Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

ESPR

 (3 produktów)
?

Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami

(okładka miękka)

28,49 
Wysyłka dzisiaj

Prawdziwa historia Królowej Życia

(okładka miękka)

27,39 
Wysyłka dzisiaj

Najemnik śmierci

(okładka miękka)

24,79 
Wysyłka dzisiaj

ESPR

ESPR jest agencją zajmującą się od 2005 roku profesjonalnym i rzetelnym budowaniem marek. Zajmują się nie tylko obsługą w zakresu public relations, ale także doradztwem w zakresie komunikacji marketingowej, produkcją reklamową, organizacją eventów, influencer marketing. W ramach swoich usług zapewniają kompleksowe strategie promocyjne.

Agencja ESPR Public Relations współpracowała z wieloma, doskonale znanymi markami. Wśród najbardziej znanych znalazła się firma NeoNail, z którą agencja współpracowała przez 3 lata. Kompleksowo obsługiwała jej PR oraz prowadziła gwiazdorskie kontrakty - od pomysłu aż do zakończenia realizacji projektu.

ESPR wprowadziła na polski rynek konsumencki firmę O bag, poprzez zadbanie o reklamę firmy, pracę przy licznych sesjach zdjęciowych dla marki oraz obsługę PR, agencja przyczyniła się do zbudowania zaufania wśród klientów.

Agencja ESPR może poszczycić się działalnością z zakresu:

  • budowania wizerunku marek, firm i produktów;

  • organizacji eventów, wydarzeń i konferencji;

  • produkcji foto i video – sesje zdjęciowe, filmy;

  • PR kryzysowy;

  • kreowania i redagowania komunikatów, newsów, artykułów oraz wywiadów;

  • doradztwa, zakupów mediów (prasy, radia, telewizji czy Internetu), akcji niestandardowo szytych na miarę;

  • prowadzenia biura prasowego i komunikacji z mediami.

W 2021 roku, agencja ESPR wydała książkę napisaną przez Dagmarę Kaźmierską - znaną także jako Królowa Życia - Prawdziwa historia Królowej Życia. Firma zadbała nie tylko o świetne przygotowanie promocyjne książki, ale także wszelkiego rodzaju spotkania autorskie i eventy poświęcone publikacji. Dbając o PR celebrytki zapewnili jej sesję zdjęciową oraz wydanie kalendarza na 2022 rok z jej wizerunkiem.

Książka wydana prze ESPR stała się jedną z głośniejszych i bardziej kontrowersyjnych pozycji ubiegłego roku. Jednak sama publikacja została wydana z najwyższą dbałością o szczegóły. Agencja może się poszczycić niezwykłą skutecznością sprzedażową, rzetelnością w organizacji kampanii reklamowych oraz budowaniem wizerunku swoich klientów.

Ładowanie...