Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Epee

 (152 produktów)

EPEE FanBall Piłka Można zielona 601018

55,79 
Wysyłka 3 dni robocze

EPEE MegaBańka Geometric różowa 093476

28,19 
Wysyłka 3 dni robocze

EPEE MegaBańka Geometric limonkowa 093490

30,19 
Wysyłka 3 dni robocze

EPEE MegaBańka Geometric pomarańczowa 093506

30,29 
Wysyłka 3 dni robocze

EPEE MegaBańka Geometric niebieska 093483

28,19 
Wysyłka 3 dni robocze

EPEE Slimy Fabryka Cukiernika. Gofry

31,19 
Wysyłka dzisiaj

Epee. Chrono Bomb. Wyścig z czasem

106,99 
Wysyłka dzisiaj

EPEE Piłka Zmyłka - Leśna Zabawa Borsuk 095258

29,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Ultra piasek. Akwarium. Podwodny Zamek

114,08 
Wysyłka dzisiaj

EPEE Piłka Zmyłka - Leśna Zabawa Lisek 095210

29,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Epee. Nie mów TAK, Nie mów NIE. Natura

84,19 
Wysyłka 3 dni robocze

EP Ultra Piasek zestaw w puszce

64,19 
Wysyłka dzisiaj

Epee

Epee to jeden z największych i najbardziej znanych producentów zabawek w Polsce.

Misją marki Epee jest sprawianie dzieciom frajdy, inspirowanie ich, pobudzanie ich wyobraźni i kreatywności, a to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Zabawki z Epee skierowane są dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. W katalogu firmy można znaleźć między innymi interaktywne zabawki, gadżety, figurki kolekcjonerskie oraz gry familijne i kieszonkowe. Szczególną uwagę warto zwrócić na kultową już serię interaktywnych Misiów Episiów, które nie tylko świecą i mówią, ale też wymagają opieki. Dostępny jest również szeroki wybór innych zabawek świecących w ciemności, grających, mówiących i zmieniających kolory. Firma Epee stara się dostarczać dzieciom najlepsze i najciekawsze zabawki, aby wspomagać rozwój ich wyobraźni i nieustannie wywoływać uśmiech na ich twarzach. Producent dąży do połączenia tradycyjnych zabawek z innowacyjnymi rozwiązaniami, czego efektem są interaktywne gadżety popularne wśród dzieci od wielu lat.

Hasło marki- "Zabawki z Epee- wielka frajda!" jest znane prawie każdemu. Prezes firmy, Krzysztof Dziełak, przyznaje, że uważa, że dzieci poprzez zabawę poznają świat i zaczynają go lepiej rozumieć. Z tego powodu oferta jest zróżnicowana i zawiera produkty zarówno dla małych dzieci, jak i młodych nastolatków. "Zabawki firmy Epee przedstawiają kolorową i piękną stronę życia, a myślę, że warto jest pokazywać ją dzieciom. To w końcu od nich zależy, jak w przyszłości będzie wyglądała nasza wspólna rzeczywistość."- mówi.

W asortymencie marki Epee znajdziemy też kosmetyki dla dzieci- zestawy do kąpieli, mycia zębów i rąk, które zachęcą najmłodszych do dbania o higienę.

Epee aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Marka wzięła udział między innymi w takich projektach jak Nadzieja na Mundial czy SOS Wioski Dziecięce oraz wspiera wiele fundacji (Fundacja Arka, Fundacja Koniczynka, Fundacja Gabi oraz wiele innych). Swoją postawą Epee pokazuje, że firmie zależy nie tylko na dostarczaniu dzieciom najlepszej jakości zabawek, ale także realnej pomocy w innych obszarach życia.

Firma Epee jest laureatem licznych nagród i wyróżnień w branży zabawkarskiej, takich jak Zabawka Roku 2016 oraz tytuł Równej Firmy z 2020 roku przyznawany przedsiębiorstwom, które dbają o lokalne otoczenie i rozwój regionu, a swoją postawą dają pozytywny przykład innym organizacjom.

Ładowanie...