Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Układanki
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

CzuCzu. Moto puzzle Auta - idealny przepis na dobrą zabawę!

CzuCzu to polska firma stworzona przez rodziców, którzy w pewnym momencie zaczęli się zastanawiać, w jaki sposób kreatywnie i mądrze spędzać czas z dziećmi w podróży. Z tego pytania zrodził się pomysł na zagadki i całą serię quizów, która w 2009 roku pojawiła się w sklepach.

CzuCzu Moto puzzle Auta to 40-elementowa układanka przedstawiająca ulubieńców przedszkolaków - auta w akcji. Puzzle dostarczają mnóstwo radości i są świetnym sposobem na wspólne, rodzinne spędzanie leniwego popołudnia.

CzuCzu. Moto puzzle Auta - dla kogo przeznaczone?

CzuCzu. Moto puzzle Auta to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka powyżej 3. roku życia. Ilustracja i forma są dostoswane do wieku malucha, a duże elementy wykonane są z trwałej tektury, która nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Po ułożeniu obraz ma rozmiar 68 x 48 cm.

CzuCzu. Moto puzzle Auta to wstęp do dalszej, wspaniałej zabawy. Wspólnie z dzieckiem możemy opowiadać o różnych rodzajach pojazdów, nazywać kolory, opowiadać, które auto podoba się nam najbardziej i dlaczego. Możliwości jest tak wiele!

CzuCzu. Moto puzzle Auta - opinie

Dzieci mają naturalną potrzebę rozwoju. Są ciekawe świata, chcą poszerzać swoją wiedzę, uczyć się nowych umiejętności. Najlepsze efekty nauka przynosi, gdy odbywa się, w miłej, przyjaznej atmosferze, w formie zabawy. Dlatego tak ważne jest umożliwianie dzieciom korzystania z edukacyjnych zabawek, takich jak CzuCzu. Moto puzzle Auta. Bowiem układanie puzzli to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonalenie wielu ważnych umiejętności, takich jak spostrzegawczość, kreatywność czy sprawność manualna. CzuCzu. Moto puzzle Auta to także świetny wstęp do rozwijania zainteresowań czy poszerzania zasobu słów. Na podstawie tego, co widzimy na ułożonym obrazku możemy układać historie, a nawet zacząć projektować własne pojazdy. Układanka ćwiczy też cierpliwość, a jej ukończenie stanowi ogromne żródło satysfakcji.

CzuCzu. Moto puzzle Auta zapakowane są w atrakcyjne pudełku w kształcie walizeczki, co sprawia, że będą doskonałym prezentem dla każdego małego fana motoryzacji.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3341585
Ładowanie...