Xi
 » Monica Carretero

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Monica Carretero

   (4 produktów)

  Uczuciometr inspektora Krokodyla. Uczuciometr

  Susanna Isern, Monica Carretero, Barbara Bardadyn

  (okładka twarda)

  30,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Mój pierwszy uczuciometr. Uczuciometr

  Susanna Isern, Monica Carretero, Katarzyna Biegańska

  (okładka twarda)

  23,47 
  Wysyłka dzisiaj

  Maleńki pirat

  Alicia Acosta, Katarzyna Biegańska, Monica Carretero

  (okładka twarda)

  17,89 
  Wysyłka dzisiaj

  APSIK CZYLI BITWA NA SMARKI MALEŃKI PIRAT TOM 2

  Alicia Acosta, Katarzyna Biegańska, Monica Carretero

  (okładka twarda)

  17,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Monica Carretero

  Mónica Carretero to hiszpańska pisarka i ilustratorka pochodząca z Madrytu, która zajmuje się głównie książkami dla dzieci. Wydano już ponad 70 książek opracowanych przez tę niezwykłą artystkę, współpracującą z wydawnictwami z Anglii, Australii oraz USA. Za swoją twórczość autorka otrzymała nagrodę London Children's Book Fair, a także pięć nagród International Latino Book Awards.

  Hiszpańska artystka tworzy niesamowicie barwne ilustracje, wypełnione wesołymi postaciami. Z wielkim zamiłowaniem ilustruje książki dla dzieci, gry i plakaty dla klientów z Hiszpanii, USA, Francji, Anglii oraz Australii. Mónica Carretero od 2011 r. rozwija swoją międzynarodową karierę, stając się bardzo rozpoznawalną ilustratorką, cenioną zwłaszcza za pracę nad pięknie ilustrowanymi książkami. W Polsce jest znana głownie dzięki współpracy z pisarką, Susanną Istern.

  "Uczuciometr Inspektora Krokodyla" - dzięki tej książce mały czytelnik pozna dziesięć różnych emocji, a w tej wyprawie jego towarzyszem będzie wesoły krokodyl. Bohater korzysta z niesamowitego urządzenia, zwanego Uczuciometrem. Przy jego pomocy może mierzyć uczucia, ułatwiając zrozumienie każdego z nich. Dzięki temu dziecko może nauczyć się rozpoznawać emocje i odpowiednie je wyrażać oraz kontrolować. Ta książka zawiera zagadki detektywistyczne, które dziecko rozwiązuje razem z sympatycznym krokodylem, przy okazji poznając dokładnie różne reakcje emocjonalne.

  Ładowanie...