Xi

Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania

praca zbiorowa, Robert Still, Andy Swash, Rob Hume

"Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania" Roba Hume'a, Roberta Stilla, Andy'ego Swasha i Hugh Harropa to jedna z najobszerniejszych publikacji fotograficznych o europejskich ptakach, która jest polecana nawet ornitologom oraz znacznie ułatwia rozpoznawanie wielu gatunków, a przy tym przekazuje szczegółowe informacje o życiu i zwyczajach zwierząt. Przygotowana przez zespół znawców ornitologii, taCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Multico
 • Okładka: zintegrowana
 • Liczba stron: 640
 • Wymiary: 214 x 158

"Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania" Roba Hume'a, Roberta Stilla, Andy'ego Swasha i Hugh Harropa to jedna z najobszerniejszych publikacji fotograficznych o europejskich ptakach, która jest polecana nawet ornitologom oraz znacznie ułatwia rozpoznawanie wielu gatunków, a przy tym przekazuje szczegółowe informacje o życiu i zwyczajach zwierząt. Przygotowana przez zespół znawców ornitologii, ta wyjątkowa publikacja zdobyła popularność wśród badaczy z całego świata. Dzięki autorom z łatwością rozpoznasz obserwowany gatunek oraz odkryjesz jego cechy charakterystyczne!

"Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania" - o czym jest książka?

W tej publikacji zaprezentowano aż 928 gatunków europejskich ptaków. Twórcy uwzględnili również rozmnażające się na wolności gatunki, które sztucznie wprowadzono do ekosystemu. 4700 zdjęć umożliwia odkrycie cech charakterystycznych dla opisanych w książce gatunków. Zespół autorów i wielkich miłośników ornitologii zebrał w jednym miejscu niezbędne informacje o rozpoznawaniu oraz opisywaniu gatunków ptaków. Dzięki temu możesz dokładnie odróżnić poszczególne podgatunki. Co więcej, książka zawiera aż 540 map, przygotowanych razem z BirdLife International!

"Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania" - recenzje

Dzięki tej znakomitej publikacji możesz dokładnie porównać podobne ptaki i rozpoznać nawet te, które wyglądają prawie identycznie. Znajdziesz tu informacje o ubarwieniu, odgłosach, zwyczajach oraz siedliskach wybranego gatunku. To świetny wybór dla wszystkich miłośników przyrody, obserwatorów, a nawet doświadczonych ornitologów!

"Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania" to pięknie wydana publikacja, w której znajdziesz najważniejsze informacje o wielu gatunkach ptaków występujących w krajach europejskich. Co ciekawe, jest uznawana za jeden z najbardziej wiarygodnych i wszechstronnych poradników fotograficznych o ptakach. Korzystając z wiedzy przekazywanej przez autorów, nauczysz się precyzyjnie rozpoznawać gatunki europejskie oraz odkryjesz, gdzie można je spotkać.

Fotograficzna publikacja uznanych badaczy ma być rzetelnym źródłem wiedzy o europejskich gatunkach. Książka powstała dzięki współpracy znakomitych ornitologów, fotografów przyrody, redaktorów i grafików. Ta pięknie wydana publikacja w przejrzysty sposób przekazuje szczegółową wiedzę ornitologiczną oraz znacznie ułatwia obserwatorom przyrody znalezienie potrzebnych informacji. Ogromne znaczenie w tej publikacji mają zdjęcia, które zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Dzięki rewelacyjnym fotografom możesz dokładnie przyjrzeć się cechom wyróżniającym wybrany gatunek.

Polskie wydanie tej publikacji polecają organizacje badawcze, w tych chociażby Komisja Faunistyczna Sekcji Ornitologicznej Polskiego Towarzystwa Zoologicznego i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3337845
Tytuł
Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania
Autorzy
praca zbiorowa, Robert Still, Andy Swash, Rob Hume
Wydawnictwo
Liczba stron
640
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
214 x 158
Okładka
okładka zintegrowana
Waga Produktu [kg]
1.38
Długość
150
Głębokość
210
Wysokość
158
Nasza cena
87,99 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł
3337845
Ładowanie...