Sylaby i rzeczowniki 3 + CD. Słucham i uczę się mówić (Elżbieta Wianecka) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sylaby i rzeczowniki 3 + CD. Słucham i uczę się mówić

Elżbieta Wianecka

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Arson
Liczba stron: 44

Produkty powiązane:

Kup w zestawie:

Sylaby i rzeczowniki 3 + CD. Słucham i uczę się mówić
5/5
23,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
84,00 zł
70,97 zł
oszczędzasz 13,03 zł (16%)
-15%

28,00 zł

23,69 zł

oszczędzasz 4,31 zł (15%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 20,71 zł 🛈

Opis

W zestawie zostały zebrane ćwiczenia słuchowe dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niedokończonym rozwojem mowy. Nagranie zostało wykonane w profesjonalnym studio i przetworzono je tak, aby długość trwania spółgłosek nie różniła się od długości samogłosek. Płytom CD towarzyszą ilustrowane książeczki.

Dzięki temu dodatkowi, dzieci będą mogły rozwijać koncentrację, uwagę, analizę i syntezę wzrokową, pozwoli on również na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

Zaleca się dwie dziesięciominutowe sesje dziennie na słuchawkach.

Tym razem to trzecia część ćwiczeń dla dzieci zmagających się z zaburzeniami rozwoju. Dzięki niemu możecie dalej ćwiczyć w domu, korzystając z ilustrowanej książki, do której dołączono płytę ułatwiającą naukę wymowy. Zestaw będzie odpowiedni dla wykorzystania w warunkach domowych, ale warto go sprawdzić również podczas zajęć z terapeutą. Zadania prezentują proste rzeczowniki, ucząc podstawowych słów i są zalecane zwłaszcza dla najmłodszych dzieci. Ponownie zestaw "Słucham i uczę się" został przygotowany przez Elżbietę Wianecką, współpracującą z Centrum Metody Krakowskiej, od lat wspierającym logopedów oraz pedagogów w pozyskiwaniu wiedzy o nowoczesnych kierunkach terapeutycznych.

Metoda Krakowska to terapia neurobiologiczna, polegająca na pobudzaniu wszystkich funkcji poznawczych dziecka. Proponuje specjalny program nauczania, przystosowany do wymagań dzieci z różnymi problemami rozwojowymi. Uczeń rozwija umiejętności językowe, jednocześnie ucząc się współpracy z innymi ludźmi. Podczas zajęć terapeutycznych korzysta z wrażeń wzrokowych, słuchowych, pamięciowych, językowych i motoryki. Ćwicząc logiczne myślenie, stawia na pomysłowość. Ta słynna forma terapii została opracowana przez zespół badaczy pod kierownictwem prof. Jagody Cieszyńskiej, cenionej badaczki rozwoju języka u dzieci.

Przy pomocy nagrań i ilustrowanej książki z ćwiczeniami dziecko może dokładnie usłyszeć, zobaczyć, a następnie zapisać każde słowo. Ułatwia to przeanalizowanie wybranego wyrazu, a także jego zapamiętanie. Warto sprawdzić również kontynuację prezentowanych zbiorów zadań, czyli czwartą część "Słucham i uczę się mówić".

Wydawnictwo Arson oferuje nowoczesne materiały edukacyjne, odpowiadające na zapotrzebowanie współczesnych szkół. Część oferty została przygotowana dla dzieci ze specjalnymi potrzebami szkolnymi. Książki tego wydawnictwa powstają dzięki współpracy profesjonalnych terapeutów i podlegają szczegółowemu testowaniu.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 554698
Tytuł Sylaby i rzeczowniki 3 + CD. Słucham i uczę się mówić
Autor Elżbieta Wianecka
Wydawnictwo Arson
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 44
Data premiery 2021-10-19
Rok wydania 2012
Wymiary produktu [mm] 20
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.07
Cena detaliczna 28,00 zł
Nasza cena 23,69 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Katarzyna P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 04-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Kolejna z serii, pomocne ćwiczenia w nauce mówienia, systematyczne ćwiczenia pomagają dzieciom w nauce i odblokowaniu mowy.

Karina K.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka „Sylaby i rzeczowniki 3 + CD. Słucham i uczę się mówić.” to idealna pozycja dla najmłodszych. Świetna szata graficzna i generalnie całe wykonanie zachęca do poznawania nowych słów. To już zresztą nie pierwsza pozycja tego autorstwa, z tego wydawnictwa która trafiła na naszą półkę. Jak zwykle był to strzał w dziesiątkę, mała mogłaby przeglądać codziennie. Polecam bardzo mocno.

Kornelia F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książeczka, którą kupiłam za radą znajomej z pracy. Takie [połączenie zabawy z nauką, czyli można by rzec że połączenie idealne. Książka jest pięknie wydana, ma dobrą cenę i co najważniejsze jest skuteczna. Już widzę u mojej małej postępu/ Trzeba jednak ćwiczyć codziennie, systematycznie, a najlepiej to wspólnie z dzieckiem.

Karina J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Naprawdę dużo czasu i wysiłku kosztowała nas nauka mówienia. W końcu nasza córka wręcz wystrzeliła. Zaczęła mówić i używać słów, o które byśmy jej nie podejrzewali. Nie wiem, czy to zasługa tych ćwiczeń, czy po prostu nastał w końcu czas na rozmowy. Niemniej jednak, przesłuchałem jedną płytę i mogę powiedzieć, że ćwiczenia są bardzo dobrze przygotowane. Polecam.

Teresa E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nie ma nic lepszego od widoku uśmiechniętego dziecka, które po wielu dniach ćwiczeń, prób i błędów zaczyna składanie mówić. Płyty i książeczki przygotowane są w profesjonalny sposób. Nauka z nimi była łatwa. Bardzo dziękujemy autorce.

Bogumiła A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Jako logopeda polecam ten zestaw ćwiczeń wszystkim rodzicom. Pomoże nie tylko dzieciom z trudnościami z mową, ale też przyśpieszy ogólną naukę. Wiele maluchów, które oprócz terapii korzystało z tej książki dzisiaj świetnie sobie radzi w szkole.

Zuzanna T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Mieliśmy duże problemy z mówieniem. Nasza córeczka chodziła na różne zajęcia, ale dopiero te ćwiczenia polecone przez inną mamę pomogły. Rodzice, pamiętajcie tylko aby ćwiczenia wykonywać regularnie. Wtedy z pewnością przyniosą efekt.

Anna O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetne książki do ćwiczeń w dobrej cenie. Mój syn ma niemałe problemy z wymową. Nie chciałam iść z nim od razu do logopedy. Z doświadczenia z pierwszym dzieckiem wiem, że takie wizyty bardzo stresują maluchy. Szukałam bardziej przystępnego rozwiązania i za radą koleżanki kupiłam ten zeszyt. Ćwiczymy codziennie i jest naprawdę o niebo lepiej. Polecam z całego serca.

Marta D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetna pozycja, która z powodzeniem zastąpi wizytę u specjalisty. Dziecko w bardzo przystępny sposób ćwiczy swoją wymowę. Polecam wszystkie książki do tego wydawnictwa. Są napisane przez profesjonalistów, wszystko a najwyższym poziomie, zgodnie z aktualną wiedzą. Z powodzeniem można im zaufać. Nam bardzo pomogła.

Kasia N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobrze opracowana książka do korekty wad wymowy. Mój synek jąka się. Ta pozycja bardzo mu pomogła. Ważne jest, aby ćwiczyć systematycznie. Codziennie po kilka minut. Zadania nie są nudne, dziecko jest naprawdę zaciekawione. Po pół roku zauważyłam spore postępy. Gorąco polecam.

Diana E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Seria ćwiczeń przeznaczonych dla wszystkich dzieci mającymi jakiekolwiek problemy z wymową. Jako logopedia polecam je z całego serca. Treść jest bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, zachęca dziecko do ćwiczeń. Często korzystam z niej w trakcie terapii.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. lutego, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...