Pewnego razu gdzieś na końcu świata. Tom 3
Starość na końcu świata jest surowa i brutalna. Zarówno dla Mezzy, jak i Maceo, dwojga ludzi, którzy kiedyś byli dla siebie tak ważni, a teraz dzieli ich przepaść żalu i nienawiści. Jednak, kiedy grupa łupieżców zdobywa technologię mogącą przyspieszyć koniec świata losy byłych kochanków splatają się na nowo. Jeśli tylko naszym bohaterom uda się przeżyć czy odnajdą w sobie łączące ich kiedyś uczuciCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Nagle!
- Data premiery: 2025-01-29
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 1786
- Wymiary: 261 x 176
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3584144
Tytuł
Pewnego razu gdzieś na końcu świata. Tom 3
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
1786
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2025-01-29
Rok wydania
2025
Wymiary
261 x 176
Waga
0.54 kg
Wysokość
176 mm
Długość
261 mm
Głębokość
11 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
60,89 zł
Opinie i recenzje książki Pewnego razu gdzieś na końcu świata. Tom 3
4,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Ewelina P. Klient niezweryfikowany2025-09-05Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









