Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Aleksandra Wolnicka

 (4 produktów)

Bóg ukryty. W poszukiwaniu ostatecznego sensu

Viktor Emil Frankl, Aleksandra Wolnicka

(okładka miękka)

26,99 39,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Wspaniałe życie. W poszukiwaniu sensu egzystencji

Aleksandra Wolnicka, Frank Martela

(okładka twarda)

25,69 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Człowiek z Lasu

Phoebe Locke, Aleksandra Wolnicka

(okładka miękka)

22,69 34,99 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Leczenie uzależnionej osobowości

Lee L. Jampolsky, Aleksandra Wolnicka

(okładka miękka)

22,69 34,99 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Aleksandra Wolnicka

Aleksandra Wolnicka jest polską tłumaczką z języka angielskiego. Zajmuje się post edycją opisów patentowych, w szczególności w tematyce biologii, chemii, biotechnologii i mechaniki ogólnej. Aktualnie pracuje również jako specjalistka ds. weryfikacji tłumaczeń specjalistycznych. Dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów literackich i specjalistycznych. Zajmowała się także audiodeskrypcją oraz nauczaniem języka angielskiego.

Aleksandra Wolnicka jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także kursy kierunkowe z zakresu przekładu audiowizualnego, audiodeskrypcji oraz języka angielskiego w prawie i finansach. Zaczynała jako tłumaczka i dziennikarka w Radiu Zet, od 2004 roku zajmuje się tym, co jest jej największą pasją czyli przekładem literackim.

Wolnicka jest autorką kilkudziesięciu tłumaczeń, m.in. takich książek jak "Człowiek w poszukiwaniu sensu" i "Bóg ukryty" Viktora Frankla, "Jej wszystkie życia" Kate Atkinson, "Żółty ptak śpiewa" Jennifer Rosner, "Człowiek z Lasu" Phoebe Locke czy "Wspaniałe życie. W poszukiwaniu sensu egzystencji" Franka Martela.

Od 2014 r. zaangażowana jest również w tworzenie audiodeskrypcji do filmów. Czas wolny dzieli między dwa koty i męża, z którym podróżuje, wciąż odkrywając nowe miejsca, niekoniecznie odległe od domu. Jest także pasjonatką fotografii i nart biegowych.

Ładowanie...