Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Człowiek w poszukiwaniu sensu

Poznaj wyjątkowe dzieło twórcy słynnej logoterapii! "Człowiek w poszukiwaniu sensu" Viktora Emila Frankla to wspaniały poradnik psychologiczny, który zdobył ogromne uznanie wśród odbiorców z całego świata i stał się prawdziwą klasyką literatury psychologicznej. Okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych książek o psychologii, publikacja najpierw opisuje poruszające wspomnienia z pięcioletniego pobCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Czarna Owca
 • Data premiery: 2023-02-10
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 224
 • Wymiary: 197 x 126

Poznaj wyjątkowe dzieło twórcy słynnej logoterapii! "Człowiek w poszukiwaniu sensu" Viktora Emila Frankla to wspaniały poradnik psychologiczny, który zdobył ogromne uznanie wśród odbiorców z całego świata i stał się prawdziwą klasyką literatury psychologicznej. Okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych książek o psychologii, publikacja najpierw opisuje poruszające wspomnienia z pięcioletniego pobytu autora w obozach koncentracyjnych. W tak straszliwych warunkach twórca postanowił znaleźć odpowiedź na pytanie o sens życia. Swoimi zadziwiającymi oraz wypełnionymi nadzieją przemyśleniami autor podzielił się następnie z czytelnikami.

"Człowiek w poszukiwaniu sensu" - o czym jest książka?

Autor opowiada o straszliwych doświadczeniach wojennych, a później łączy swoje przemyślenia z ogromną wiedzą psychologiczną. W tej wyjątkowej publikacji opisuje opracowane przez siebie metody psychoterapeutyczne, wręcz przeciwstawiające się wielu poglądom współczesnych mu badaczy. Freud twierdził, że życie człowieka podporządkowane jest popędowi seksualnemu, natomiast logoterapia Frankla zakłada, że najważniejsza potrzeba każdej osoby to poszukiwanie sensu.

W swoich rozważaniach Viktor Frankl nawiązuje do zachodnich religii, odrzucając przy tym niektóre założenia klasycznej psychoterapii. Próbuje odkryć, jak powstaje w człowieku niesamowita chęć przetrwania w skrajnie okrutnych okolicznościach. Nawiązując do doświadczeń z obozów koncentracyjnych, autor zastanawia się, co sprawia, że ludzie nawet w takich miejscach mogą zachować wolę życia.

"Człowiek w poszukiwaniu sensu" - opinie

Viktor Emil Frankl wywarł ogromny wpływ na współczesną psychiatrię. Jego logoterapia stała się ważnym elementem psychoterapii. Nawet współcześnie inspiruje wielu terapeutów. Warto więc poznać jego wyjątkowe dzieło, które w przejrzysty sposób przybliża podstawowe założenia logoterapii, a przy tym wyjaśnia, skąd autor bierze swoje niezwykłe poglądy.

"Człowiek w poszukiwaniu sensu" to jedna z najważniejszych publikacji dla psychoterapii, dzięki której Viktor Frankl został prawdziwym wzorem dla niektórych psychologów i psychiatrów, nawet współcześnie często nawiązujących do jego poglądów. Uniwersalne poszukiwanie celu życia okazało się dla wielu osób świetną metoda psychoterapeutyczną. Przejmująca opowieść autora nadal potrafi zainspirować czytelnika, a także pomóc mu w odkrywaniu sensu życia.

Viktor Emil Frankl to wybitny psychiatra i psychoterapeuta oraz autor książek psychologicznych. Pochodził z Austrii. Studiował filozofię, neurologię i psychiatrię na Uniwersytecie Wiedeńskim. Przez wiele lat rozwijał założenia logoterapii, którą wykładał również na American International University w USA. Uważany jest za twórcę trzeciej szkoły wiedeńskiej w psychologii.

Przejdź do kategorii "Psychologia, socjologia", gdzie możesz znaleźć książki o logoterapii!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3334384
Tytuł
Człowiek w poszukiwaniu sensu
Wydawnictwo
Liczba stron
224
Data premiery
2023-02-10
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
197 x 126
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.24
Długość
125
Głębokość
195
Wysokość
126
Cena detaliczna
39,99 zł
Nasza cena
28,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3334384
Ładowanie...