Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Monica Carretero

 (3 produktów)

Maleńki pirat

18,07 29,99 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

APSIK CZYLI BITWA NA SMARKI MALEŃKI PIRAT TOM 2

5/5
18,00 29,99 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Monica Carretero

Mónica Carretero to hiszpańska pisarka i ilustratorka pochodząca z Madrytu, która zajmuje się głównie książkami dla dzieci. Wydano już ponad 70 książek opracowanych przez tę niezwykłą artystkę, współpracującą z wydawnictwami z Anglii, Australii oraz USA. Za swoją twórczość autorka otrzymała nagrodę London Children's Book Fair, a także pięć nagród International Latino Book Awards.

Hiszpańska artystka tworzy niesamowicie barwne ilustracje, wypełnione wesołymi postaciami. Z wielkim zamiłowaniem ilustruje książki dla dzieci, gry i plakaty dla klientów z Hiszpanii, USA, Francji, Anglii oraz Australii. Mónica Carretero od 2011 r. rozwija swoją międzynarodową karierę, stając się bardzo rozpoznawalną ilustratorką, cenioną zwłaszcza za pracę nad pięknie ilustrowanymi książkami. W Polsce jest znana głownie dzięki współpracy z pisarką, Susanną Istern.

"Uczuciometr Inspektora Krokodyla" - dzięki tej książce mały czytelnik pozna dziesięć różnych emocji, a w tej wyprawie jego towarzyszem będzie wesoły krokodyl. Bohater korzysta z niesamowitego urządzenia, zwanego Uczuciometrem. Przy jego pomocy może mierzyć uczucia, ułatwiając zrozumienie każdego z nich. Dzięki temu dziecko może nauczyć się rozpoznawać emocje i odpowiednie je wyrażać oraz kontrolować. Ta książka zawiera zagadki detektywistyczne, które dziecko rozwiązuje razem z sympatycznym krokodylem, przy okazji poznając dokładnie różne reakcje emocjonalne.

Ładowanie...