Xi
Polecamy podobne produkty

Projekt Plusz. Piesek - maskotka, która każdego dnia może wyglądać inaczej!

Twoje dziecko kocha psy? Podaruj mu pluszaka, którego będzie mogło nie tylko przytulać i wszędzie ze sobą zabierać, ale też każdego dnia ozdabiać w zupełnie nowy sposób!

Co wyróżnia maskotkę Projekt Plusz. Piesek?

Projekt Plusz. Piesek to zabawka 2 w 1. Z jednej strony to klasyczny pluszak. Biały piesek z bujną czupryną, ogonem, słodkimi oczami i różową błyskawicą na pyszczku jest tak miękki i przyjazny w dotyku, że aż chce się go przytulać. Z drugiej strony to propozycja rozrywki, która pobudza kreatywność. Dzięki znajdującym się w zestawie kolorowym mazakom i szablonom pieska można ozdabiać na dziesiątki różnych sposobów. Stylizacja idealna na letnią imprezę? Żaden problem - wzór palmy, kwiatka czy motyla sprawdzi się doskonale. Wyjście na koncert? Wystarczy użyć szablonu z nutą albo błyskawicą! A co na walentynki? Serduszka i całuski będą pasowały jak ulał! Na szablonach nie ma wzoru, którego chciałoby użyć dziecko? Nie ma problemu - może stworzyć swój autorski projekt! Na zakończenie zabawy maskotkę wystarczy wrzucić do pralki i... po jej wyschnięciu cały proces tworzenia można zacząć od nowa.

Projekt Plusz. Piesek - jak ozdobić maskotkę?

Proces ozdabiania maskotki jest bardzo prosty. Do znajdującego się w zestawie aerografu wystarczy włożyć kolorowy mazak. Następnie wybieramy szablon i przykładamy do miejsca, w którym ma powstać wzór. Wciskamy przycisk na aerografie, strumień kierujemy na szablon i gotowe!

Mazaków możemy też użyć do kolorowania ogona i czupryny, dzięki czemu stylizacja będzie jeszcze bardziej fantazyjna.

Projekt Plusz. Piesek – co znajdziesz w zestawie?

W zestawie znajdziesz wszystko, co potrzeba, by zabawa maskotką zamieniła się w kreatywną przygodę:

  • 1 pluszową maskotkę psa

  • 1 aerograf

  • 4 kolorowe markery

  • 120 szablonów

  • 1 parę rękawiczek

  • instrukcję obsługi

Projekt Plusz. Piesek od Epee to zabawka, z którą dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Pobudza wyobraźnię i zmysł artystyczny, inspiruje do wymyślania coraz to nowych historii. Jeśli Twoja pociecha marzy o projektowaniu i kocha zwierzęta, pluszak z możliwością wielokrotnego zdobienia będzie idealnym prezentem!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3277024
Ładowanie...