Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  ESPR

   (2 produktów)

  Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami

  (okładka miękka)

  27,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Prawdziwa historia Królowej Życia

  (okładka miękka)

  29,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  ESPR

  ESPR jest agencją zajmującą się od 2005 roku profesjonalnym i rzetelnym budowaniem marek. Zajmują się nie tylko obsługą w zakresu public relations, ale także doradztwem w zakresie komunikacji marketingowej, produkcją reklamową, organizacją eventów, influencer marketing. W ramach swoich usług zapewniają kompleksowe strategie promocyjne.

  Agencja ESPR Public Relations współpracowała z wieloma, doskonale znanymi markami. Wśród najbardziej znanych znalazła się firma NeoNail, z którą agencja współpracowała przez 3 lata. Kompleksowo obsługiwała jej PR oraz prowadziła gwiazdorskie kontrakty - od pomysłu aż do zakończenia realizacji projektu.

  ESPR wprowadziła na polski rynek konsumencki firmę O bag, poprzez zadbanie o reklamę firmy, pracę przy licznych sesjach zdjęciowych dla marki oraz obsługę PR, agencja przyczyniła się do zbudowania zaufania wśród klientów.

  Agencja ESPR może poszczycić się działalnością z zakresu:

  • budowania wizerunku marek, firm i produktów;

  • organizacji eventów, wydarzeń i konferencji;

  • produkcji foto i video – sesje zdjęciowe, filmy;

  • PR kryzysowy;

  • kreowania i redagowania komunikatów, newsów, artykułów oraz wywiadów;

  • doradztwa, zakupów mediów (prasy, radia, telewizji czy Internetu), akcji niestandardowo szytych na miarę;

  • prowadzenia biura prasowego i komunikacji z mediami.

  W 2021 roku, agencja ESPR wydała książkę napisaną przez Dagmarę Kaźmierską - znaną także jako Królowa Życia - Prawdziwa historia Królowej Życia. Firma zadbała nie tylko o świetne przygotowanie promocyjne książki, ale także wszelkiego rodzaju spotkania autorskie i eventy poświęcone publikacji. Dbając o PR celebrytki zapewnili jej sesję zdjęciową oraz wydanie kalendarza na 2022 rok z jej wizerunkiem.

  Książka wydana prze ESPR stała się jedną z głośniejszych i bardziej kontrowersyjnych pozycji ubiegłego roku. Jednak sama publikacja została wydana z najwyższą dbałością o szczegóły. Agencja może się poszczycić niezwykłą skutecznością sprzedażową, rzetelnością w organizacji kampanii reklamowych oraz budowaniem wizerunku swoich klientów.

  Ładowanie...