Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Dawid Piątkowski

   (2 produktów)

  Moc samokontroli

  (okładka miękka)

  41,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic

  (okładka miękka)

  34,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Dawid Piątkowski

  Dawid Piątkowski to znany tenisista (wielokrotny mistrz Polski), trener mentalny, przedsiębiorca, podróżnik. inwestor nieruchomości i wydawca książek. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym, ale jako trener współpracuje nie tylko z tenisistami. Stawia na róże dyscypliny, zapewniając wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje.

  Dawid Piątkowski z zamiłowaniem podchodzi do wszystkich działalności, które prowadzi. Założył biuro podróży, nastawione na ekstremalne wyprawy, ale także rozpoczął działalność charytatywną. Wspiera domy dziecka, bierze udział w spotkaniach w szkołach, udostępnia darmowe treningi dla sportowców i jest zapraszany do wygłaszania wykładów na uczelniach. Książki wydawnictwa Dawid Piątkowski trafiają również do bibliotek, by każdy czytelnik mógł bez przeszkód korzystać ze zgromadzonych w nich porad. W ofercie warto sprawdzić również porady Ewy Malik, znanej tancerki oraz właścicielki szkoły tańca.

  Bardzo ważne miejsce w działalności Dawida Piątkowskiego zajmuje sport. Ten ceniony tenisista wie, z jakimi wyzwaniami musi radzić sobie każdy sportowiec. Prowadzi Football Training Center przeznaczony zwłaszcza dla młodych piłkarzy i centrum przygotowania motorycznego oraz mentalnego, współpracujące również z olimpijczykami. Dawid Piątkowski pomaga wszystkim sportowcom, którzy chcą wzbogacić treningi. Przygotowuje nawet osoby zajmujące się sportem amatorsko. Wykorzystując szeroką wiedzę i doświadczenie, zdobyte podczas intensywnej kariery sportowej, uczy odpowiedniego nastawienia, organizacji oraz zdrowej pewności siebie. To prawdziwa szkoła wiary we własne możliwości, uzupełniona o odpowiedni plan ćwiczeń fizycznych, a nie tylko mentalnych.

  Przewodniki tego niezwykłego autora to podróż do kontroli odczuć i odruchów oraz odkrycia cech osobowości nie tylko sportowca. Zapewniają wsparcie w opanowaniu złych stanów emocjonalnych i pomagają w rozwijaniu wrodzonych zdolności. Wydawnictwo Dawid Piątkowski dzięki wspaniałym książkom ułatwia zwycięstwo nad ograniczeniami, które niejednokrotnie narzuca człowiekowi tylko jego umysł. To szansa na życiową przygodę, umożliwiającą zauważenie piękna świata oraz możliwości, jakie daje współczesna cywilizacja.

  Ładowanie...