Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Monica Carretero

 (4 produktów)

Uczuciometr inspektora Krokodyla. Poznaj, zmierz i kontroluj swoje uczucia

5/5
29,40 39,99 zł −26%
Wysyłka 3 dni robocze

Mój pierwszy uczuciometr

21,72 34,99 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Maleńki pirat

18,89 29,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

APSIK CZYLI BITWA NA SMARKI MALEŃKI PIRAT TOM 2

5/5
18,78 29,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Monica Carretero

Mónica Carretero to hiszpańska pisarka i ilustratorka pochodząca z Madrytu, która zajmuje się głównie książkami dla dzieci. Wydano już ponad 70 książek opracowanych przez tę niezwykłą artystkę, współpracującą z wydawnictwami z Anglii, Australii oraz USA. Za swoją twórczość autorka otrzymała nagrodę London Children's Book Fair, a także pięć nagród International Latino Book Awards.

Hiszpańska artystka tworzy niesamowicie barwne ilustracje, wypełnione wesołymi postaciami. Z wielkim zamiłowaniem ilustruje książki dla dzieci, gry i plakaty dla klientów z Hiszpanii, USA, Francji, Anglii oraz Australii. Mónica Carretero od 2011 r. rozwija swoją międzynarodową karierę, stając się bardzo rozpoznawalną ilustratorką, cenioną zwłaszcza za pracę nad pięknie ilustrowanymi książkami. W Polsce jest znana głownie dzięki współpracy z pisarką, Susanną Istern.

"Uczuciometr Inspektora Krokodyla" - dzięki tej książce mały czytelnik pozna dziesięć różnych emocji, a w tej wyprawie jego towarzyszem będzie wesoły krokodyl. Bohater korzysta z niesamowitego urządzenia, zwanego Uczuciometrem. Przy jego pomocy może mierzyć uczucia, ułatwiając zrozumienie każdego z nich. Dzięki temu dziecko może nauczyć się rozpoznawać emocje i odpowiednie je wyrażać oraz kontrolować. Ta książka zawiera zagadki detektywistyczne, które dziecko rozwiązuje razem z sympatycznym krokodylem, przy okazji poznając dokładnie różne reakcje emocjonalne.

Ładowanie...