Xi

Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić

W zestawie zostały zebrane ćwiczenia słuchowe dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niedokończonym rozwojem mowy.Nagranie zostało wykonane w profesjonalnym studio i przetworzono je tak, aby długość trwania spółgłosek nie różniła się od długości samogłosek.Płytom CD towarzyszą ilustrowane książeczki. Dzięki temu dodatkowi, dzieci będą mogły rozwijać koncentrację, uwagę, analizę i synCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 44
 • Wymiary: 208 x 149

W zestawie zostały zebrane ćwiczenia słuchowe dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niedokończonym rozwojem mowy.

Nagranie zostało wykonane w profesjonalnym studio i przetworzono je tak, aby długość trwania spółgłosek nie różniła się od długości samogłosek.

Płytom CD towarzyszą ilustrowane książeczki. Dzięki temu dodatkowi, dzieci będą mogły rozwijać koncentrację, uwagę, analizę i syntezę wzrokową, pozwoli on również na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

Zaleca się dwie dziesięciominutowe sesje dziennie na słuchawkach.

Czwarty zbiór ćwiczeń "Słucham i uczę się mówić" również został opracowany przez Elżbietę Wianecką, współpracującą z Centrum Metody Krakowskiej. Ta bardzo znana placówka prof. Jagody Cieszyńskiej od lat przekazuje wiedzę o najświeższych kierunkach terapeutycznych pedagogom w całej Polsce. Słynie również z serii książek, pomagających w rozwoju umiejętności językowych.

Zespół doświadczonych badaczy pod kierownictwem cenionej prof. Jagody Cieszyńskiej pracuje nad terapią neurologiczną, nazywaną właśnie Metodą Krakowską. To podejście terapeutyczne, polegająca na pobudzeniu podczas zajęć wielu funkcji poznawczych dziecka jednocześnie. Dzięki temu dzieci z zaburzeniami mogą sprawniej rozwijać swoje umiejętności językowe, wykorzystując naraz wrażenia wzrokowe, słuchowe, dotykowe i pamięciowe. Terapia pobudza wyobraźnię, zachęcając w łatwy sposób do wykonywania kolejnych ćwiczeń.

Dzięki połączeniu w jednym zestawie płyty z nagraniami i ilustrowanej książki dziecko może nie tylko łatwiej zainteresować się zadaniami, ale także sprawniej ćwiczyć swoje umiejętności. Słucha, widzi oraz zapisuje różne wyrazy, szybko je zapamiętując. Przy pomocy prezentowanych materiałów dzieci ćwiczą bez pomocy nauczyciela i same rozwiązują różne problemy. To sprawdzony sposób na naukę, świetny zwłaszcza w warunkach domowych. Razem z logopedą wybierzcie część najbardziej odpowiadającą potrzebom ucznia, a następnie bez przeszkód ćwiczcie w domu w krótkich odcinkach dziesięciominutowych. Sprawdźcie również poprzedni zbiór zadań, czyli trzecie "Słucham i uczę się mówić".

Zestawy "Słucham i uczę się mówić" są udostępniane przez Wydawnictwo Arson, które pomaga w nauce nowych umiejętności dzieciom z problemami rozwojowymi. Materiały edukacyjne tego wydawcy wykonano z dbałością o szczegóły, a ponadto zostały przetestowane przez profesjonalnych terapeutów. To świetny sposób na przygotowanie dziecka do wymagań współczesnych szkół.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
554699
Tytuł
Sylaby i rzeczowniki 4 + CD. Słucham i uczę się mówić
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
44
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
208 x 149
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.07
Długość
205
Głębokość
20
Wysokość
149
Nasza cena
25,40 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
14 recenzji
 • 5
  13
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Katarzyna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-04
  Kolejna książeczka z serii, bardzo pomocne ćwiczenia dla dzieci np. z opóźnieniem mowy. Tylko trzeba systematycznie ćwiczyć, przynosi efekty.
 • Katarzyna T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-24
  Bardzo fajny sposób uczenia się sylab i rzeczowników.
 • Natalia J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Już wcześniej znałam poszczególne książki z tej serii i mam o niej bardzo dobrą opinię. Ćwiczenia są odpowiednio dopasowane, nagrania dokładne i dobrej jakości. Całość wprowadza dziecko w stan skupienia, ale trzeba zadbać o regularność. Pozycja warta zakupienia.
 • Barbara C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-11
  Szkolny logopeda polecił nam tę książkę. Nagrania sa bardzo wysokiej jakości i pozwalają dokładnie wykonać ćwiczenia. Dziecko pod nadzorem rodzica uczy się skupienia, poprawnej wymowy. Oceniam tę książkę bardzo wysoko. Polecam!
 • Wiktoria D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-07
  Dobra pomoc naukowa dla wszystkich logopedów. Oczywiście książeczka nie zastąpi standardowych ćwiczeń terapeutycznych, ale jest fajnym i ciekawym urozmaiceniem. Moi mali pacjenci bardzo lubią do niej zaglądać. Cieszę się, że powstała tak przystępna dla dzieci pozycja.
 • Anita L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Nasza córka uczy się z tą książką w trakcie terapii z logopedą. Widzimy postępy więc polecamy. Pozycja jest ładne wydana, w przystępny dla dziecka sposób. Czcionka jest spora, obrazki ładne. Wszystko zrobione z myślą o maluchu. Do tego wartość merytoryczna na najwyższym poziomie.
 • Dominika G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Bardzo dobra pozycja edukacyjna. Przy pomocy prostych ćwiczeń dzieci ćwiczą swoją wymowę. Terapia z tą książką wymaga cierpliwości nie tylko od dziecka, ale i od rodziców. Aby nauka była efektywna należy do niej zaglądać codziennie. Nam bardzo pomogła.
 • Paulina R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-21
  Mój synek ma problemy z jąkaniem. Logopeda polecił nam zakup tej książki i wykonywanie ćwiczeń w domu. Nie ukrywam, że konsekwencja i dokładność naprawdę dają efekt. Należy jednak ćwiczyć codziennie. Polecam.
 • Michalina A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Ta książeczka pomogła niejednemu dziecku w mojej rodzinie. Najpierw korzystał z niej mój chrześniak, który nieco się jąkał. Teraz używa jej mój synek. Nie tylko poznaje nowe słowa, ale i uczy się prawidłowej wymowy. Wszystkie zadania są bardzoe dobrze przemy,ślane, a ilustracje przykuwają uwagę dziecka. Polecam.
 • Marianna I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Polecam wszystkim maluchom, które są na etapie nauki wymowy. Jeśli mają jakieś problemy to przy pomocy tej książeczki mogą skorygować wszelkie wady. Logopeda to ostateczność. Najpierw polecam zacząć od bardziej przyjaznych sposobów, takich jak ta pozycja. Autorzy wykonali kawał dobrej roboty.
 • Gabriela U. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-04-01
  Fajna książeczka, jednak nam posłużyła tylko na chwilę. Dziecko szybko się znudziło i nie chciało wykonywać systematycznie ćwiczeń. A w końcu to jest podstawa. Zrobimy przerwę na jakiś czas i spróbujemy do niej wrócić.
 • Lidia I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Moje dziecko miało problemy z wymową. Nie były one jakieś straszne, ale dość zauważalne. Ta książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam nie tylko tą część, ale i całą serię. Dzięki codziennym ćwiczeniom możemy pomóc naszym dzieciom bez udziału specjalisty. Polecam z całego serca.
 • Irena D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Dzięki tej pozycji nasze pociechy poćwiczą wymowę poszczególnych sylab oraz rzeczowników. Moim zdaniem to idealna pozycja edukacyjna dla wszystkich dzieci uczących się mówić, nie tylko tych mających problemy. Ogromny plus za niewygórowaną cenę. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. maja, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora:


554699
Ładowanie...