Xi

Tuptaj, maluszku + 2 CD

Zestaw zawiera dwie płyty CD z ćwiczeniami muzyczno-rytmicznymi, które przeznaczono dla małych dzieci, dopiero poznających świat muzyki. To praktyczne narzędzie dla nauczyciela, który szuka sposobu, by nawet najmłodszych uczniów uczyć prostych rytmów i podstaw muzycznego wyczucia. Poszczególne zadania zostały zaprezentowane dzieciom w formie wesołych zabaw, dodatkowo przykuwając uwagę oraz ułCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Bliżej Przedszkola
 • Data premiery: 2019-03-08
 • Okładka: folia
 • Liczba stron: 12
 • Wymiary: 18
Polecamy podobne produkty

Zestaw zawiera dwie płyty CD z ćwiczeniami muzyczno-rytmicznymi, które przeznaczono dla małych dzieci, dopiero poznających świat muzyki. To praktyczne narzędzie dla nauczyciela, który szuka sposobu, by nawet najmłodszych uczniów uczyć prostych rytmów i podstaw muzycznego wyczucia. Poszczególne zadania zostały zaprezentowane dzieciom w formie wesołych zabaw, dodatkowo przykuwając uwagę oraz ułatwiając skupienie się na polecaniach. Nie są to jednak scenariusze zajęć, które będzie trzeba dodatkowo przygotować, a potem również przetestować. Ten zestaw zawiera nagrania już przeprowadzonych, sprawdzonych ćwiczeń. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza i już można skupić się na przeprowadzeniu lekcji!

Pierwsza płyta CD zawiera nagrane zajęcia, które podzielono w praktyczny sposób na pięć poziomów zaawansowania. Wraz z nimi stopniowo wzrasta intensywność, a także poziom skomplikowania. Natomiast druga płyta CD to nowość, zawierająca te same zajęcia, ale pozbawione instrukcji. Ta wersja przyda się, gdy dzieci dobrze już poznały poszczególne ćwiczenia oraz nie potrzebują wprowadzenia, by zacząć je wykonywać. Dzięki temu nauczyciel nie musi przewijać nagrania. Może po prostu wybrać te wersje i w płynny sposób przeprowadzić lekcję. Dzieci nie muszą dodatkowo czekać oraz się nudzić. Wkrótce mogą znów zacząć zajęcia. Zestaw został również wyposażony w książkę, która zawiera pomoce dla nauczycieli, opisujące nagrania. Znajdują się tu teksty piosenek i krótkie wskazówki dotyczące poleceń z określonych ćwiczeń.

Krakowskie wydawnictwo Bliżej Przedszkola oferuje książki wspierające rozwój dzieci w przedszkolu lub w pierwszych klasach szkoły. Wywodzi się od Centrum Edukacyjnego Bliżej Przedszkola. Książki oferowane przez wydawnictwo powstają dzięki współpracy z nauczycielami. Pomagają w organizowaniu zajęć, a także specjalnych wydarzeń. Są źródłem nowoczesnej wiedzy, dzięki której pracownicy placówek edukacyjnych mogą rozwijać się oraz jeszcze lepiej opiekować dziećmi. Wiele książek zostało przeznaczonych również bezpośrednio dla dziecka, rozwijając określone umiejętności lub ucząc podstaw przedmiotów szkolnych. Wydawnictwo stawia na stałą współpracę z nauczycielami-praktykami, ale także wykładowcami i cenionymi specjalistami zajmującymi się pedagogiką.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
860792
Tytuł
Tuptaj, maluszku + 2 CD
Rodzaj
materiały dla nauczyciela
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
12
Data premiery
2019-03-08
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
18
Okładka
okładka folia
Waga Produktu [kg]
0.17
Długość
188
Głębokość
138
Nasza cena
24,69 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
33 recenzji
 • 5
  25
 • 4
  7
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Joanna B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-29
  Produkt jest dostosowany do wieku dzieci. W ciekawej, niebanalnej aranżacji muzycznej. Dostępne wersje płyt Cd z poleceniami oraz samymi instrumentalnymi ścieżkami zadowolą każdego, kto pracuje na co dzień z dziećmi. Nagrania zabaw rytmiczno-muzycznych zachęcają do aktywniejszego udziału dzieci. Szczególnie, że opatrzone komentarzami, jakby prowadzący przewidział, co może się dziać wśród dzieci poruszających się w grupie. Każda zabawa ma swoje wprowadzenie dlatego dzieci wiedzą, co mają i kiedy wykonywać. Godny polecenia!
 • Elżbieta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-02
  Pracując z maluszkami ta pozycja jest niezastąpiona. Posiadam wszystkie części z tej serii . Polecam kazdej nauczycielce przedszkola.
 • Marta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-09
  Świetna książka do pracy z młodszymi dziećmi. Warto ja mieć.
 • Weronika L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Jestem właścicielem szkoły tanecznej od kilku dobrych lat. Mam też grupę dla maluszków. Czasem zdarza się tak, że nauczyciel od maluszków zachoruje i wtedy właśnie nieoceniona jest ta pozycja, bo zajęcia może poprowadzić ktokolwiek. Tutaj maluszku to seria gotowych zajęć tanecznych dla najmłodszych. Bez większego wysiłku ze strony nauczyciela, dzieci mają zapewnione zajęcia ruchowe. Wszystko w bardzo fajnej formie.
 • Arleta S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-27
  To były naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze. W książce jest wiele fajnych rytmicznych utworów, przy których maluchy bardzo chętnie się bawią. Przy okazji odkryłam, że tańce to jest coś co sprawia im ogromną przyjemność i podczas tych zajęć ruchowych czują się jak ryba w wodzie. Polecam więc bardzo, bardzo mocno. Świetna sprawa!
 • Nina M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-19
  Szukałam jakiegoś sposobu na urozmaicenie zajęć w świetlicy. Niestety co raz większa część dzieci woli spędzać czas wolny, w oczekiwaniu na rodziców, na telefonie. Pomyślałam, ze spróbuję czegoś nowego i kupiłam Tuptaj maluszku. Dzieciaki chętnie zaczęły brać udział w tych zajęciach tanecznych. Ja nie mam doświadczenia, ale to nie problem, bo w książce wszystko jest szczegółowo objaśnione. Cały program zajęć. Nagrania są sympatyczne. No i dzieci mają jakieś dodatkowe zajęcia ruchowe. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.
 • Marta N. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-19
  Jeśli szukacie sposobu na kreatywne spędzenie czasu ze swoimi dziećmi to mocno polecam te płyty. Kupiłam za radą naszej przedszkolanki. Powiedziała, że wszystko jest szczegółowo opisane w książce, jak prowadzić lekcje itp. Święta prawda. I po kilku razach nawet zaczęłam wprowadzać dodatkowo swoje różne rzeczy, co dzieciakom się bardzo podoba. Polecam więc po stokroć.
 • Bogumiła T. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-11
  Bardzo fajne zajęcia taneczne dla najmłodszych. Dzięki tym lekcjom Wasze dzieci nie tylko poćwiczą rytm, ale poznają tez kilka fajnych utworów i będą się przy tym świetnie bawić. Czy może być lepiej? Polecam po stokroć z całego serducha. Dla mnie ta płyta była odkryciem tego roku i dzieci mogą się z nią bawić i bawić i jeszcze im się nie znudziła.
 • Kasia J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-07
  Uwielbiam tą książkę! Pracuję na niej od miesięcy na swoich zajęciach tanecznych i uważam, że to nieoceniona pomoc. Dzieciom się podoba, ja jestem zadowolona. Czego chcieć więcej? Wszystko zostało tu dopracowane w najmniejszym szczególe. Nagrania są wyraźne, pioseneczki wesołe i skoczne. Oczywiście proponuje urozmaicać tą pozycję o swoje pomysły, by za szybko się nie znudziło. Bynajmniej ja tak robię.
 • Marzena R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Zajęcia muzyczne dla maluszków nigdy nie były przyjemniejsze. Zazwyczaj przeprowadza je przedszkolanka, ale czasami ze względu na choroby i zwolnienia brakuje nam kadr. Korzystamy wtedy z tych płyt. Dzieci mają świetną zabawę, a my nie musimy nic odwoływać. Serdecznie polecam!
 • Agnieszka W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-03
  Kupiłam tą książkę za rada przyjaciółki, która korzysta z tej płyty na swoich prywatnych zajęciach ruchowych z dziećmi. mówiła , ze ta zabawa jest super, wciąga dzieci na całego. Miała rację w 100%. Po raz pierwszy sięgnęliśmy po tą pozycję na przyjęciu urodzinowym syna. Wszystkie dzieciaki były wniebowzięte. Teraz od czasu do czasu tańcujemy sobie z dziećmi sami. Super frajda nie tylko ma moich pociech, ale i dla mnie. Polecam!
 • Honorata J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Korzystamy z tych płyt w naszym przedszkolu. Dzieci zawsze dobrze się bawią. Nagrane zajęcia są przeprowadzone w pomysłowy sposób. Maluchy wszystko rozumieją i zawsze mają pomoc przedszkolanki. Kupiłam też jedną kopię dla chrześniaka, który nie chodzi do przedszkola. Jego mama mówiła mi, że jej maluch świetnie się bawi w rytm muzyki.
 • Kasia E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-25
  Od kilku lat prowadzę szkołę taneczną dla maluchów i przyznam szczerze, ze nigdy w swojej karierze nie natknęłam się na tak fajną pomoc. Książka jest genialna, nagrania na płycie także. Korzystam z tej pozycji głównie wtedy gdy totalnie nie mam pomysłu na przeprowadzenie lekcji. Oczywiście nigdy nie zagapiam w stu procentach, zawsze staram się dodać coś od siebie. Niemniej nawet jak byście mieli bazować tyko na tej pozycji, to dzieciaki będą zachwycone. Polecam mocno!
 • Magda H. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-25
  Tuptaj maluszku to moje najnowsze odkrycie. Żadna dotąd zabawa tak bardzo nie przykuła uwago moich bliźniaków. Wcześniej to tylko przed telewizorem chciały spędzać czas. A teraz? Tańce, tańce, tańce – w kółko do mnie wołają. Cieszę się, że bo nie tylko są aktywne, ćwiczą, to jeszcze mają sporo zabawy, a i zasypiają wieczorem bez żadnych problemów. Nie pozostaje mi więc nic innego jak polecić.
 • Patrycja M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Kupiłam ten zestaw zajęć muzycznych dla mojego malucha. Wprost uwielbia tańczyć przy radiu więc pomyślałam, że wypróbuj czegoś takiego. Był to strzał w dziesiątkę. Mały słucha płyty co najmniej raz dziennie. Za każdym razem świetnie się bawi. Może wyrośnie na tancerza albo muzyka?
 • Jolanta M. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-17
  Bardzo fajna książeczka z płytami. W środku znajdziemy instrukcje jak przeprowadzić zajęcia ruchowe dla dzieci. Wszystkie opiera się na tańcu. Głosy na nagraniach są sympatycznie, wszystko świetnie brzmi, dzieci lubią tańczyć z tą płytą. Zawsze korzystam z nich, gdy widzę że dzieci są ospałe i przyda im się nieco aktywności. Ta pozycja sprawdza się zawsze idealnie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Julita R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Bardzo ciekawa publikacja do wykorzystania w każdym przedszkolu. Te dwie płyty wystarczą do zajęć z różnymi grupami wiekowymi. Pomimo tego, że skierowane są dla maluszków nadają się również dla dzieci w wieku 4-5 lat. Ćwiczenia muzyczne są przyjemne i ciekawe. Dzieci słuchają nagranych wcześniej zajęć i wykonują odpowiednie ćwiczenia. Polecam.
 • Nina B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-13
  Genialna książka z 2 płytami w zestawie, która służy temu by rozruszać trochę nasze maluszki. Kupiłam ją do domu za radą koleżanki z pracy. Moje dzieci pokochały nasze nowe zabawy taneczne od razu. Ćwiczymy sobie kilka razy w tygodniu. W książce mamy gotowy schemat do przeprowadzenia zajęć. Wszystko jest w 100% dostosowane do wieku dziecka, w pełni bezpieczne no i jakże rozwijające. Nie ma żadnych zastrzeżeń, same plus tylko. Polecam po stokroć z całego serducha!
 • Jadwiga A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-09
  Bardzo fajna pomoc dla wszystkich osób, które mają jakąkolwiek styczność z dziećmi. Czy to nauczycieli, czy wychowawców przedszkoli, czy po prostu rodziców. Ja jestem rodzicem trójki. Wszystkie dzieci w podobnym wieku, wszystkie maluszki. Szukałam jakiegoś sposobu na fajne spędzenie z nimi czasu, na oderwanie ich od ekranów tableta. I wiecie co? Bardzo spodobały im się te zajęcia ruchowe. Chętnie tańczą, śmieją się przy tym i generalnie mają sporo zabawy. Polecam!
 • Ola F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Bardzo często korzystam z tej pomocy naukowej. Nigdy w 100%, zazwyczaj staram się dodać coś od siebie, bo moje maluchy są po prostu przyzwyczajone do pewnej rutyny w trakcie zajęć. Mamy swoje własne pomysły, szczególnie na rozgrzewkę. Piosenki są ciekawe, rytmiczne. Wszystko wydane jest bardzo profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Świetna sprawa, polecam z całego serca.
 • Dagmara G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Rewelacyjna pomoc dla każdej osoby, która prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi. Wszystkie zabawy skonstruowane są w taki sposób, aby dzieci ćwiczyły poczucie rytmu. Lekcje są kompletne, zaczynamy od rozgrzewki, potem taniec i na końcu ćwiczenia relaksacyjne. Czasem korzystam z tych nagrań w 100%, a czasem coś zmieniam. Polecam.
 • Patrycja B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Świetne narzędzie do pracy z dziećmi. Korzystam dosyć często z tych nagrań, szczególnie gdy nie mam wybitnie pomysłu na poprowadzenie zajęć. Za każdym razem sprawdzają się idealnie. Piosenki są bardzo wesołe, przyjazne dla dziecka. Moje maluchy najbardziej lubią pioseneczki o robaczku i krasnoludku. Zawsze gdy wkładam tą płytę to chcą ich słuchać.
 • Maria E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Korzystam z tych nagrań podczas zajęć w przedszkolu. Dzieciaki są wprost zachwycone i chętnie biorą udział w ćwiczeniach. Nie chodzi u tylko o zabawę ruchową, ale i praktykowanie poczucia rytmu. Widzę, ze niektóre maluchy zrobiły naprawdę spore postępy. Rodzice są zachwyceni no i ja jako nauczyciel także. Serdecznie polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


860792
Ładowanie...