Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Marta Koshulinska

 (2 produktów)

Tuż przed Gwiazdką

(okładka twarda)

5/5
17,17 24,99 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Polskie wyliczanki, rymowanki

(okładka twarda)

11,72 19,99 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Marta Koshulinska

Marta Koshulinska to graficzka i ilustratorka książek dla dzieci, łącząca w swojej twórczości tradycyjne techniki z elementami grafiki cyfrowej. Z pochodzenia lwowianka, absolwentka wzornictwa na Politechnice Lwowskiej, obecnie związana zawodowo z polskim rynkiem wydawniczym.

Zainteresowania artystyczne towarzyszyły autorce od najmłodszych lat dzieciństwa. Już w młodości wiązała swoją przyszłość z działalnością plastyczną i aktywnie rozwijała swoje umiejętności, czego dowodem były m.in. liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane przez nią w różnorodnych konkursach artystycznych. Doświadczenia i inspiracje zdobywała również podczas praktycznych zajęć na studiach, gdzie zajmowała się m.in. tworzeniem kreatywnych instalacji.

Na czas nauki uniwersyteckiej przypadły także pierwsze kroki Marty Koshulinskiej w dziedzinie ilustracji utworów literackich dla dzieci. Na polskim rynku dostępne są obecnie 3 książki z grafikami artystki: opowiadanie "Tuż przed Gwiazdką" pióra Barbary Supeł oraz antologia "Polskie wyliczanki, rymowanki".

Ładowanie...