Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Suzanne Lang

 (4 produktów)

Szym Pansik nie śpi całą noc

(okładka twarda)

19,87 29,90 zł −34%
Wysyłka 2 dni robocze

Szym Pansik ma zły humor

(okładka twarda)

21,41 29,90 zł −28%
Wysyłka 2 dni robocze

Szym Pansik ma własne zdanie

(okładka twarda)

17,47 26,90 zł −35%
Wysyłka 2 dni robocze

Szym Pansik. O, nie! Święta!

(okładka twarda)

20,25 29,90 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

Suzanne Lang

Suzanne Lang jest amerykańską autorką książek dla dzieci i producentką telewizyjna. Ukończyła Uniwersytet w Nowym Jorku z tytułem licencjata sztuk pięknych na kierunku studiów filmowych i produkcji filmowej. Często współpracuje z ilustratorem Maxem Langiem, prywatnie jej mężem.

Jej książka "Szym Pansik ma zły humor" została opublikowana w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku, zadebiutowała na ósmym miejscu listy bestsellerów "The New York Times". Wkrótce osiągnęła pierwsze miejsce, a na samej liście spędziła aż 25 tygodni. Kolejną książkę z serii o Szym Pansiku opublikowała rok później. Dotychczas na rynku anglojęzycznym ukazało się osiem książek w ramach cyklu, planowane są premiery co najmniej kolejnych dwóch. Na rynku polskim ukazały się cztery: "Szym Pansik ma zły humor", "Szym Pansik nie śpi całą noc", "Szym Pansik ma własne zdanie" oraz "Szym Pansik. O, nie! Święta!". Wszystkie części powstały przy współpracy autorki z mężem, który zilustrował książki.

Suzanne Lang, poza tworzeniem książek dla dzieci, zajmuje się także produkcją oraz pisaniem scenariuszy seriali dla najmłodszych widzów. Jest producentem programu animowanych filmów krótkometrażowych Nickelodeon International, a wcześniej pracowała dla Cartoon Network. Aktualnie pracuje także jako producent nadzorujący animowanego serialu komediowego dla Cake Entertainment i Copa Studios.

Suzanne jest ogromną wielbicielką zwierząt, zwłaszcza kotów i małp, wyraz tej miłości nierzadko daje w swojej twórczości, skupiając się na zwierzęcych bohaterach.

Ładowanie...