Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dagmara Kaźmierska

 (1 produktów)

Prawdziwa historia Królowej Życia

(okładka miękka)

5/5
24,87 39,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska urodziła się w 1968 roku w Koźnicach. Jest celebrytką i gwiazdą telewizyjnego show Królowe Życia emitowanego w TTV. Jest niewątpliwie postacią kontrowersyjną, głośno i pewnie wyrażającą swoje zdanie.

Dagmara Kaźmierska przez jednych kochana, a drugich krytykowana cieszy się rosnącą popularnością. Celebrytka przełamuje stereotypy, że mając kryminalną przeszłość niczego w życiu się nie osiągnie. Otwarcie przyznaje, że w życiu popełniła wiele błędów, ale poniosła za nie karę - spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu za prowadzenie agencji towarzyskiej - i wyciągnęła cenną lekcję na przyszłość.

Celebrytka ma na swoim koncie dwa występy w filmach Patryka Vegi: Pętli oraz Kobietach Mafii 2. Dagmara Kaźmierska poza byciem główną gwiazdą programu Królowe Życia wzięła udział w programie Made in Maroko, w którym razem ze swoim przyjacielem, Jackiem, podróżują po Maroko w celach biznesowych, a każdy ich krok i żartobliwe przekomarzania uwieczniane są przez kamery.

Wydając książkę Prawdziwa historia Królowej Życia Dagmara Kaźmierska decyduje się na obdarcie z najbardziej intymnych przeżyć i w niezwykle barwny, i jak na celebrytkę przystało, żartobliwy sposób opowiada swoją historię. Przeprowadza czytelnika przez niejednokrotnie mroczne i trudne momenty swojej biografii, aby następnie pokazać, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Ładowanie...