Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Suzanne Lang

   (7 produktów)

  Szym Pansik ma zły humor

  (okładka twarda)

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik ma własne zdanie

  (okładka twarda)

  19,66 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik nie śpi całą noc

  (okładka twarda)

  20,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik. Zostawcie mnie!

  (okładka twarda)

  28,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik ma dobry humor

  (okładka twarda)

  26,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik. Całusy? Ohyda!

  (okładka twarda)

  28,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Szym Pansik. O, nie! Święta!

  (okładka twarda)

  19,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Suzanne Lang

  Suzanne Lang jest amerykańską autorką książek dla dzieci i producentką telewizyjna. Ukończyła Uniwersytet w Nowym Jorku z tytułem licencjata sztuk pięknych na kierunku studiów filmowych i produkcji filmowej. Często współpracuje z ilustratorem Maxem Langiem, prywatnie jej mężem.

  Jej książka "Szym Pansik ma zły humor" została opublikowana w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku, zadebiutowała na ósmym miejscu listy bestsellerów "The New York Times". Wkrótce osiągnęła pierwsze miejsce, a na samej liście spędziła aż 25 tygodni. Kolejną książkę z serii o Szym Pansiku opublikowała rok później. Dotychczas na rynku anglojęzycznym ukazało się osiem książek w ramach cyklu, planowane są premiery co najmniej kolejnych dwóch. Na rynku polskim ukazały się cztery: "Szym Pansik ma zły humor", "Szym Pansik nie śpi całą noc", "Szym Pansik ma własne zdanie" oraz "Szym Pansik. O, nie! Święta!". Wszystkie części powstały przy współpracy autorki z mężem, który zilustrował książki.

  Suzanne Lang, poza tworzeniem książek dla dzieci, zajmuje się także produkcją oraz pisaniem scenariuszy seriali dla najmłodszych widzów. Jest producentem programu animowanych filmów krótkometrażowych Nickelodeon International, a wcześniej pracowała dla Cartoon Network. Aktualnie pracuje także jako producent nadzorujący animowanego serialu komediowego dla Cake Entertainment i Copa Studios.

  Suzanne jest ogromną wielbicielką zwierząt, zwłaszcza kotów i małp, wyraz tej miłości nierzadko daje w swojej twórczości, skupiając się na zwierzęcych bohaterach.

  Ładowanie...