Xi

Dagmara Kaźmierska

 (2 produktów)

Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami

Dagmara Kaźmierska

(okładka miękka)

28,29 
Wysyłka 24 godziny

Prawdziwa historia Królowej Życia

Dagmara Kaźmierska

(okładka miękka)

24,59 
Wysyłka 24 godziny

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska urodziła się w 1968 roku w Koźnicach. Jest celebrytką i gwiazdą telewizyjnego show Królowe Życia emitowanego w TTV. Jest niewątpliwie postacią kontrowersyjną, głośno i pewnie wyrażającą swoje zdanie.

Dagmara Kaźmierska przez jednych kochana, a drugich krytykowana cieszy się rosnącą popularnością. Celebrytka przełamuje stereotypy, że mając kryminalną przeszłość niczego w życiu się nie osiągnie. Otwarcie przyznaje, że w życiu popełniła wiele błędów, ale poniosła za nie karę - spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu za prowadzenie agencji towarzyskiej - i wyciągnęła cenną lekcję na przyszłość.

Celebrytka ma na swoim koncie dwa występy w filmach Patryka Vegi: Pętli oraz Kobietach Mafii 2. Dagmara Kaźmierska poza byciem główną gwiazdą programu Królowe Życia wzięła udział w programie Made in Maroko, w którym razem ze swoim przyjacielem, Jackiem, podróżują po Maroko w celach biznesowych, a każdy ich krok i żartobliwe przekomarzania uwieczniane są przez kamery.

Wydając książkę Prawdziwa historia Królowej Życia Dagmara Kaźmierska decyduje się na obdarcie z najbardziej intymnych przeżyć i w niezwykle barwny, i jak na celebrytkę przystało, żartobliwy sposób opowiada swoją historię. Przeprowadza czytelnika przez niejednokrotnie mroczne i trudne momenty swojej biografii, aby następnie pokazać, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Ładowanie...