzica/ nauczyciela/ opiekuna.
 • Natalia D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-18
  Często puszczM TE płyty w grupach, które prowadzę. I te jak i te dla młodszych dzieci. Super się przy nich bawią. Jeśli nie mam weny na ciekawe zajęcie w trakcie dnia między lekcjami, to puszczam właśnie to cd. Myśle, że rozwiązanie fajne. Dzieciaki mają zajęcie, a ja jestem spokojna, że te zabawy są odpowiednie dla wieku i nie są kontuzyjne. Podręcznik warto przeczytać zanim zacznie się prowadzić zajęcia z płytami.
 • Adriana B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-17
  Zabawa fajna dla dzieci w wieku, jak podaje producent, od 5 do 7 lat. Jeśli chodzi o zabawy, to dzieciaki mogą bawić się same, czy to w szkole czy w domu, zależy czy płyta będzie użytkowana właśnie w szkole czy tez w domku. Jeśli chodzi o trudność tych zadań, to mamy różne poziomy. Mamy zadania, które są proste na samym początku, a potem stopień trudności rośnie. Generalnie fajna zabawa dla dzieciaków.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


2852123
Ładowanie...