Xi
Polecamy podobne produkty

"Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych" - weź udział w imprezowej rozgrywce, dzięki której lepiej poznasz swoich znajomych!

Gra pełna podstępnie zadawanych pytań już czeka, by ubarwić każde spotkanie z grupą znajomych! Zobaczysz, jak gracze będą próbować wybrnąć, nie udzielając złej dla siebie odpowiedzi. Gra towarzyska "Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych" rozkręci imprezę, a będzie idealna nawet dla tych osób, które niezbyt często grają w planszówki czy karcianki. Zasady błyskawicznie wytłumaczysz ekipie, by za chwilę rozpocząć dynamiczną rozgrywkę! Czego jeszcze dowiesz się o swoich znajomych?

Dla kogo przeznaczona jest gra "Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych"?

  • dla 2-6 graczy

  • dla graczy w wieku od 18 lat

  • dla początkujących i zaawansowanych graczy

Na czym polega gra "Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych"?

Wszyscy gotowi na grę pełną pytań kontrowersyjnych, ale przy tym niesamowicie ciekawych? Najpierw ktoś zadaje pytanie, a potem odpowiadasz, ale nie możesz używać słów "tak" lub "nie". Podstępny przeciwnik zastawi tu niejedną pułapkę! Czy wyjdziesz cało z tej językowej rozgrywki?

Gracze próbują zadać specjalnie ułożone pytania, by zmusić przeciwników do użycia słów "tak" lub "nie". Trzeba odpowiadać w pomysłowy sposób, a za sensowną odpowiedź zbiera się karty. Osoba, która na końcu gry będzie miała ich najwięcej, zostaje zwycięzcą! Podczas rozgrywki musisz więc sprytnie dobierać słowa, ćwiczyć nietypowe konstrukcje, a także unikać zasadzek zastawionych przez innych graczy.

"Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych"? - zawartość pudełka

  • dzwonek

  • 90 kart z pytaniami

  • instrukcja

Gra "Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych" - opinie

Epee dostarcza graczom następną świetną grę imprezową, która potrafi nieźle rozruszać spotkanie. Gra "Nie mów TAK, Nie mów NIE - bez cenzury. Gra dla dorosłych" to prosta karcianka, ale oferująca rozgrywkę wymagającą myślenia i ćwiczącą sprawność językową. Ta gra będzie prawdziwym treningiem retoryki! Niejeden raz rozśmieszy grupę wymijająca odpowiedź jednego z graczy, starającego się z całych sił unikać słów "tak" lub "nie". To rewelacyjny pomysł na rozgrywkę, do której chętnie wrócicie podczas wielu spotkań, gdy będziecie mieć ochotę na szybką grę.

Zostań sprawnym mówcą! Czy możesz dobrze odpowiedzieć na zadane pytanie, nie mówiąc "tak" lub "nie"? To pełna śmiechu gra towarzyska i prawdziwy pojedynek dla przebiegłych graczy. Gra jest przeznaczona dla dorosłych osób, więc nie zabraknie tu ostrych pytań. Zbierz jak najwięcej kart, unikając pułapek zastawionych przez największych spryciarzy!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3168293
Ładowanie...