Xi
cofnij do Gry planszowe

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Gry planszowe przygodowe

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Przygodowe gry planszowe dla dzieci

Kategoria planszowych przygodówek dla najmłodszych obejmuje wiele pozycji powiązanych z postaciami znanymi z bajek, z którymi dzieci są już zaznajomione, jak na przykład Myszka Miki i Przyjaciele - Race Home i Pingwiny z Madagaskaru. Pozostałe, mimo że nie nawiązują do bajkowych charakterów, także potrafią skupić uwagę graczy na długie godziny nie tylko ciekawą fabułą, lecz także szatą graficzną przystosowaną do najmłodszych. Gry zręcznościowe, logiczne, teatrzyki - wszystkie te propozycje dostępne w sklepie świetnie sprawdzą się także jako pomysł na wspólne, rodzinne spędzenie czasu. Dorośli wcale nie będą bawić się przy nich gorzej niż dzieci.

Gry planszowe przygodowe - fantasy

Dużą część asortymentu stanowią gry utrzymane w klimacie fantasy. Fabuła będzie skupiać się na świecie magów, czarodziejek, smoków i wojów lub klimatów znanych nam raczej z horrorów. Do drugiej grupy należy między innymi seria Zombicide - gdzie przed graczami zostanie postawione zadanie polegające z jednej strony na przetrwaniu, z drugiej na walce z nieumarłymi. Drużyna, którą stworzą gracze musi wypełniać kolejne misje zgodnie ze scenariuszami, które zostały dołączone do gry. Równie dużo emocji wywołają gry nawiązujące do znanego nam z twórczości H.P. Lovecrafta - Arkham. Fabuła osadzonych tam gier będzie wymagała od graczy rozwiązywania zagadek i tajemnic oraz walki z postaciami rodem z najgorszych koszmarów.

Gry przygodowe

Oferta obejmuje także typowe przygodówki, dzięki którym gracze będą mogli wcielić się w odkrywców, podróżników, prawdziwych poszukiwaczy przygód i zaginionych artefaktów. Do najbardziej popularnych postaci z tego kręgu należy Robinson Crusoe, w związku z czym nie mogło zabraknąć gier także z jego udziałem: Robinson Crusoe: Skrzynia Skarbów oraz Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie. Inne propozycje o podobnej tematyce to: Zaginiona wyspa Arnak i 7 Złotych Miast, których fabuła będzie opierała się na intensywnych poszukiwaniach legendarnych lokalizacji.

Gry planszowe przygodowe - kryminalne

W kategorii gry planszowe znajdziemy także propozycje dla fanów kryminałów i wszelkich wątków detektywistycznych. Zazwyczaj będą one polegały na prowadzeniu śledztwa, odnajdywaniu dowodów oraz naturalnie typowaniu podejrzanego. W niektórych może brać udział nawet 15 graczy, co sprawi, że z łatwością zamienisz imprezę lub spotkanie w gronie znajomych i rodziny w angażujące śledztwo i lepiej mieć w zanadrzu jakieś przekąski, bowiem jedno śledztwo może trwa nawet do kilku godzin.

Ładowanie...