Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić (Elżbieta Wianecka) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić

Elżbieta Wianecka

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Arson
Liczba stron: 44

Produkty powiązane:

Kup w zestawie:

Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić
5/5
21,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
84,00 zł
68,67 zł
oszczędzasz 15,33 zł (18%)
-23%

28,00 zł

21,69 zł

oszczędzasz 6,31 zł (23%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 20,69 zł 🛈

Opis

W zestawie zostały zebrane ćwiczenia słuchowe dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niedokończonym rozwojem mowy.

Nagranie zostało wykonane w profesjonalnym studio i przetworzono je tak, aby długość trwania spółgłosek nie różniła się od długości samogłosek.

Płytom CD towarzyszą ilustrowane książeczki. Dzięki temu dodatkowi, dzieci będą mogły rozwijać koncentrację, uwagę, analizę i syntezę wzrokową, pozwoli on również na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

Zaleca się dwie dziesięciominutowe sesje dziennie na słuchawkach.

Czwarty zbiór ćwiczeń "Słucham i uczę się mówić" również został opracowany przez Elżbietę Wianecką, współpracującą z Centrum Metody Krakowskiej. Ta bardzo znana placówka prof. Jagody Cieszyńskiej od lat przekazuje wiedzę o najświeższych kierunkach terapeutycznych pedagogom w całej Polsce. Słynie również z serii książek, pomagających w rozwoju umiejętności językowych.

Zespół doświadczonych badaczy pod kierownictwem cenionej prof. Jagody Cieszyńskiej pracuje nad terapią neurologiczną, nazywaną właśnie Metodą Krakowską. To podejście terapeutyczne, polegająca na pobudzeniu podczas zajęć wielu funkcji poznawczych dziecka jednocześnie. Dzięki temu dzieci z zaburzeniami mogą sprawniej rozwijać swoje umiejętności językowe, wykorzystując naraz wrażenia wzrokowe, słuchowe, dotykowe i pamięciowe. Terapia pobudza wyobraźnię, zachęcając w łatwy sposób do wykonywania kolejnych ćwiczeń.

Dzięki połączeniu w jednym zestawie płyty z nagraniami i ilustrowanej książki dziecko może nie tylko łatwiej zainteresować się zadaniami, ale także sprawniej ćwiczyć swoje umiejętności. Słucha, widzi oraz zapisuje różne wyrazy, szybko je zapamiętując. Przy pomocy prezentowanych materiałów dzieci ćwiczą bez pomocy nauczyciela i same rozwiązują różne problemy. To sprawdzony sposób na naukę, świetny zwłaszcza w warunkach domowych. Razem z logopedą wybierzcie część najbardziej odpowiadającą potrzebom ucznia, a następnie bez przeszkód ćwiczcie w domu w krótkich odcinkach dziesięciominutowych. Sprawdźcie również poprzedni zbiór zadań, czyli trzecie "Słucham i uczę się mówić".

Zestawy "Słucham i uczę się mówić" są udostępniane przez Wydawnictwo Arson, które pomaga w nauce nowych umiejętności dzieciom z problemami rozwojowymi. Materiały edukacyjne tego wydawcy wykonano z dbałością o szczegóły, a ponadto zostały przetestowane przez profesjonalnych terapeutów. To świetny sposób na przygotowanie dziecka do wymagań współczesnych szkół.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 554699
Tytuł Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić
Autor Elżbieta Wianecka
Wydawnictwo Arson
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 44
Data premiery 2021-10-19
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 208 x 149
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.07
Cena detaliczna 28,00 zł
Nasza cena 21,69 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Katarzyna P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 04-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Kolejna książeczka z serii, bardzo pomocne ćwiczenia dla dzieci np. z opóźnieniem mowy. Tylko trzeba systematycznie ćwiczyć, przynosi efekty.

Katarzyna T.

Klient zweryfikowany

5/5
| 24-03-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajny sposób uczenia się sylab i rzeczowników.

Natalia J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 31-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Już wcześniej znałam poszczególne książki z tej serii i mam o niej bardzo dobrą opinię. Ćwiczenia są odpowiednio dopasowane, nagrania dokładne i dobrej jakości. Całość wprowadza dziecko w stan skupienia, ale trzeba zadbać o regularność. Pozycja warta zakupienia.

Barbara C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 11-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Szkolny logopeda polecił nam tę książkę. Nagrania sa bardzo wysokiej jakości i pozwalają dokładnie wykonać ćwiczenia. Dziecko pod nadzorem rodzica uczy się skupienia, poprawnej wymowy. Oceniam tę książkę bardzo wysoko. Polecam!

Wiktoria D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Dobra pomoc naukowa dla wszystkich logopedów. Oczywiście książeczka nie zastąpi standardowych ćwiczeń terapeutycznych, ale jest fajnym i ciekawym urozmaiceniem. Moi mali pacjenci bardzo lubią do niej zaglądać. Cieszę się, że powstała tak przystępna dla dzieci pozycja.

Anita L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nasza córka uczy się z tą książką w trakcie terapii z logopedą. Widzimy postępy więc polecamy. Pozycja jest ładne wydana, w przystępny dla dziecka sposób. Czcionka jest spora, obrazki ładne. Wszystko zrobione z myślą o maluchu. Do tego wartość merytoryczna na najwyższym poziomie.

Dominika G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra pozycja edukacyjna. Przy pomocy prostych ćwiczeń dzieci ćwiczą swoją wymowę. Terapia z tą książką wymaga cierpliwości nie tylko od dziecka, ale i od rodziców. Aby nauka była efektywna należy do niej zaglądać codziennie. Nam bardzo pomogła.

Paulina R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 21-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Mój synek ma problemy z jąkaniem. Logopeda polecił nam zakup tej książki i wykonywanie ćwiczeń w domu. Nie ukrywam, że konsekwencja i dokładność naprawdę dają efekt. Należy jednak ćwiczyć codziennie. Polecam.

Michalina A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ta książeczka pomogła niejednemu dziecku w mojej rodzinie. Najpierw korzystał z niej mój chrześniak, który nieco się jąkał. Teraz używa jej mój synek. Nie tylko poznaje nowe słowa, ale i uczy się prawidłowej wymowy. Wszystkie zadania są bardzoe dobrze przemy,ślane, a ilustracje przykuwają uwagę dziecka. Polecam.

Marianna I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Polecam wszystkim maluchom, które są na etapie nauki wymowy. Jeśli mają jakieś problemy to przy pomocy tej książeczki mogą skorygować wszelkie wady. Logopeda to ostateczność. Najpierw polecam zacząć od bardziej przyjaznych sposobów, takich jak ta pozycja. Autorzy wykonali kawał dobrej roboty.

Gabriela U.

Klient niezweryfikowany

3/5
| 01-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Fajna książeczka, jednak nam posłużyła tylko na chwilę. Dziecko szybko się znudziło i nie chciało wykonywać systematycznie ćwiczeń. A w końcu to jest podstawa. Zrobimy przerwę na jakiś czas i spróbujemy do niej wrócić.

Lidia I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Moje dziecko miało problemy z wymową. Nie były one jakieś straszne, ale dość zauważalne. Ta książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam nie tylko tą część, ale i całą serię. Dzięki codziennym ćwiczeniom możemy pomóc naszym dzieciom bez udziału specjalisty. Polecam z całego serca.

Irena D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Dzięki tej pozycji nasze pociechy poćwiczą wymowę poszczególnych sylab oraz rzeczowników. Moim zdaniem to idealna pozycja edukacyjna dla wszystkich dzieci uczących się mówić, nie tylko tych mających problemy. Ogromny plus za niewygórowaną cenę. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...