Dylematy lekarza praktyka w wybranych dermatozach
Dylematy lekarza praktyka w wybranych dermatozach to kolejny numer z serii W gabinecie lekarza specjalisty. Dermatologia przygotowany pod redakcją prof. dr hab. n. med. Joanny Maj.Publikacja w zwięzły i przejrzysty sposób omawia nowoczesne formy leczenia wybranych dermatoz. W bieżącym wydaniu szczegółowo omówiono erytrodermie jako problem interdyscyplinarny, zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiegoCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
- Data premiery: 2021-11-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 133
- Wymiary: 237 x 152
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3182593
Tytuł
Dylematy lekarza praktyka w wybranych dermatozach
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
133
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-11-15
Rok wydania
2021
Wymiary
237 x 152
Waga
0.24 kg
Wysokość
152 mm
Długość
237 mm
Głębokość
230 mm
Szerokość
150 mm
Nasza cena
84,79 zł
Symbol produktu:
9788320062854
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dylematy lekarza praktyka w wybranych dermatozach” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









