Xi

Tuptaj, średniaczku + 2 CD

"Tuptaj, średniaczku" to druga część tuptającej trylogii. Do wyboru masz także zestaw dla maluchów oraz dla przedszkolaków. Cały cykl to kompletny zestaw zabaw dla dzieci do 7 roku życia."Tuptaj, średniaczku" to ćwiczenia muzyczno-rytmiczne dla dzieci, które dopiero poznają świat muzyki, uczą się synchronizacji ruchów z dźwiękami. Ta część dedykowana jest dzieciom pomiędzy 2 a 5 rokiem życia. To pCzytaj więcej

"Tuptaj, średniaczku" to druga część tuptającej trylogii. Do wyboru masz także zestaw dla maluchów oraz dla przedszkolaków. Cały cykl to kompletny zestaw zabaw dla dzieci do 7 roku życia.

"Tuptaj, średniaczku" to ćwiczenia muzyczno-rytmiczne dla dzieci, które dopiero poznają świat muzyki, uczą się synchronizacji ruchów z dźwiękami. Ta część dedykowana jest dzieciom pomiędzy 2 a 5 rokiem życia. To praktyczne narzędzie dla nauczyciela przedszkolnego i zestaw gotowych zabaw dla podopiecznych w wersji audio. Wystarczy, że włożysz płytę do odtwarzacza, a z głośników popłyną wesołe dziecięce piosenki okraszone słowną instrukcją lektora, który wytłumaczy zasady zabawy.

Jeśli uczysz w przedszkolu i szukasz inspiracji do stworzenia ciekawego scenariusza zajęć, ten zestaw Ci w tym pomoże. W środku znajdziesz dwie płyty CD z ćwiczeniami muzyczno-rytmicznymi.

 • CD 1 to nagranie zajęć z komentarzem lektora, który tłumaczy krok po kroku, jakie ruchy wykonywać. Stopień skomplikowania zabaw wzrasta stopniowo, a zadania podzielono na 5 poziomów trudności. Dzieci ze starszych grup żłobkowych poradzą sobie z rytmicznymi wyzwaniami pod warunkiem, że poziomy te będą wprowadzane w oznaczonej kolejności, oraz że najmłodsi wcześniej bawili się przy publikacji "Tuptaj, maluszku".

 • CD 2 zawiera te same zajęcia, ale bez słownej instrukcji lektora. Gdy dzieci już opanują poszczególne ćwiczenia, można już korzystać tylko z drugiej płyty.

"Tuptaj, średniaczku" to nauka i zabawa w jednym. Dzięki muzycznej edukacji od najmłodszych lat dzieci ćwiczą poczucie rytmu i zmysł słuchu, rozwijają umiejętności motoryczne. Ćwiczenia w grupie poprawiają interakcje, zachęcają do budowania więzi społecznych i komunikacji.

Publikacje krakowskiego wydawnictwa Bliżej Przedszkola powstają dzięki współpracy ze specjalistami zajmującymi się pedagogiką i dydaktykami. Pomagają w organizowaniu zajęć dla dzieci, a także specjalnych wydarzeń. Są źródłem nowoczesnej wiedzy, dzięki której pracownicy placówek edukacyjnych mogą się rozwijać oraz jeszcze lepiej opiekować dziećmi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
860791
Tytuł
Tuptaj, średniaczku + 2 CD
Wydawnictwo
Rodzaj
materiały dla nauczyciela
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
187 x 138
Okładka
miękka
Długość
138
Głębokość
187
Wysokość
138
Nasza cena
29,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
21 recenzji
 • 5
  19
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Bożena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-04-19
  Polecam wszystkim nauczycielom. Produkt najwyższej jakości dzieci bawią się wspaniale.
 • Iwona L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-02
  Super pozycja, polecam. świetnie nadaje się do zajęć w przedszkolu.
 • Malwina I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-23
  Kupiłam za rada tych wszystkich dobrych opinii, jakie możemy znaleźć żałuję. Książeczka jest ciekawa, ba! Fascynująca i daje mnóstwo zabawy i to nie tylko dzieciom ale i ich rodzicom. No i to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy na co dzień mają kontakt z dziećmi, dla opiekunek, wychowawczyń itp. Polecam, no i ogromny plus za piękne wydanie. Takich pozycji jak ta to teraz ze świeczką szukać… polecam raz jeszcze!
 • Katarzyna R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-22
  Pozycja „Tuptaj, średniaczku + 2 CD” to musi have nie tylko dla każdego nauczyciela czy wychowawcy w przedszkolu,, ale także dla rodzica. Odkąd mamy egzemplarz tej pozycji an półce to moja wyobraźnia, kreatywność wskoczyła na nowy poziom i tera jako rodzic doskonale sie spełniam, dziecko ma ogromną uciechę z zabawy i nie tylko dziecko, bo ja też. Zabawa dostarcza nam mnóstwo radości. Koniecznie musze przyjrzeć się pozostałym pozycjom tego autora. Polecam.
 • Joanna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-09
  Fantastyczna płyta, sprawdzi się nie tylko w przedszkolu, ale i w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Dzieci zachwycone zabawami. Płyta nr 2 pozwala na własną inwencję i modyfikację zabaw. Gorąco polecam!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 27. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. czerwca, środa
0,00 zł

Produkty od autora:


860791
Ładowanie...